Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co do dekoracji okien?
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2018-06-12, 16:20   Co do dekoracji okien?

Co waszym zdaniem najlepiej nada się do dekoracji okien?
Macie może jakieś pomysły, co będzie wyglądać stylowo, da trochę prywatności, ale nie będzie wyglądać jak babcina firana?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2018-06-13, 16:09   

 
     
wrzosiec
Budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2018-06-13, 16:09   

Jeśli zdecydujesz się na jakieś firanki, to poszukaj takich, które będą jednolite, bez żadnych frędzli, kwiatków i innych takich.
Poza tym jest też cała masa innych nowoczesnych patentów na dekorację okna.
Tutaj https://hintigo.pl/artykul/dekoracje-okien-jak-wybrac-firanki-do-kuchni/ znalazłam ciekawy artykuł na ten temat.
Poczytaj sobie.
 
     
HurtowniaStanik 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-06-26, 09:45   

Moim zdaniem nie można przesadzać z ilością dekoracji w oknie i wystarczy wybrać ciekawą kolorystyke żaluzji lub rolet plus do tego firanki co w zupełności wystarczy, doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.
_________________
www.HurtowniaStanik.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-07-02, 13:54   

Myślę, że w zupełności wystarczą piękne rolety bądź żaluzje. Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na propozycje, które znajdują się w ofercie firmy Anex Okna Warszawa. Chętnie doradzą Ci podczas podejmowania ostatecznej decyzji i również mogą zająć się ich montażem jeżeli zajdzie taka potrzeba. Warto stawiać na takie sprawdzone firmy, bo jakość współpracy jest wtedy na dużo wyższym poziomie.
 
     
Monika 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-08-24, 12:54   

Ja osobiście uwielbiam zasłony. Szczególnie w sypialni dodają one niesamowitego uroku :)
_________________
Architekt musi być prorokiem... prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa... jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem.
 
     
Hemos_pl
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-09-06, 17:10   

Bardzo dobrze sprawdzają się firanki oraz rolety, które odpowiednio dobrane są moim zdaniem najlepszym dodatkiem w każdym oknie i stanowią bardzo fajną dekorację :)
_________________
www.Hemos.pl
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2018-09-19, 17:38   

Też ostatnio szukałam czegoś fajnego co trochę ozdobi okno, ale zamiast rolet czy zasłon znalazłam śliczne wind spinnery. Jest to naprawdę ładny gadżet, który świetnie prezentuje się na tarasie czy w oknie balkonowym, kiedy jest otwarte. Również myślę, że to świetny pomysł na prezent na parapetówkę. Rzadko widywałam tego typu ozdoby, więc tym bardziej warto sobie to zakupić i wyróżnić :)
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2018-10-10, 16:17   

Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawą ofertę na rolety tutaj https://rolety.eu/ Jest to bardzo ciekawa strona na której możesz znaleźć wiele ciekawych rolet, czy to noc i dzień czy tradycyjne. Rózne kolory oraz wzory. Bardzo ciekawa oferta którą należy sprawdzić.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 555
Wysłany: 2018-10-18, 10:47   

W moim przypadku najlepiej sprawdziły się rolety od firmy Roltex z Wrocławia. dzięki nim pokój wygląda o wiele lepiej niż wcześniej.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-10-18, 11:38   

Chyba teraz najmodniejsze są rolety dzień noc. Producent rolet firma Deco Design oferuje bardzo fajne rolety materiałowe w różnych kolorach. W ogóle moim zdaniem rolety są super bo juz nie trzeba wieszać firan ani zasłon, poza tym łatwo się je czyści co też jest ogromnym plusem.
Jeśli szukacie rolet do swoich domów to polecam zerknąć na katalog Decodesign. Mają naprawdę duży wybór.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2018-11-22, 12:14   

Według mnie rolety są praktyczne i fajnie wyglądają, nowocześniej niż firany i zasłony. Ładne rolety dostaniecie w internetowym sklepie https://roletyleczycki.pl/rolety-materialowe-w-kasecie Mają różne typy rolet, dobrze mogą doradzić. U nas są dzień i noc w salonie a w sypialniach takie w kasetach z prowadnicami.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-11-23, 10:36   

Zależy co lubisz. Ja na przykład przepadam za roletami. Są one bardzo funkcjonalne i estetyczne. Znalazłam nawet bloga na ich temat z ciekawymi informacjami. Jak chcesz to wejdź tutaj i zainspiruj się. Na prawdę warto poczytać.
 
     
Loftmodern_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-11-27, 10:25   

Moim daniem jeżeli chodzi o dekorację okien to wcale wiele nie trzeba, wystarczy tylko ciekawy wzór i kolorystyka rolety lub firanka, to znakomicie się sprawdzi.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-11-27, 10:51   

Jest sporo rodzajów firan, zasłon czy ciekawych rolet do wykorzystania.
 
     
Spec-wood.pl
Nowicjusz

Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-12-13, 17:44   

Zgadza się, jednak moim zdaniem firany czy tym bardziej zasłony nie są dobrym rozwiązaniem, jeżeli już to w zupełności do dekoracji okna wystarczą rolety lub żaluzje w ciekawej wersji kolorystycznej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12