Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup mebli na raty - co sądzicie?
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-12-24, 22:17   Zakup mebli na raty - co sądzicie?

Cześć,
Chciałbym się Was doradzić ponieważ planuję w nowym roku zakup nowych mebli do domu, jednak nie wiem czy nasz budżet w tym zakresie jest odpowiedni dlatego chciałbym się Was doradzić czy są jakieś sklepy bądź dodatkowe opcje które umożliwiają rozłożenie takiego zakupu np. na przystępne raty? Pozdrawiam i z góry również dziękuję za pomoc!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-12-31, 01:06   

 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-12-31, 01:06   

Jak najbardziej warto skorzystać z takiej możliwości która przygotował m.in https://www.platformaratalna.pl dlatego jak juz wybierzesz odpowiednie meble dla siebie i bd chciała w pełni je sfinansować to polecam złożyć u nich wniosek bo mają jedne z najlepszych warunków i do tego święta aobsluge która również potrafi wytłumaczyć wsypzystko bardzo dokładnie
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-01-02, 10:36   

Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika, ponieważ według mnie jak już kupować wyposażenie do domu to stawiając na najwyższą jakość bez obaw o problemy z wykończeniem, czy słabym materiałem. A opcja ratalna pozwala mieć porządne rzeczy i bez problemów później je spłacić.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-01-02, 11:08   

O to może i ja sam sprawdzę tą opcję, bo już od kilku miesięcy żona mnie naciska abyśmy zmienili wygląd salonu to może w końcu mi się to uda zrobić jeżeli umożliwią mi rozłożenie zakupu na dobre raty które będą w stanie spłacać.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-01-03, 09:49   

Dzięki ogromne za pomoc, czyli jednak będzie warto pójść w tą stronę. Meble mamy już potencjalnie wybrane, także dziś złożę u nich wniosek i zobaczę jak to będzie dokładnie wyglądało.
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2019-02-06, 18:10   

Czemu nie, moim zdaniem to dobra i sensowna opcja, musisz tylko znaleźć godny zaufania sklep, w szczególności polecam internetowe, gdzie masz szeroki wybór i niższe ceny.
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12