Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Powstaje coraz więcej dachów nylonowych
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-04-11, 11:42   

Moim zdaniem najczęściej jeżeli chodzi o dachówki są wybierane modele ceramiczne. Tym bardziej, ze oferta coraz lepiej się rozwija i nie mówię tutaj tylko o ilości modeli ale również palecie dostępnych kolorów. Takim przykładem na naszym rynku jest na pewno producent Braas.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-02-02, 13:39   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-02-02, 13:39   

Ja jednak jestem zwolennikiem wyboru porządnych pokryć na lata i tutaj od zawsze mam pewność co do dachówki ceramicznej od Braas czyli producenta który jest na rynku od wielu lat. Do tego zapewnia dobre warunki gwarancyjne i też często organizuje spore obniżki cenowe.
 
     
zofialipska
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 128
Wysłany: 2019-02-05, 14:59   

No ok, ale nylon dekarski sprawdza się przede wszystkim na dachach płaskich i do uszczelniania tarasów, któś dziś buduje sobie dom z płaskim dachem? moim zdaniem najbardziej solidnym rozwiązaniem jest dachówka. Nawet po latach uzytkowania nie ma problemu z przywróceniem jej ładnego wyglądu. Wystarczy czyszczenie i malowanie, co do zabezpieczana przed absorpcją wilgoci, to wiem że np ta firma http://www.grupabiotop.pl/impregnacja-dachowki/ stosuje nano impregrację hydrofobową
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-02-11, 16:51   

Ja przy wykonywaniu dachu postawiłem na dachówkę ceramiczną oraz certyfikowanego dekarza Braas ponieważ chciałem mieć pewność co do jakości wykonanego pokrycia a dodatkowo wybierając wszystkie akcesoria również z dachówka od nich otrzymałem dodatkowa 15 letnią Gwarancję Systemową na każdy element dachu, a ewentualne naprawy realizują również ich dekarze.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-27, 16:01   

W takim razie sprawdź propozycje od Braas, które moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją w zakresie dachówek ceramicznych i cementowych. Do tego objęte 30 letnia gwarancja i każdy model jest odpowiednio zabezpieczony glazurą, angobą bądź podwójna powłoka akrylową Lumino.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2020-01-02, 10:16   

Jak już miałbym wybrać to poleciłbym Ci blachodachówkę od Braas, a w szczególności model Quadro który jako jedyny na rynku wykonany jest na profilu płaskim i tworzy genialny efekt wizualny.
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-10-28, 21:54   

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o porządne pokrycie dachowe to właśnie Braas ze względu na bardzo dobre ceny, trwałość i jednocześnie piękny wygląd który zachowują przez lata. Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiednią wersję do konkretnych potrzeb i oczywiście w nowoczesnym wydaniu licząc na dobre zabezpieczenie przed zabrudzeniami i porastaniem. Tym samym łapiąc aż 30 lat gwarancji :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12