Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Inteligentne (mobilne) gniazdka
Autor Wiadomość
Katarynka77 

Wiek: 38
Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 2
Wysłany: 2015-03-30, 21:11   Inteligentne (mobilne) gniazdka

Witam czy ktoś zetknął się może z mobilnymi gniazdkami elektrycznymi? Montowane są tylko szyny, a gniazdka można wczepiać do nich w każdym miejscu i położeniu na ile taka szyna pozwala. Niebawem remontuję mieszkania (wymieniam również instalację elektryczną sprzed 30lat!) - Czekam na info - z góry dzięki.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:34   Mobilne gniazdka

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:34   Mobilne gniazdka

Świetne rozwiązanie, ale szkoda, że ta listwa jest widoczna.
 
     
bobbudowniczy
Nowicjusz

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-08-12, 09:54   

Dokładnie minus za widoczną szynę. Moja żona jest straszną estetką i wyśmiała mnie za ten pomysł.
 
     
PieceMans_pl
Budowlaniec

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 148
Wysłany: 2015-10-28, 12:35   

Coś za coś,ale generalnie rozwiązanie bardzo fajne i na pewno wiele osób z niego skorzysta,bo przeciez niemal każdy chciałby mieć gniazdko tam gdzie nagle zajdzie potrzeba,prawda?
_________________
http://propertyforum.forumup.info
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-01-19, 16:50   

Ofertę gniazdek, oraz innych akcesoriów elektrycznych znajdziecie w http://elektrononline.pl/ . Jeśli więc szukacie akcesoriów elektrycznych do swojego domu, to w tym sklepie dostępna jest naprawdę bogata oferta.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-03-01, 09:06   

Jak dla mnie bomba! Często brakuje mi gniazdka w kuchni gdy muszę np. podłączyć mikser lub blender... Tylko dobrze by było jakby się komponowały ładnie ze ścianą jak poniżej. Sorki za tak duże zdjęcie z neta ;)
 
     
kamiloski
Nowicjusz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-06, 19:23   

Nie miałem pojęcia, że są na rynku takie gniazdka. To bardzo fajny pomysł i do małej i do dużej kuchni. Dzięki temu będzie można podłączać się w całym pomieszczeniu, a nie przestawiać całe wyposażenie pod stałe gniazdka. Jeśli miałbym możliwość mieć je u siebie, to chyba nawet cena by mi nie przeszkadzała, bo bardzo lubię takie nowinki i dość praktyczne rozwiązania. Ale wydaje mi się, że to rozwiązanie tylko do kuchni. Nie wyobrażam sobie długiej listwy w przedpokoju albo salonie. Równie dobrze można zastosować przedłużacz - i to i to jest widoczne, nie da się ukryć.
 
     
jujka
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 121
Wysłany: 2016-08-02, 17:20   

Faktycznie, rozwiązanie nie jest głupie, ale trzeba by je dopracować. Ta listwa nie prezentuje się fajnie. Póki co zostanę jednak przy przedłużaczach ;)
Muszę kupić nowy, więc robię teraz rozeznanie w temacie: http://www.budujesz.pl/wi...-najlepszy/469/ . O mobilnych gniazdkach pomyślę, jeśli wymyślą jakiś sposób, żeby ta listwa tak nie kłuła w oczy.
 
     
lusi

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-08-16, 11:23   

a czy montował ktoś do włączania prądu w gniazdkach aplikacji na RPi i np sonnofa?


____________________________________
psychodietetyk Wrocław
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-09-14, 13:27   

Takie inteligentne gniazdko to jest super sprawa. Ma wiele dodatkowych opcji, jak na przykład możliwość zdalnego wyłączania, czy też ustawienia gniazdka na dane godziny. Takie gniazdko możecie kupić na przykład tu: https://sklep.gkpge.pl/inteligentne-gniazdko-z-miernikiem-pradu.
 
     
Kalarepa
Nowicjusz

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 23
Wysłany: 2018-10-30, 09:39   Re: Mobilne gniazdka

gaja napisał/a:
Świetne rozwiązanie, ale szkoda, że ta listwa jest widoczna.


Jak szukasz rozwiązania które nie będzie widoczne na blacie to koniecznie pomyśl o takich https://mediaporty.com.pl/schulte-39 mediaportach producenta Schulte Elektrotechnik. My zainstalowaliśmy u siebie właśnie power port tej marki, nic nie widać, wszystko wysuwa się z blatu, bardzo elegancko to wygląda, no zwłaszcza jak tak jak ja masz nowoczesną kuchnie i takie rzeczy jak kable po prostu psuja efekt wizualny, no i jest to dużo bardziej funkcjonalne, polecam jak nie znałaś takiej opcji. Mnie uświadomił o takich rozwiązaniach mąż, on lubi takie nowinki i gadżety.
 
     
VipTronic.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-11-29, 11:34   

Listwe można przecież zawsze ukryć i to nie powinno być dużym problemem. Co do samych gniazdek, to moim zdaniem prezentują się bardzo ładnie, natomiast grunt aby były solidne i bezpieczne, pamiętajmy o tym.
_________________
www.VipTronic.pl
 
     
weronikaw

Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-11-29, 14:08   

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
_________________
Prawda Cię wyzwoli, ale najpierw nieźle wkurzy
 
     
fiona45 
Budowlaniec

Dołączyła: 27 Cze 2018
Posty: 117
Wysłany: 2020-03-05, 17:07   

Gniazdek różnych jest tak wiele na naszym rynku, że naprawdę ciężko jest się zdecydować na coś konkretnego. Widziałam ciekawe modele ostatnio na https://gniazdka.elmar.pl/ . Może akurat coś dla Siebie znajdziesz stosownego.
 
     
budowlanna
Budowlaniec

Dołączył: 16 Lut 2022
Posty: 130
Wysłany: 2022-04-25, 08:54   

Mąż kupił podczas remontu szyny elastyczne pakiety izolowane. Świetnie się u nas sprawdziły. Polecam dla wszystkich, którzy chcą się pozbyć kabli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12