Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dachówka
Autor Wiadomość
jaskier 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 85
Wysłany: 2017-01-30, 00:16   dachówka

Nowinki z branży dekarskiej. Jeśli interesują Was jaka nowa dachówka weszła na rynek. Jaka blachodachówka? Bądź ogólnie nowości z branży to właśnie dla Was stworzono portal fachowydekarz.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-25, 00:47   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-25, 00:47   

No dla mnie akurat dachowka jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o trwałość i co ważne bezpieczny dach. Dlatego warto rozeznac się w ofertach producentów dachówek a na pewno nie można pominąć Braas (wysoka jakość + dobre warunki gwarancyjne)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-03-01, 09:35   

No jest to fajna opcja, myslę że dachówka ceramiczna bądź betonowa będzie ok!
 
     
kallin112
Budowlaniec

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 111
Wysłany: 2018-03-05, 10:41   

a nie sądzicie, że lepsza jest blachodachówka?
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-03-05, 11:15   

Każda z tych opcji jest dobra, aczkolwiek wszystko podyktowane jest budżetem jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Dachówka to ponadczasowe i trwałe rozwiązanie które wyjdzie taniej niż ceramiczna.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-03-29, 20:31   

Dokładnie tym bardziej, ze modele betonowe od Braas wcale nie odstają jakością od ceramiki: Mają zabezpieczenie przed porastaniem podwójna powłoką akrylową Lumino, są barwione w masie oraz mają jedne z najniższych nasiąkliwości w porównaniu do tych na rynku.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-07-29, 15:09   

Możecie również w przypadku dachówek cementowych sprawdzić ofertę Pozbruk, gdzie można znaleźć szeroki wybór modeli objętych obniżką do końca sierpnia, a dokładnie Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar oraz Tegalit Protegon.
 
     
lubecki

Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-08-13, 13:37   

Creaton też ma bardzo ładne dachówki. I betonowe i ceramiczne. Jakościowo to górna półka. Gwarancja jedna z dłuższych na rynku. A blachy na dach to bym nie dawał nigdy, bo to jest bardzo głośne rozwiązanie. Szczególnie jak masz sypialnie na poddaszu i pada. Koszmarne rozwiązanie.
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2018-08-29, 19:41   

Bardzo fajna jest dachówka kompozytowa - http://tileco.pl/. Właśnie u moich znajomych kończą ją kłaść. Wygląda bardzo dobrze, praktycznie tak jak dachówka ceramiczna, a cena jest dużo bardziej przystępna. No i dachówka kompozytowa jest dachówką lekką, wiec spokojnie można zrobić delikatniejszą konstrukcję dachu, bo nie musi on utrzymywać nie wiadomo jakiego obciążenia.
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2018-09-19, 10:32   

W kwestii wszelkich pokryć dachowych warto zwrócić się do Gerard Roofs – to firma godna polecenia. Jak masz jakieś wątpliwości co do tego, jaki konkretny produkt wybrać to może skorzystaj sobie z oferowanego przez nich kalkulatora i konfiguratora? Znaleźć je możesz tutaj: https://www.gerardroofs.p...ator-kalkulator . Dzięki nim będziesz w stanie dowiedzieć się, jak wygląda wycena danego produktu oraz zwizualizować sobie, jak będzie on wyglądał na dachu. Niezwykle przydatna opcja – dobrze, że są takie technologie i ułatwienia.
 
     
zofialipska
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 128
Wysłany: 2018-10-16, 12:51   

Paweł21 napisał/a:
No dla mnie akurat dachowka jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o trwałość i co ważne bezpieczny dach. Dlatego warto rozeznac się w ofertach producentów dachówek a na pewno nie można pominąć Braas (wysoka jakość + dobre warunki gwarancyjne)



Dokładnie, też tak uważam. Po latach wystarczy tylko pomalować taką dachówkę i dach wygląda jak nowy
 
     
jaskier 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 85
Wysłany: 2018-11-16, 14:44   

Tak jak pisano warto korzystać z portali specjalistych, więc jeśli chodzi o dachówki to na piedestale mamy portal blachodachówka fachowydekarz.pl, który porusza całość tematyki dekarskiej
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-12-23, 23:34   

Ja zdecydowałem się na zakup pięknej dachówki płaskie Turmalin Braas, która moim zdaniem jest zdecydowanie była najlepszym wyborem. Po tych kilku latach nadal wygląda pięknie i mam nadzieję, że tak już zostanie przez długie lata (poza tym objęta jest 30 letnią gwarancją).
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-01-09, 17:15   

A czy już zastanowiliście się nad konstrukcją dachu? Z czego wykonacie? Na jakie rozwiązanie postawicie? Ostatnio dowiedziałam się o firmie http://wpwinvest.pl która wykonuje wiązary drewniane w technologii płytek kolczastych. Jeżeli chodzi o mnie to zastanawiam się właśnie nad taką opcją. Można ponoć w ten sposób zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
  Wysłany: 2019-01-23, 10:10   

Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, to sporo osób stawia również na blachy trapezowe - wydają się być jednymi z najpopularniejszych. Sam niedawno takie kupowałem i cena bywa naprawdę atrakcyjna. Plusem jest to, że jeśli chodzi o kolorystykę, to praktycznie nie ma ograniczenia w przypadku takich blach.

;-)
_________________
"Some people are just born with tragedy in their blood."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13