Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa szamba
Autor Wiadomość
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2018-11-13, 21:08   Budowa szamba

Witam. Chciałam się Was zapytać jak wygląda budowa szamba? Mamy zamiar zakładać je w nowym domu i chciałabym się w jakiś sposób już do tego przygotować. Słyszałam, że najlepiej jest wybrać zbiornik betonowy (np. www.szambabetonowe-info.pl) ponieważ jest najbardziej trwały i wytrzymały. Zastanawia mnie tylko, czy długo trwa taki montaż szamba? I na co zwrócić uwagę przy jego montażu, żeby później nie mieć problemów z użytkowaniem?

REKLAMA 

Wysłany: 2018-12-18, 13:42   

Lakus.com.pl 
Nowicjusz

Wysłany: 2018-12-18, 13:42   

Jak najbardziej, jeżeli miałbym polecać konkretny zbiornik na szambo to również byłby on betonowy z racji tego iż w praktyce okaże się solidny i wytrzymały na lata. Jaki budżet posiadasz na ten cel?

reling 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2018-12-30, 23:01   

Oczywiście że najlepszy betonowy, trwałe i niezawodne rozwiązanie. Co do metod montażu zależy od firmy, profesjonaliści robią to bardzo sprawnie, wszystko z nimi można dogadać. Ja brałem szambo od https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-wroclaw/ myślę że są godni uwagi, serwisują swoje produkty całodobowo i zasięgiem działania obejmują całą Polskę. Ceny konkurencyjne.

lena
Nowicjusz

Wysłany: 2019-01-07, 11:22   

Budowę szamba najlepiej powierzyć fachowcom. Przede wszystkim zbiornik powinien być szczelny, aby nic nie wydostawało się na zewnątrz. Tanie szamba betonowe oferuje firma Betonex. U nich możecie zamówić szczelne szambo dopasowane do potrzeb gospodarstwa domowego.

Inwekos.pl 
Nowicjusz

Wysłany: 2019-01-09, 16:59   

W tym przypadku również polecam postawić na zbiornik betonowy, solidny i trwały, aczkolwiek mając więcej funduszy to ciekawą opcją będzie budowa przydomowej oczyszczalni ścieków.

bazagnieszka

Wysłany: 2019-02-21, 12:07   

A proszę mi powiedzieć, jak często występuje wywóz nieczystości płynnych? Licząc tak na rodzinę 4 osobową?

Tereska087
Nowicjusz

Wysłany: 2019-05-26, 08:47   

Wybór szamba jest bardzo ważny i trzeba dokładnie go przemyśleć. Najlepsze oczywiście są szamba betonowe, ponieważ zbiorniki są bardzo solidne, wytrzymałe i z pewnością nie będą awaryjne. Jednym z bardziej wartych uwagi producentów szamb jest Betonex - http://betonex.com.pl/. Oferuje on zbiorniki z wysokiej klasy betonu zbrojonego, do tego oczywiście dochodzi kilkuletnia gwarancja oraz montaż gratis. A co do wielkości i konstrukcji zbiornika to najlepiej jest to skonsultować już z producentem, który na pewno podpowie co się u Was sprawdzi najlepiej.

fiona45 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2019-06-11, 19:35   

Do takiego szamba na pewno przyda Ci się też środek z bakteriami, aby oczyszczała wodę z toksyn. Widziałam takie na https://sklepekozet.pl , zawsze taką wodę z 2 czy 3 komory jak masz taki możesz wykorzystać do podlewania w ogródku.

Odpowiedz do tematu