Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-11-30, 16:58   Remont

Jak remontujesz to na własną rękę to chyba Twoją obowiązkową lekturą teraz jest jakiś blog budowlany . Wiele osób zabiera sie za budowanie czy remontowanie , nie mając o tym pojęcia. Wtedy dobrze jest poczytać porady różnych ekspertów by wiedzieć co robić
 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 36
Wysłany: 2018-12-07, 11:46   

 
     
lena
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 36
Wysłany: 2018-12-07, 11:46   

Faktycznie warto mieć chociaż podstawową wiedzę na temat remontu jeśli planujemy jakieś zmiany w domu. Ja mieszkam w starym bloku i notorycznie pęka ściana w salonie więc co jakiś czas muszę odświeżać salon aby zamaskować widoczną szczelinę. Dużo fajnych porad jak skutecznie ukryć pęknięcia znalazłam na blogu http://malhaus.pl/blog/pe...y-w-mieszkaniu/ . Jeśli tez dokucza Wam ten problem to zerknijcie do artykułu.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 243
Wysłany: 2018-12-11, 11:27   

A może w ramach wymiany doświadczeń - stosował ktoś takie elfowe motywy jak tutaj - http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy
Co o tym sądzicie? Jaki efekt? Możecie pokazać, co uzyskaliście tak u siebie?
I do jakiej aranżacji to dopasowaliście? Zależy nam na wyjątkowym efekcie.
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-12-18, 17:25   

Jeśli remontujesz mieszkanie, to warto zajrzeć na https://sklep.foteks.pl/blog/2018/09/modne-fototapety-do-pokoju-nastolatka/ To sklep z fototapetami, który prowadzi również bloga z licznymi inspiracjami. W samym sklepie możemy kupić jakościowe modele, które są w atrakcyjnych cenach i mają ciekawe wzory. Marka jest bardzo często polecana i ma wiele dobrych opinii. Można sprawdzić jej ofertę w wolnej chwili.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2020-03-25, 17:43   

szukam dobrej firmy remontowej z Wielunia, ktoś, coś?
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2020-03-27, 14:18   

Na pewno pomoc fachowców podczas dużego remontu będzie konieczna, ale warto też zdecydować się na solidne materiały jeśli chodzi o włączniki czy przełączniki do domu. Tu https://www.ospel.pl/ można takie znaleźć i wtedy ma się pewność, że takie akcesoria posłużą przez lata.
 
     
mikolaj3332

Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-04-03, 09:54   

Remont każdego mieszkania zawsze zajmuje bardzo dużo czasu.Chyba każdy o tym wie bardzo dobrze.
____________________________________________________
usługi monitoringu kanalizacji
 
     
wulkan
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 187
Skąd: Lipnica
Wysłany: 2020-04-05, 13:45   

Hej, a wiecie coś może na temat szlifowanie lastryko ? Zabieram się powoli do renowacji schodów, jednak kompletnie nie wiem jakiego wykonawcę wybrać. Możecie kogoś polecić? Zależy mi oczywiście na porządnym podejściu do całej renowacji. Dajcie znać proszę, z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
_________________
Nie wierz we wszystko co o mnie słyszysz. Chyba, że słyszałeś, że jestem wspaniała, wtedy muszę potwierdzić, że plotki nie są przesadzone.
 
     
damianek332
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 81
Wysłany: 2020-04-08, 13:39   

Z remontem domu jest bardzo dużo problemów a przy tym stresu. Ja własnie zdecydowałem się na zatrudnienie firmy do remontu mojego domu i kolega mi polecił abym sprawdził jak zlokalizować wyciek wody w domu niestety sam nie wiem jak się to robi i zatrudniłem firmę do tego. Bardzo szybko i sprawnie ogarneli temat. Polecam
 
     
aleks6834

Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-04-16, 02:11   

Warto pamiętać, że podczas remontu powstaje sporo gruzu i najlepiej odpowiednio wcześniej się na to przygotować zamawiając usługi odpowiedniej firmy
_________________
www.gruznet.pl - Wywóz gruzu w Warszawie
 
     
roman444543

Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-04-17, 14:39   

Każdy kto robi remont to zajmuje mu to bardzo dużo czasu.Mój remont także trwał bardzo długo.
_______________________________________________________________
program do nauki na uprawnienia budowlane
 
     
Karolski
Prawie ekspert

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 354
Wysłany: 2020-04-20, 20:40   

Jeśli chodzi o usługi remontowe w Radomiu to sprawdzi wam się firma Krzysztofa Judzińskiego. Tu namiar www.firmaremontowa-judzinski.pl Świadczą usługi remontowe i ogólnobudowlane. Są solidni, terminowi a ceny nie są wzięte z sufitu. U nas spisali się bardzo dobrze, zdecydowanie mogę ich wszystkim doradzić.
 
     
Asia17

Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-05-13, 17:54   

Remont na własną rękę to na pewno mniejsze koszty. Jednak trzeba liczyć się z tym, że nie wszystko potrafimy zrobić sami. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Ja zawsze korzystam z pomocy znajomego fachowca :)
_________________
Dywaniki samochodowe- idealne dla Twojego auta.
 
     
Kammar24.pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 202
Wysłany: 2020-05-14, 11:29   

Jeśli do remontu będziecie również potrzebowali wysokiej jakości narzędzi oraz sprzętu, czy robót budowlanych to bardzo ważny jest jednak wybór sprzętu o jak najniższej awaryjności oraz brak częstych spadków mocy przy dłuższej pracy. Dlatego zapraszamy do naszego sklepu na https://www.kammar24.pl gdzie możesz znaleźć szeroki wybór tego typu narzędzi wyłącznie od sprawdzonych producentów, a do tego do pomocy jest oczywiście nasza obsługa klienta która z chęcią Wam pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej!
 
     
edmund_12
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-07-19, 18:51   

Super wątek, dzięki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12