Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór drzwi zewnętrznych do domu
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-05-07, 08:55   Wybór drzwi zewnętrznych do domu

Cześć :)
Szukam opinii i propozycji w zakresie wyboru odpowiednich drzwi zewnętrznych do nowo budowanego domu. Słyszałem kilka dobrych zdań o modelu Thermo65 Hormann i czy macie może jakieś doświadczenia z tym producentem bądź może mogę liczyć na dodatkowe porady z Waszej strony? Byłbym bardzo wdzięczny :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-05-08, 13:43   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-05-08, 13:43   

Jeżeli mam polecić Ci drzwi ze swojego doświadczenia to jestem za wersją stalową, bądź klasycznymi drzwiami dębowymi. Jednak tutaj warto zwrócić uwage nie tylko na warunki izolacyjne ale również odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem (czyli dobry zamek).
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-09, 13:31   

Wspomniany przez Ciebie model jest jak najbardziej ok i myślę, że warto pójść w tym kierunku. Przyglądałem się im już kilkukrotnie zarówno u mojej siostry jak i znajomych. Musze przyznać, ze Hormann naprawdę przygotował je ze smakiem, jednocześnie dbając o jakość wykonania i właściwości izolacyjne.
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-05-10, 20:08   

Trzeba dobrze przemyśleć kwestię drzwi, w końcu to nasza wizytówka domu :)
Ja zastanawiam się nad http://anexokna.pl/drzwi-drewniane/ takimi drzwiami drewnianymi. Dom mamy w takim ciepłym stylu i wydaje mi się, że zmiana ciężkich "sztucznych" drzwi na te to będzie strzał w dziesiątkę.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-14, 09:39   

Ja jestem jak najbardziej za Thermo65, ponieważ sam zdecydowałem się na ich zakup i od października już są zamontowane. Zimę przetrwały bez żadnych problemów, wizualnie przepiękne (nie mają w sobie żadnej skazy technicznej). Do tego sprawdzałem na termowizji i ciepło nie ucieka na zewnątrz jak to było w przypadku starych drzwi drewnianych. Do tego wykorzystali aluminiową ościeżnicę z przegrodą termiczną, a zostały wypełnione utwardzoną pianką PU, o grubość skrzydła 65 mm. Na ten moment nie mam co do nich zastrzeżeń.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-05-15, 21:44   

Czyli według Was Hormann? No to w takim razie zajrzę w wolnej chwili do ich oferty i katalogów, ale nadal czekam na Wasze propozycyję. Pozdrawiam i dzięki za liczne odpowiedzi :)
 
     
Dejvid
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 27
Wysłany: 2018-05-16, 11:59   

Zerknij sobie na tą stronę http://www.traktdrzwi.pl/ i sprawdź drzwi antywłamaniowe. Solidne produkty, dobrze wykonane :)
 
     
Jacek443

Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-05-20, 21:41   

Jak najbardziej Hormann, moim zdaniem jest to jeden z nielicznych producentów na naszym rynku, który dba o jakość wykonania drzwi od początku do końca, czyli izolacji, wykończenia elementów, zamków i stylu wykonania. Jeszcze na wersję 2017 trwa promocja, którą znajdziesz tutaj http://www.promocja.hormann.wroc.pl/thermo65 sami z niej skorzystaliśmy i naprawdę spora kwota została nam w kieszen. Trzymam kciuki za dobry wybór i oczywiście dawaj nam znać :)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-21, 12:53   

No, no ceny z tą promocją są naprawdę ok. Nie wiedziałem, że Hormann ma rownież tak dobrej jakości drzwi zewnętrzne. Jeszcze dziś na spokojnie sprawdzę dane techniczne i może sam zabiorę się za wymianę drzwi w naszym domu (żona już od dłuższego czasu na to naciska) :)
 
     
dariusz6565
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-06-12, 11:35   

Moim zdaniem Dejvid u góry podał bardzo dobrą ofertę na takie drzwi. Najlepiej panu będzie jak pan oglądanie tą stronę dokładniej.

____________________________
Odzyskiwanie danych z kart pamięci
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-06-21, 08:30   

Najlepsze są drzwi antywłamaniowe ale niestety takie drzwi sa bardzo drogie. Można jednak zwykłe drzwi wzmocnić np przez wymianę zamka. Bardzo dobre zamki możecie kupić w hurtowni e-metalhurt. Pod tym linkiem znajdziecie pełną ofertę sklepu. Ja wybrałam zamek Gerda, bo to znana i bardzo dobra firma. Ich zamki sa bardzoi wytrzymałe i niezawodne.
 
     
Olek44 

Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-17, 10:55   

Ja właśnie szukam nowych drzwi zewnętrznych, ponieważ robimy generalny remont domu i zdecydowaliśmy się na drzwi stalowe. Model Thermo65 prezentuje się naprawdę dobrze i też ma odpowiednie zabezpieczenia przed włamaniem co również w naszym przypadku przemawia za ich wyborem. Jeszcze pewnie trochę popatrzymy oferty, ale zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie szczególnie że cena jest również dość przystępna.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-07-19, 10:15   

Warto wybierać produkty sprawdzonych marek. Właśnie dlatego zachęcam do wizyty na stronie polskiego producenta, firmy Porta: https://www.porta.com.pl/. Oni w ofercie mają nie tylko drzwi zewnętrzne, ale także drzwi wewnętrzne i wiele innych rodzajów drzwi. Firma regularnie wypuszcza na rynek nowe modele drzwi.
 
     
Karolcia11
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-07-23, 07:26   

O proszę, czyli jednak można jeszcze kupić je na promocji. Nam się bardzi podobają i trochę ograniczeniem wymiany były koszty (chociaż cena jak za drzwi stalowe była ok), natomiast z promocją będziemy mogli sobie raczej pozwolić na Thermo65. Jeszcze tylko musimy policzyć tą ostateczną cenę.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2018-08-04, 23:21   

Bardzo dobrej jakości drzwi wykonuje firma Wiktorczyk. Specjalizują się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych z litego drewna klejonego warstwowo. Mamy właśnie ich drzwi i są bardzo dobrze wykonane, mają dobrej klasy zawiasy i zamki a także podwójne uszczelki i próg z  ter­mo­przekładką.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12