Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa, Remont, Wykończenie wnętrz, Adaptacja poddasza
Autor Wiadomość
Darian
Nowicjusz

Wysłany: 2018-08-29, 20:16   

Nie ma co się oszukiwać. Dobre ocieplenie domu, to najważniejsze sprawa, która później rzutuje na ogrzewaniu i generalnie komforcie mieszkania. Dlatego nie ma co robić tego najniższym kosztem, tylko trzeba zrobić dobrze. Najlepszym wyborem na ten moment, jest ocieplenie pianą PUR, tak jak to robi firma http://ewapur.pl/ (bo wiadomo, że samemu tego się nie zrobi). Taka piana dokładnie likwiduje wszystkie mostki termiczne i to jest jej główna, choć nie jedyna zaletą.

REKLAMA 

Wysłany: 2018-09-22, 19:50   

Słoneczko89 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-09-22, 19:50   

A co do budowy domu to, gdzie kupowaliście swój projekt? Bo ja zastanawiam się nad ofertą tej pracowni https://www.mgprojekt.com.pl/supernowosci-2018 . Zauważyłam, że mają spory i zróżnicowany wybór w projektach. Nawet jeden w szczególności spodoba mi się - Dom na parkowej 3 . Jak wam się podoba?

Rolos35 
Prawie ekspert

Wysłany: 2019-03-05, 17:52   

Jeżeli mogę Ci polecić to albo dachówkę albo blachodachówkę. W Braas razem jest już ponad 25 modeli wszystkich pokryć dachowych dostępnym w szerokiej gamie kolorów. W tym model blachodachówki Quadro o profilu płaskim, którą znajdziesz w 4 wersjach kolorystycznych.

Odpowiedz do tematu