Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kratka sciekowa do łazienki (prysznic), jaka?
Autor Wiadomość
Bobek 
Młodszy budowlaniec
Na ratunek rybom!

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 68
Wysłany: 2015-05-16, 14:43   Kratka sciekowa do łazienki (prysznic), jaka?

Jaka kratka ściekowa czy może odpływowa najlepiej sprawdzi się do łazienki,
pod kabinę prysznicową, dużą?
 
     
REKLAMA 
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2015-05-18, 08:20   

 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2015-05-18, 08:20   

Pojęcia nie mam - a sam to robisz, czy jakaś firma?
Looknęłam do wyszukiwarki w poszukiwaniu odpowiedzi, trafiłam na takie kratki ściekowe liniowe - ale nie jestem przekonana czy to o coś takiego Ci chodziło?
W sumie ja, jako kobieta to w łazience zajmuję się dekoracjami i czystością, a bardziej fachowe kwestie zlecam firmom, albo sąsiadowi.
Nie można być alfą i omegą.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-06-28, 09:46   Re: Kratka sciekowa do łazienki (prysznic), jaka?

Bobek napisał/a:
Jaka kratka ściekowa czy może odpływowa najlepiej sprawdzi się do łazienki,
pod kabinę prysznicową, dużą?


Rozumiem, że kabina prysznicowa bez brodzika?

Generalnie najlepiej sprawdzają się kabiny prysznicowe z brodzikami, można teraz dostać bardzo niewysokie brodziki, które praktycznie nie psują designu kabiny.

Są brodziki od Roca w wersji Flat, praktycznie w łazience nie do zauważenia. :)
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2015-07-23, 11:00   

Skoro jest to prysznic bez brodzika to na pewno urządzony będzie na zasadzie odpływu liniowego jak mowa o tym powyżej i takiej kratki szukaj,dostępna jest oczywiście w dobrych sklepach internetowych.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-05-13, 12:39   

Tu przykład kabiny z niskim brodzikiem. Moim zdaniem wygląda pięknie, podobnie zresztą jak sama łazienka. Nie ma potrzeby decydowania się na wady odpływu liniowego w kabinach bez brodzika. :)

 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-06-20, 13:10   

Kabiny Roca w wersji Flat,będzie w tym przypadku znakomitym rozwiązaniem i spokojnie sprawdzi się w Twojej łazience. Akurat artykuły tej firmy jak i pozostałych,znanych producentów- znajdziecie w naszym sklepie,warto zerknąć:)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-07-28, 18:29   

A zastanawiałeś sie nad odpływem liniowym? Bo ja też niedługo będe remontował łazienkę i temat ten nie jesr mi obcy.Oglądałem na stronie marki Silla bardzo ciekawe odpływy liniowe, mają też łatwo wyjmowany osadnik zanieczyszczeń + dodatkowo kratka zatrzymująca większe nieczystości wiec to wszystko działa na naszą korzyść.
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-04-05, 11:50   

Ja bym poszła jeszcze dalej. Kabina prysznicowa bez brodzika. Jakaś w fajnym kształcie. Tutaj http://www.szklane.net/kabiny-prysznicowe/ masz kilka przykładów jak takie kabiny mogą wyglądać. Do tego odpływ liniowy - takie odpływy też są sprzedawane w dekoracyjnych wersjach. Dla mnie zestaw idealny.
 
     
Lazienka.Shop 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-06-27, 12:50   

Kabina bez brodzika czyli odpływ liniowy to również doskonałe rozwiązanie i dobrze sprawdzi się w przypadku mniejszych łazienek,akurat u nas znajdziesz bez problemu wszystko co potrzebne do urządzenia łazienki, warto zerknąć :)
_________________
www.Lazienka.shop
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 301
Wysłany: 2018-11-13, 11:50   

Uwielbiam kabiny bezbrodzikowe, właśnie a takimi odpływami. Zwłaszcza takie aranżowane we wnękach. Jest to moim zdaniem funkcjonalne, ekonomiczne i stylowe rozwiązanie. Do takiej wnęki montuje się tego typu drzwi https://www.besco.eu/produkty/drzwi-prysznicowe/ i w zasadzie prysznic gotowy.
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2018-11-23, 13:43   

U siebie mamy już zrobiony odpływ liniowy w płytkach, bo zamierzamy mieć kabinę bez brodzika. Szukam czegoś na wymiar (np. kabiny prysznicowe wrocław) żeby mieć pewność, że idealnie zmieści się u mnie w łazience, która jest dość ciasna. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie będzie lepsze niż brodzik, który do tej pory używałam, a który co jakiś czas się rozszczelniał i szybko brudził.
 
     
Lakus.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 22
Wysłany: 2018-12-18, 13:52   

Moim zdaniem sama firma z jakiej będzie kratka ścieków anie ma aż tak dużego znaczenia, można wybrać nawet tą tańsza, grunt aby w praktyce była solidna i wytrzymała.
_________________
www.Lakus.com.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13