Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jaka podłoga na taras?
Autor Wiadomość
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2018-05-29, 14:52   

Ja długo szukałam odpowiednich desek na taras, ostatecznie zamówiłam na https://wingstimber.com/oferta/deski-tarasowe.html deski z akacji. Bardzo dobrze się prezentują i są trwałe.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-30, 08:09   

 
     
Stelle.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-30, 08:09   

U mnie sprawdziły się deski kompozytowe, nie są drogie, a dobrze zaimpregnowane spokojnie posłużą nam przez lata, mogę polecić :)
_________________
www.Stelle.pl
 
     
mariaq12

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2018-06-27, 12:17   

Ja też mam deski kompozytowe, zdecydowałem się na nie ponieważ świetnie pasują z balustradami ze stali nierdzewnej. Myślałem że będą się niszczyć jednak jeżeli się o nie dba to nic się im nie stanie przez lata. Dla mnie fajnie rozwiązanie.
 
     
Karolcia11
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-07-29, 13:42   

Na tarasie zdecydowanie warto pomyśleć nad wyborem płyt tarasowych, gdzie szeroką ofertę modeli możesz znaleźć w ofercie Pozbruk jak Granit Tarasowy dostępny w kilku wersjach co do wymiarów oraz dodatkowo zabezpieczony przed wnikaniem wilgoci i poślizgnięciem.
 
     
HurtowniaStanik 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-07, 13:05   

Może drewno dębowe by się dobrze sprawdziło? U moich rodziców zastosowano takie rozwiązanie i jak na razie bardzo dobrze się sprawdza. Wszystko zależy od budżetu, zresztą naturalne drewno to zawsze inwestycja na lata, pamiętaj o tym.
_________________
www.HurtowniaStanik.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-09-06, 14:10   

Przy budowie domu zastanawiamy się jaką podłogę wybrać i czy ta z salonu ma się jakoś zgrać z podłoga tarasową. Widziałam tutaj http://koronowo.net.pl/pl..._z_tarasem.html świetny artykuł własnie na ten temat,
 
     
Lazienka.Shop 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-09-07, 11:38   

Moim zdaniem najlepiej na tarasie wypada drewno. Oczywiście trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniej jakości drewna i dobrej impregnacji.
_________________
www.Lazienka.shop
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-03-17, 14:22   

Ja jednak poszedłbym w piękną kostkę dekoracyjną, która może być idealnym dopełnieniem całej aranżacji. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to sprawdź jak to dokładnie wygląda i mam nadzieję, że coś fajnego uda Ci się wybrać ja poszedłbym jednak w kierunku kostki Linea bądź Lido.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-18, 13:56   

Warto również przy takim tarasie również zainwestować w dobrej jakości hydroizolację i tutaj ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić Ci abyś zwrócił uwagę na producenta WaterBlock który według mnie zdecydowanie wyróżnia się na rynku tego typu materiałów na taras. My ze względu, że pod tarasem znajduje się pomieszczenie ogrzewanie musieliśmy bardzo dokładnie przeprowadzić cały ten proces. Najpierw położyliśmy WB Duo Flex, następnie drugą warstwą była WB Membrane która zapewnia pełną szczelność i nie dopuszcza wilgoci jednocześnie umożliwiając odparowanie pary. i już na samą górę poszła WB 2K. Przez taki system nic się nie przemknie to mogę Ci zapewnić.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2019-03-25, 11:22   

Tutaj zdecydowanie polecam deski kompozytowe, które są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem pod kątem wykończenia, aranżacji tarasu. Akurat tym zajmujemy się na co dzień więc służymy swoją radą i pomocą.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2019-04-08, 11:22   

A może kostka brukowa? Co sądzicie? Tutaj: http://kedu.pl/kostka-bru...e-i-wokol-domu/ piszą, że jest doskonała na ścieżki w ogrodzie, ale że sprawdzi się i wokół domu. Warto więc pomyśleć o takiej trwałej i łatwej w pielęgnacji podłodze tarasowej.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-05-13, 13:50   

U nas jednak wygrał taras wykonany z pięknej kostki, a na jego pokrycie dokładnie wybraliśmy model dekoracyjny - Kanada, która świetnie imituje kolor i strukturę drewna. Efekt końcowy robi wrażenie, z resztą sami sprawdźcie to na stronie producenta Pozbruk.
 
     
mariuszwe 
Prawie ekspert

Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 315
Wysłany: 2019-05-24, 21:34   

My deski braliśmy z tego składu drewna http://www.mat-bud.szczec...eski-podlogowe/ Mają tam dobry wybór i przyjemne ceny. Ogółem stamtąd braliśmy sporo drewna do budowy i wykończenia domu. Jakość pierwsza klasa.
 
     
arlek
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 240
Wysłany: 2019-05-30, 23:32   

Ja z kolei mam deski kompozytowe od gdyńskiej firmy Liderwood http://liderwood.pl/ Wybrałem deski EcoTravers Premium - bardzo dobra jakość, duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne no i dobry wygląd. Do tego korzystne ceny i fakt, że firma zajmuje się montażem desek, także przygotowaniem terenu do ułożenia konstrukcji nośnych. Ogółem dobry wybór.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-05-31, 18:41   

Ja już mam dobrze wykonany taras. Teraz kupiłam jednak do niego meble drewniane, które naprawdę świetnie wyglądają. Jedank mąż stwierdził, że się przyda jeszcze, która nada ładnego koloru meblom i ochroni je przed też uszkodzeniami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12