Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
potrzebna nowa lodówka
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-11-27, 15:47   potrzebna nowa lodówka

Pomóżcie, wybieram lodówkę i potrzebuje informacji na temat tych urządzeń bo nie mam pojęcia jak do tego się zabrać. Jaki rodzaj wybrać? Jakie klasy energetyczne? W jakiej najlepiej przechowuje się żywność? Jaki producent?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-11-27, 16:14   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-11-27, 16:14   

Lodówki dostępne są w kilku wersjach: z zamrażalnikiem oraz bez, w wersji side by side oraz lodówki do zabudowy zależy jak mamy zaaranżowaną kuchnię. Wybór odpowiedniej dla nas przeważnie uzależniony jest od ilości miejsca, od ilości domowników no i od zasobów finansowych. Przy zakupie lodówki na pewno warto wybrać dobrą klasę energetyczną. Klasa A to jak dla mnie standard. Są modele o klasie energetycznej A+, A++ oraz A+++, które zużywają o 20%, 40% czy 60% mniej energii niż A. Jeżeli chodzi o przechowywanie żywności to jest kilka systemów np. No Frost, który osusza komorę podczas wymiany powietrza co zapobiega osadzaniu się szronu na produktach. Lodówki bezszronowe nie wymagają rozmrażania. System Fresh Frost Free przeciwdziała wysuszaniu produktów oraz przenikaniu się zapachów. Powłoka antybakteryjna zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.
 
     
jarecky 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-11-30, 10:20   

Zdecydowanie zwróć uwagę na parametry i system gwarancyjny. Firma to już Twoje uznanie, czy ją lubisz czy nie.
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-12-14, 10:34   

Może w pierwszej kolejności podaj jaki budżet posiadasz na ten cel i dopiero wtedy będziemy mogli coś doradzić. Bo do 1200zł spokojnie wybierzesz coś odpowiedniego w świątecznych promocjach. Podaj jak najwięcej szczegółów.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
Katka 
Prawie ekspert

Dołączyła: 13 Sie 2017
Posty: 337
Wysłany: 2019-01-29, 19:43   

Moim zdaniem warto się zdecydować na lodówkę w wbudowanym dystrybutorem wody. Z doświadczenia wiem i mogę Wam powiedzieć, że to naprawdę wygodne rozwiązanie - nie trzeba już nawet kupować wody w butelkach. Wystarczy tylko raz na jakiś czas wymienić filtr, który można zamówić bez wychodzenia z domu na stronie https://strefafiltrow.pl/samsung-da29-10105j-aqua-pure-plus-hafex-filtr.html . Polecam ;)
_________________
...
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2019-02-07, 10:36   

Też zastanawiałam się nad tym jaka lodówka jest adekwatna do naszego mieszkania. Ciężko coś wybrać, bo rynek jest naprawdę bardzo bogaty w taką elektronikę. Można też znaleźć lodówkę PHILCO PC 1652 , bardzo tania, a równie dobra co jej inne koleżanki lodówki. Musicie poczytać specyfikacje, czy ona wam indywidualnie pasuje :)
 
     
e-naczynia.pl
Nowicjusz

Dołączył: 27 Paź 2018
Posty: 29
Wysłany: 2019-04-01, 16:49   

I jak kwestia wyboru lodówki, zdecydowaliście się już na coś czy też w dalszym ciągu szukacie? Pytam bo akurat teraz wiosna można natrafić na bardzo fajne rabaty i promocje w sklepach internetowych, wystarczy tylko poszukać.
_________________
www.e-naczynia.pl
 
     
paska2
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 97
Wysłany: 2021-05-01, 16:44   

Jak rozmawiam ze znajomymi to rzeczywiście kupują z zasady lodówki side by side teraz. I wcale się nie dziwię, jak się tylko ma miejsce w kuchni to taka lodówka jest naprawdę wygodna. Na https://www.oleole.pl/art...ch-modeli.bhtml macie ranking takich lodówek właśnie, 8 polecanych modeli na stronie znajdziecie. Jak dla mnie warto zaufać poleceniom.
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 782
Wysłany: 2021-06-24, 09:39   

Polecam zapoznać się z lodówkami Electrolux MultiSpace. To naprawdę świetne rozwiązanie. Utrzymują one odpowiednią temperaturę i wilgotność, a także posiadają dodatkowe 12 cm wysokości.
 
     
louisa.schroede 
Nowicjusz

Wiek: 27
Dołączyła: 20 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-10-20, 10:06   

Również niedawno miałam przeprowadzony remont swojej kuchni. Przez to odrobinę zmieniła mi się jej aranżacja. Z tego powodu planuję zakup nowej lodówki. Ich wybór na rynku jest naprawdę ogromy! Jednakże po przeczytaniu tego artykułu - https://fajnegotowanie.pl/porady/lodowka-side-by-side-poznaj-jej-zalety-dla-kogo-bedzie-najlepszym-rozwiazaniem-_wp23/ bardzo zaciekawiły mnie lodówki side by side. Wyróżniają się one bardzo dużą pojemnością - nawet powyżej 400 litrów! Myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie dla mojego domu, ponieważ mam dość dużą rodzinę, a miejsca w lodówce nigdy nie jest za wiele. Jak myślicie, jaki model lodówki side by side według was byłby godny uwagi?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12