Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie konto w banku wybrać ?
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-06-14, 11:42   jakie konto w banku wybrać ?

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla firmy? Tzn. jak bank ma najlepsze usług, produkty dla firm (rachunki firmowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty). Który z banków nastawia się na właśnie taki typ klientów? Sprawdzałem Ranking Kont Firmowych i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2017-06-14, 14:03   

 
     
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2017-06-14, 14:03   

Ja sobie chwalę mbank.
 
     
maryla328
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-07-25, 16:11   

Poza darmowym kontem bankowym warto mieć również sprawdzony kantor online. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ Marka istnieje już od kilku lat na rynku. Z jej usług korzysta wielu przedsiębiorców i ludzi często podróżujących. Zawsze mają atrakcyjny kurs, dzięki któremu zaoszczędzisz aż do 10%. Sama wymiana trwa tylko kilka minut. Zajmują się również kredytami w obcej walucie.
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2018-08-13, 12:07   

Jedną z opcji, która może cię zainteresować, jest ta oferowana przez Bank Zachodni WBK. To pakiet o wdzięcznym tytule „Konto Firmowe Godne Polecania”. Wszelkie detalu tutaj: https://www.bzwbk.pl/firm...akiet-kfgp.html . Cóż, tytuł nie kłamie, jest ono godne polecania dla firm. Zakładam, że Twoja firma nie jest jeszcze zbyt wielka, skoro dopiero szukasz odpowiedniego konta? Pytam, bo konto skierowane jest przede wszystkim do tych z firm, które mają niskie potrzeby transakcyjne. Jednak lista korzyści jest bardzo kusząca – np. pierwsze 15 przelewów, które dokonamy w trakcie miesiąca w systemie ELIXIR będą darmowe. We wspomnianym systemie darmowe są również wszelkie przelewy, które skierowane są do do ZUSu i Urzędu Skarbowego. Oczywiście to tylko przykłady – najlepiej samodzielnie sobie przeczytać i samemu osądzić, acz osobiście uważam, że to bardzo dobra oferta.
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2018-09-20, 12:15   

No tak, jak się firmę prowadzi, to dziś bez konta w jakimś dobrym kantorze online, się nie obejdzie. Jak ktoś jest zainteresowany to polecam kantor Gieldawalut. Mają bardzo korzystne kursy i bardzo sprawnie działając stronę, a to przy tego typu transakcjach jest bardzo istotne.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-12-22, 01:14   

Ja mam konto walutowe w banku i konto w e-kantorze. Obydwa bezpłatne. a jest to świetna konfiguracja. Wpływy z zagranicy trafiają na rachunek walutowy, z którego przelewam w parę minut pieniądze do e-kantoru. Tam wymieniam je na PLN, po prostu warto. Kantor online korzystniej wycenia nawet niż mój bank, o tradycyjnych kantorach już nie wspominając. Oszczędzam sobie też dzięki temu fatygi związanej chodzeniem do placówek- nie ma sensu gdy są lepsze, wygodniejsze wyjścia, a przy tym bezpieczne.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-01-09, 08:16   

A w którym banku jest najlepsza bankowość mobilna? Mi najlepiej korzysta się z mBanku, jakoś ich aplikacja jest dla mnie najbardziej intuicyjna. Jeszcze tu https://hotmoney.pl/bankowosc-mobilna-czym-jest-czy-korzystanie-z-aplikacji-bankowych-jest-bezpieczne/ czytałam, czy to jest bezpieczne i się uspokoiłam w tym temacie.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
miska699
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2019
Posty: 10
Wysłany: 2019-01-11, 10:52   

Najlepiej skorzystać z jakichś porównywarek i rankingów kont - w sieci jest tego naprawdę mnóstwo.
_________________
malesmyki.pl
 
     
malami5
Budowlaniec

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 164
Wysłany: 2019-02-11, 12:17   

Raczej banki oferują takie same oferty w dzisiejszych czasach, ale warto patrzeć, by prowadzenie konta było całkowicie darmowe.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2019-02-11, 14:41   

Najlepiej sprawdzić i porównać ze sobą oferty kont poszczególnych banków, nie jest to trudne
 
     
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2019-02-11, 16:17   

Ja korzystam z mbank obecnie.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2019-02-21, 01:09   

maryla328 napisał/a:
Poza darmowym kontem bankowym warto mieć również sprawdzony kantor online. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ Marka istnieje już od kilku lat na rynku. Z jej usług korzysta wielu przedsiębiorców i ludzi często podróżujących. Zawsze mają atrakcyjny kurs, dzięki któremu zaoszczędzisz aż do 10%. Sama wymiana trwa tylko kilka minut. Zajmują się również kredytami w obcej walucie.


Jeśli ktoś musi wymieniać walutę, np. a potrzeby firmy, to warto korzystać z usług e-kantoru. Chociaż banki też oferują przewalutowania, kantor online jest tańszym rozwiązaniem, a zarazem tak samo wygodnym albo nawet lepszym i pod tym względem. Przewalutowania można realizować o każdej porze z natychmiastowym skutkiem, bezpiecznie i wyjątkowo szybko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12