Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Biura Architektoniczne / Projektanci / Architekci wnętrz /
Autor Wiadomość
bobarchitekt
bobarchitekt

Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-09-09, 15:55   Biura Architektoniczne / Projektanci / Architekci wnętrz /



Biuro Architektoniczne BobSTUDIO świadczy kompleksowe usługi w zakresie:

- Projektowanie domów
- Projektowanie wnętrz
- Aranżacja mieszkań
- Sprzedaż i Adaptacja projektów gotowych
- Zmiany w projektach powtarzalnych
- Projekty zagospodarowania działki
- Nadzory autorskie
- realizacja stanu surowego / pod klucz



ZAPYTAJ O KOSZTÓW PROJEKTU DOMU

http://bobstudio.eu/koszt,pd_wp

ZAPYTAJ O KOSZTÓW PROJEKTU WNĘTRZA

http://www.bobstudio.eu/k...k%C3%B3w_wycena

ZAKUP I ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO
Inwestor zamawiający przez naszą pracownię projekt gotowy otrzymuje RABAT na ADAPTACJĘ projektu.

Kontakt:

Biuro Architektoniczne BobSTUDIO
tel: (12)358 15 63
kom.880 953 861
biuro@bobstudio.eu
www.BobSTUDIO.eu


WYKONUJEMY PROJEKTY W POLSCE CENTRALNEJ I POŁUDNIOWEJ

Województwo Małopolskie
Chrzanów, Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Trzebinia, Wieliczka, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Dąbrowa Tarnowska, Krynica Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Niepołomice, Chełmek, Wolbrom, Stary Sącz, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Szczawnica, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Piwniczna-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Słomniki, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Szczucin, Zator, Skała, Wojnicz, Alwernia, Bobowa, Ryglice, Radłów, Nowy Wiśnicz, Ciężkowice, Czchów, Świątniki Górne, Zakliczyn, Iwanowice, Łapanów, Babice, Czernichów, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Czernichów, Słomniki, Brzeszcze, Zielonki, Zator.

Województwo Śląskie
Sosnowiec, Jaworzno, Katowice, Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Bieruń, Pyskowice, Orzesze, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Kalety, Imielin, Miasteczko Śląskie, Łazy, Sławków, Koniecpol, Szczyrk, Siewierz, Kuźnia Raciborska, Krzepice, Żarki, Ogrodzieniec, Woźniki, Szczekociny, Toszek, Strumień, Wilamowice, Koziegłowy, Krzanowice, Pilica,

Województwo świętokrzyskie
Kielce , Ostrowiec Świętokrzyski , Bejsce , Chmielnik , Chęciny, Jędrzejów , Kamionki , Kazimierza Wlk. ,Koprzywnica , Końskie , Krasocin , Kunów , Masłów Pierwszy ,Małogoszcz, Nagłowice , Nowy Korczyn , Opatów , Osiek , Pińczów , Raków , Ruda , Rytwiany , Sadowiec , Sandomierz , Skarżysko-Kamienna , Smyków , Starachowice, Staszów , Stopnica , Strawczyn , Sędziszów , Ćmielów , Łoniów , Baćkowice , Fałków, Górno , Iwaniska , Kije, Klimontów , Kluczewsko , Lipnik , Michałów , Miedziana Góra , Mniów , Morawica ,Nowa Słupia , Obrazów , Oleśnica , Opatowiec , Osiedle Nowiny , Ożarów , Pacanów , Pawłów , Piekoszów ,Pierzchnica , Połaniec , Raków , Radoszyce , Samborzec , Skalbmierz , Skarżysko , Sobków ,Solec – Zdrój , Suchedniów , Szydłów , Słupia , Tarłów, Tuczępy , Waśniów ,Wilczyce , Wiślica , Wodzisław , Wojciechowice ,Wąchock , Włoszczowa , Zagnańsk , Zawichost , Złota , Łagów , Łopuszno.

Województwo podkarpackie
Rzeszów, Przemyśl , Stalowa Wola, Mielec , Tarnobrzeg, Krosno , Dębica, Jarosław ,Sanok , Jasło , Łańcut , Przeworsk , Nisko , Ropczyce , Leżajsk , Lubaczów , Nowa Dęba , Kolbuszowa , Ustrzyki,
Strzyżów, Brzozów , Sędziszów , Rudnik , Nowa Sarzyna , Dynów ,Boguchwała , Lesko , Jedlicze ,Radymno, Głogów ,Zagórz , Pilzno , Sokołów , Rymanów, Tyczyn , Kańczug , Oleszyce , Radomyśl , Tyczyn , Kańczuga, Oleszyce ,Radomyśl , Brzostek, Sieniawa , Błażowa ,Dukla ,Cieszanów , Iwonicz – Zdrój , Ulanów , Baranów Sandomierski , Kołaczyce
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-04-29, 10:29   

 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-04-29, 10:29   

Przydatne linki:

budownictwo
 
     
malwinka 

Dołączyła: 02 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-05-02, 12:34   

A ja mogę polecić rewelacyjne Pani architektki z biura Tissu. Tak zmieniły moją łazienkę, że jest nie do poznania. Mam przepiękne kryształowe lampy u lustra na suficie i do tego drewnianą podłogę. Czuję się tam jak w spa, cudowny efekt! http://www.tissu.com.pl
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-05-14, 14:35   

Możecie także zajrzeć na http://www.domywstylu.pl/projekty-nowosci/ i przejrzeć najnowsze projekty. Uważam, to studio projektowe za bardzo dobre, więc myślę, że projekty także wam się spodobają.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2016-02-29, 13:49   

W Warszawie dobre opinie mają projektanci z 370Studio http://370studio.com - mają ciekawe, oryginalne pomysły. Bardzo podobają mi się ich projekty, szczególnie różnych lokali.
 
     
knall 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 71
Wysłany: 2018-09-14, 12:48   

ja korzystałam z pomocy bura architektonicznego http://www.archidesign.com.pl/ wyszło na prawdę super :)
 
     
saldran
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Wrz 2022
Posty: 237
Wysłany: 2022-12-30, 21:47   

Polecam znakomitego architekta z www.architetto.pl Projektują wnętrza i nie tylko, firma jest solidna, dotrzymuje wszelkich terminów. Ja jestem bardzo zadowolona z ich pracy i z czystym sercem mogę ich polecić.
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2023-01-09, 08:33   

Innymi słowy, jeśli planujesz budowę swojego wymarzonego domu, warto rozważyć opcję skorzystania z gotowych projektów dostępnych w biurach projektowych, takich jak Archon. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze, a także mieć pewność, że został stworzony z uwzględnieniem wszystkich najnowszych przepisów i norm m.in WT 2021. Do tego, takie projekty są bardzo różnorodne, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że poszukiwania ułatwiają filtry, aby wyselekcjonować wyłącznie te projekty domów które będą spełniały nasze oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie!
 
     
zuzana
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 334
Wysłany: 2023-01-09, 13:17   

Uważam, że po projekt domu najlepiej zgłosić się do profesjonalnego biura projektowego. Odpowiednim wyborem z pewnością będzie Zarzycki Architektura - witryna biura projektowego Rafała Zarzyckiego: https://zarzycki-architektura.pl/ . Polecam ten kontakt.
 
     
karpiar199 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Wrz 2023
Posty: 4
Wysłany: 2023-09-29, 12:16   

Dzięki za przydatne linki na pewno skorzystam z ofert :)
_________________
apaszki jedwabne, chusty jedwabne
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2023-10-14, 20:09   

Jeśli szukasz zespołu architektów który zaprojektuje budynek lub wnętrze to skorzystaj z tej oferty https://www.architektoniczni.pl Jest to doświadczony zespół który na pewno zrozumie twoje pomysły i wdroży je w życie. Mają też sklep z gotowymi projektami dla osób szukających sprawdzonych rozwiązań.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12