Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświetlenie LED-owe zarówki
Autor Wiadomość
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-06-03, 13:06   

A myślałeś może o taśmach led? U mnie się bardzo fajnie sprawdzają. Nie tylko są tanie w eksploatacji, ale również bardzo dobrze wyglądają.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 56
Wysłany: 2016-06-06, 08:13   

 
     
HurtOkien.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 56
Wysłany: 2016-06-06, 08:13   

Taśmy led to faktycznie bardzo dobre,ciekawe rozwiązanie,natomiast musimy dobrać ich odpowiednią moc,tak aby potem nie okazało się,że jednak jest za słaba do pokoju dziennego czy na korytarzu,to ważna kwestia.
_________________
www.HurtOkien.pl
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2016-07-14, 08:44   

Żarówki led rzadko kiedy są słabe. Inaczej ma się sprawa z tymi taśmami, to fakt.
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-07-26, 10:02   

Ich moc jest różna w zależności od tego na co dokładnie się zdecydujemy. Poza tym jeżeli chcemy mieć coś innego i niebanalnego,to z całą pewnością taśmy LED czy oświetlenie punktowe to dobra opcja.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-11-15, 14:10   

Niektórzy pewnie nadal są niezdecydowani. A tymczasem wiele przemawia za tym, by właśnie na taki rodzaj oświetlenia się zdecydować. O tym, jakie zalety ma oświetlenie led, napisano na Noy.pl - warto przeczytać i dać się przekonać.
 
     
mikadam 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 29
Skąd: Kalembina
Wysłany: 2016-12-12, 09:12   

taśmy led to super sprawa :)
oczywiście, ze można kupić takie taśmy o różnym natężeniu światła oraz o różnej gęstości samych diod na pasku. Wszystko można sobie dobrać do swoich potrzeb. Również kolory są różne i można z nimi eksperymentować
_________________

 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2016-12-19, 22:08   

Żarówki LED to trafna inwestycja. Po pierwsze są bardzo efektywne i umożliwiają osiągnięcie dużo większej ilości światła z jednego wata zasilania. Po drugie, cechują się długim czasem pracy i powolnym zużywaniem, więc to inwestycja na długie miesiące. No i co ważne, nie zawierają rtęci tzn. są bezpieczniejsze dla ludzi i środowiska. Ze swojej strony mogę polecić dobrego dystrybutora takiego oświetlenia - http://www.gtv.com.pl/pl/
Mają na prawdę pokaźne portfolio różnych rodzajów źródeł światła. Sugeruję sprawdzić asortyment.
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2017-02-25, 11:25   

Jeszcze czeka mnie daleka droga do montażu oświetlenia w moim domu. Ale żarówki które będą u mnie królowały, to LED GU10. Jest to dzisiaj jedna z najpopularniejszych żarówek na świecie, dzięki czemu wybór jest bardzo duży i są nie drogie. Bez wątpienia dodatkowym ich atutem jest fakt, że bardzo duża ilość lamp i opraw jest dostosowana własnie do nich. Rozglądałem się już mniej więcej gdzie mogę je dostać w dobrej cenie, po przeglądnięciu paru ofert, najbardziej zainteresowała mnie oferta tego sklepu: https://www.ultra-elektro.pl/138-zarowki-led-gu10 , mają najbardziej atrakcyjne ceny z wszystkich i dobrą opinie w sieci. Na samych żarówka będę mógł zaoszczędzić parę stówek.
 
     
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2017-02-25, 20:13   

Ja zdecydowałam się z mężem na listwy oświetleniowe i będziemy kupować w firmie Styrogzyms, ponieważ wydaje nam się, że to ciekawie wygląda.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2017-04-24, 10:31   

A wiecie, że o tym jakie profile led przeczytacie na portalu: alces.pl/profile-led-w-twoim-domu-kiedy-potrzebne-do-jakich-aranzacji/. W tym artykule znajdziecie wiele przydatnych wskazówek, które powinny Wam pomóc. Trzeba jednak przyznać, że opłaca się wymienić oświetlenie na ledowe, ponieważ to spora oszczędność.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-05-23, 14:46   

Oświetlenie LED to bardzo dobre rozwiązanie do domu czy mieszkania. Takie oświetlenie zapewnia oszczędność energii oraz długie użytkowanie. Ja mam w kuchni i przedpokoju oświetlenie wykonane z taśm LED . Wszystko co niezbędne do wykonania takiego oświetlenia zakupiłam w sklepie MS Elektronik https://mselektronik.pl/optoelektronika/oswietlenie-led . Wykonaniem instalacji zajął się mąż.
 
     
mirek324
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lip 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-14, 05:24   

a takie oświetlenie na pewno działa

____________________________
szybki skup mieszkań Warszawa,
 
     
mariuszwe 
Prawie ekspert

Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 315
Wysłany: 2018-10-10, 12:14   

Duży wybór żarówek znajdziecie w http://eko-olkusz.pl/ to hurtownia elektrotechniczna z Olkusza. Mają tam też kable i przewody, oprawy oświetleniowe, elektronarzędzia i całkiem spory wybór lamp. Zaopatrzyć się u nich można i przy tym ceny mają całkiem niezłe.
 
     
mamsiebie
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 4
Wysłany: 2019-01-14, 16:12   

Sam ostatnio zmieniałem całe oświetlenie w domu na ledy. Ile się omęczyłem by gwinty podobierać. Jest ich tak dużo, że tragedia.
Bierzesz żarówkę do ręki i nie wiesz czy to taki czy nie :)
Ostatnio zmieniony przez mamsiebie 2019-04-08, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mamsiebie
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 4
Wysłany: 2019-01-14, 16:13   

LEdy są dobre, tanie i dają oszczedzić. Pamiętam jak wycofywali te tradycyjne to był płacz. Teraz kazdy szuka jeszcze mniej Watów a nie patrzy na kelwiny i lumeny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,55 sekundy. Zapytań do SQL: 12