Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Geomembrany i zielone dachy
Autor Wiadomość
jamnik

Dołączył: 21 Maj 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-05-21, 14:00   Geomembrany i zielone dachy

Witajcie,
planuje zrobić ładne odwodnienie przy pomocy geomembrany oraz dodatkowo fajnie by było z dachu zrobić zielony dach . Co sądzicie o takiej możliwości? Jak spisuje się ten producent?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-08-10, 16:44   

 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-08-10, 16:44   

Ja jednak jestem ogromnym zwolennikiem dachówki ze względu na trwałość, bezpieczeństwo i również piękny wygląd. A teraz dodatkowo na trwającej obniżce od Braas, dokładnie "Gorącej Promocji" będziesz mógł sporo zaoszczędzić wybierając model betonowy, ponieważ obejmuje ona: Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar oraz Tegalit Protegon
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-08-13, 13:57   

Ja wolę zwykłe płaskie dachy. Uważam, że są najłatwiejsze w pielęgnacji i renowacji. Poza tym bez problemu można też wykonać remont takiego płaskiego dachu. Istnieją firmy takie jak Dohmann, które się w tym specjalizują: http://www.dohmann.pl/remont-dachu-plaskiego.
 
     
zofialipska
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 128
Wysłany: 2018-10-16, 13:02   

Ja bym sie zdecydowała na dachówkę. Dachówki sa bardzo wytrzymałe, o taki dach wystarczy regularnie dbać i nic złego się nie dzieje.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-12-12, 11:52   

Obecnie coraz bardziej popularne są dachy zielone. Aby taki dach stworzyć niezbędne sa substraty dachowe na których sadzi się specjalne rośliny. Substraty dachowe występują w dwóch rodzajach - substraty intensywne nadają się do dachów o dużym nachyleniu i wymagającej roślinności oraz substraty ekstensywne sprawdzające się przy roślinności sucholubnej. Substraty te dostępne są w ofercie sklepu ogrodniczego Markflor.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-12-23, 23:30   

Akurat jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego to ze swojej strony śmiało mogę polecić Ci wybór dachówek ceramicznych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, estetyka oraz bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi, o czym możesz przekonać się sprawdzając propozycje od Braas w zakresie modeli ceramicznych jak i cementowych.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-10-12, 22:24   

Na ten moment radziłbym postawić Ci jednak na dachówką, jeżeli od razu będziesz szukał odpowiednich akcesoriów oraz dekarzy którzy wykonają to naprawdę porządnie to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, gdzie znajdziesz dosłownie wszystko. A do tego możesz liczyć na otrzymanie dodatkowej gwarancji systemowej na okres 15 lat i do tego złapiesz promocję House of Braas 2019 :)
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-10-28, 21:56   

U nas wygrała jednak porządna dachówka, natomiast jeżeli szukasz potrzebnych akcesoriów, dachówki oraz dekarzy którzy wykonają Ci to naprawdę porządnie to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, gdzie znajdziesz dosłownie wszystko. A do tego możesz liczyć na otrzymanie dodatkowej gwarancji systemowej na okres 15 lat.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2020-11-01, 15:16   

No to mam nadzieję, że podrzucicie nam jakieś podpowiedzi i wskazówki jak to wyszło.
 
     
Ołek44
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 9
Wysłany: 2021-05-29, 19:23   

Ddla skutecznej ochrony dachów weź pod uwagę markę Icopal i rozwiązania typu Papy w Technologii Szybki Syntan SBS jest to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia. W mojej opinii zdecydowanie najlepsza z opcji na tle konkurencji pod względem jakość, cena i trwałość.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13