Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma Remontowa Wojciech Gośliński
Autor Wiadomość
Krzysztof 
Krzysztof

Wysłany: 2014-04-02, 17:07   Firma Remontowa Wojciech Gośliński

Poznańska Firma Remontowa Wojciech Gośliński w 100% spełniła moje oczekiwania, a muszę powiedzieć, że jestem dość wymagający. Termin określony w umowie dotrzymany, jakość wykonania - pierwsza klasa, fachowe doradztwo i kompleksowość usługi - ponad przeciętna, a wiem o czym piszę, bo już niejednych fachowców zatrudniałem do prac remontowych w swoim domu.

Życzę każdemu takiego wykonawcy!

Oto ich strona www:

http://www.abartremonty.pl/

REKLAMA 

Wysłany: 2014-05-16, 10:08   Polecam;)

Przemo 

Wysłany: 2014-05-16, 10:08   Polecam;)

Z wielką przyjemnością, chciałbym zareklamować firmę remontowa p. Wojciecha, który wyremontował nasze mieszkanie od A do Z.Wszystkie prace wykonane z dużym zaangażowaniem oraz najwyższej jakość***.Firma zawsze punktualna i zostawiająca po sobie porządek !!!!!! Bardzo polecam - Przemos

marsjanin 

Wysłany: 2014-12-03, 16:11   

Terminowo wykonana praca, bez bałaganu fachowo. Byłem dumny przy wizytacjach wspólnoty jak firma p. Goślińskiego przedstawiała doskonały wizerunek "czystego i sprawnego" remontu. Pan Wojciech wykonał pełen zakres remontu. Teraz mieszkanie stało się przyjazne użytkownikom. Pozdrawiam i dziękuję ;-)

ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Wysłany: 2015-01-26, 10:41   

Super, to cieszy gdy firma terminowo i dobrze wykona remont, niestety w dzisiejszych czasach to raczej rzadkość niż norma, dlatego polecam ciekawy artykuł, na co warto zwrócić uwagę ekipie remontowej http://www.mgprojekt.com.pl/blog/remont-domu/

junak
Budowlaniec

Wysłany: 2016-05-02, 14:26   

Powiedzcie mi... czy na starcie działalności mieliście od razu takie narzędzia - http://atmo.com.pl/ W jakim stopniu one wzmacniają jakość działania i przyśpieszają pracę? Czy coś takiego jest zauważalne?

marek3333

Wysłany: 2017-08-31, 09:15   remont

Miałem dużą kawalerkę, którą chciałem zamienić na mieszkanie dwupokojowe z podziałem przestrzeni. Konsultowałem się w tej sprawie z panem Goślińskim z Firmy Remontowej Wojciech Gośliński. Mam teraz przestrzeń rozdzieloną ścianką działową i takim rozsuwanym panelem. Z jednego dużego pokoju zrobiły się dwa skromne, ale wszystko się mieści. Wyraźnie też wzrosła wartość nieruchomości, a remont u niego naprawdę mi się opłacił. Miałem tylko pomysł i powiedziałem, co chcę osiągnąć. Resztą się zajął bezbłędnie. O to chodziło. Pozdrawiam.

pawelszabla 

Wysłany: 2018-08-29, 10:48   polecam

Jeśli chodzi o malowanie i tapetowanie to pan Gośliński jest w jak najbardziej godny polecenia. Dobra obsługa terminowa realizacja prac – ma sprawdzonych fachowych ludzi, którzy nie obijają się na robocie. Tapeta leży idealnie żadnych wybrzuszeń nic się na końcówkach nie odkleja,cały material leży gładko a trochę się bałem że mi ktoś spartoli robotę bo tapeta była droga sprowadzana specjalnie z Włoch.

kokoq
Nowicjusz

Wysłany: 2018-08-29, 11:45   

Czy znajde gdzies w internecie ranking firm budowlanych z malopolskiego?

Odpowiedz do tematu