Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak urządzić sypialnię?
Autor Wiadomość
HurtowniaStanik 
Nowicjusz

Wysłany: 2018-06-26, 10:37   

Równie dobrze można też wybrać żaluzje, w zasadzie to kwestia gustu i doskonale spełnią swoje zadanie. W sypialni warto zadbać o ładną elegancką pościel, akurat u nas znajdziecie wiele ciekawych kompletów :)

REKLAMA

Wysłany: 2018-06-26, 23:36   

zofija12

Wysłany: 2018-06-26, 23:36   

Jeżeli chodzi o urządzenie sypialni to tutaj sprawa jest prosta. Duże łóżko z wygodnym materacem, szafka nocna, komoda i ewentualnie duża szafa przesuwna z lustrem. Ja właśnie posiadam te meble i nic więcej mi już nie potrzeba. Sypialnia powinna służyć do spania więc nie dawałem tam za dużo przedmiotów ;).

bob45 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-06-28, 15:14   

Jeżeli ktos z was chciałby posiadać antyki w sypialni to polecam bardzo rzetelną wycene antyków dzieki takiej wycenie antyków nie przepłacisz na aukcji gdy będziesz chciała coś licytować i poznasz prawdziwą wartość danego przedmiotu.

Stelle.pl 
Nowicjusz

Wysłany: 2018-07-19, 13:33   

Jeżeli nie mamy pomysłu jak urządzić sypialnie, to moim zdaniem, warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnie urządzaniem wnętrz. Jest mnóstwo opcji na urządzenie sypialni. Wystarczy tylko wiedzieć jaki styl nam pasuje.

lena77
Budowlaniec

Wysłany: 2018-07-24, 10:29   

Jeśli tak jak ja nie lubicie banalnych rozwiązań to polecam Wam rzucić okiem na meble stylowe: https://artstylmeble.pl/product-pol-3956-Ekskluzywna-sypialnia-Elis-Dark.html. Taka sypialnia to dopiero jest coś! Komplet mebli to super opcja, dzięki temu na pewno wszystko będzie do siebie pasować. Jestem pewna, że Wam się spodoba.

KamilManek 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-08-01, 08:57   

Ja jestem zwolennikiem minimalizmu, także poszedłem w połączenie bieli i drewna

Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2018-08-02, 02:21   

Ja ostatnio widziałam sypialnię w takim stylu jak stary pokój dziecięcy czyli wiszace mapy ścienne takie jak tu: https://www.ceneo.pl/Mapy_scienne i do tego wszystko w odcieniach beżu czy brązu, drewniana podłoga i ciemnobrązowe meble. Super to wyglada i też sobie coś takiego zrobie bo myślę że w takich kolorach i wystroju dobrze się odpowczywa. Co tym myślicie?

HurtowniaStanik 
Nowicjusz

Wysłany: 2018-08-07, 13:39   

Ostatnio właśnie spodobała mi się opcja sypialni urządzonej w drewnie i chodzi o dodatki jak i oczywiście samą podłogą- był na niej dąb. Moim zdaniem ma to swój klimat, udało mi się widzieć to na żywo i byłem pod wrażeniem.

fart5
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-08-25, 20:14   

Ja się tak bardzo poważnie zastanawiam nad parkietem w salonie i sypialni, mnie się on strasznie podoba i chciałabym go jakość wykorzystać w mieszkaniu. Znalazłam w internecie firmę http://www.podlogiswiata....turalne/parkiet , która takie parkiety posiada, myślicie że będzie to wyglądać fajnie, czy raczej się wstrzymać?

Odpowiedz do tematu