Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyklinowanie parkietów
Autor Wiadomość
maniek1
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 60
Wysłany: 2013-03-11, 21:54   Cyklinowanie parkietów

Parkiety i cyklinowanie
FHU BOGMAZ jest rodzinną handlowo-usługową oferującą sprzedaż, montaż oraz cyklinowanie parkietów wysokiej jakości.
Jesteśmy typową firmą rodzinną. Nasza firma funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele zleceń i zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu nasza firma stała się rozpoznawalna na Krakowskim rynku usług.
Posiadamy własny punkt sprzedaży dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny na materiał jak i usługę. Na życzenie klienta możemy sprowadzić dowolny parkiet oraz zamontować go w dowolnej kompozycji. Chętnie podejmiemy się nietypowych i trudnych zleceń.
Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji (hotele, szkoły itp.).
Wystawiamy faktury VAT a na wykonane usługi dajemy pisemną gwarancję.
Serdecznie zapraszamy do naszego punktu sprzedaży z parkietami przy ulicy Wichrowej 9 w Krakowie.
O parkietach wiemy wszystko!
Oferta usług

Układanie parkietów, desek podłogowych, mozaik, podłóg typu barlinka
Wymiana, renowacja, naprawianie parkietów i schodów
Cyklinowanie podłóg
Lakierowanie i szpachlowanie podłóg, listwowanie, olejowanie, woskowanie, bejcowanie
Parkiety i podłogi drewniane - sprzedaż hurtowa i detaliczna

Referencje i zdjęcia
Nasza firma istnieje od ponad 20 lat.
Przez ten czas z naszych usług skorzystało wiele firm i osób prywatnych.
Zachęcam do zapoznania się z otrzymanymi referencjami oraz ze zdjęciami z części wykonanych przez nas zleceń.
_________________
Najtańsze usługi geodezyjne łódzkie polecam !
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-06-18, 10:41   

 
     
monikamaria
Nowicjusz

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-06-18, 10:41   

a czy sa deski na taras, ktore nie potrzebuja cyklinowania?
ja takich poszukuje..
 
     
konik
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-08-21, 16:55   

Ja kupiłem Finish Deski. Nie wymagają cyklinowania. Kładziesz na kleju i gotowe - http://www.finishparkiet.pl/
 
     
Kaziu
Nowicjusz

Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 13
Wysłany: 2013-08-21, 23:22   

ja tam polecam środki firmy http://osmo-polska.pl/ odnawiałem nimi swój taras i wyszedł jak nowy. mogę go wam polecić
 
     
ratownik

Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-10-08, 16:10   

Ja bez problemu sam sobie wycyklinowałem. Wynająłem cykliniarkę w wypożyczalnia sprzętu budowlanego kraków i robota zrobiona. Cykliniarka Humle to najlepsze cykliniarki na świecie, na stronie wypożyczalni możecie zobaczyć wideo jak pracuje. Powodzenia.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2019-02-12, 10:10   

Myślę, że mimo wszystko mało kto decyduje się na samodzielne cyklinowanie parkietu. To tylko z pozoru prosta sprawa. Zresztą potrzebne są do tego odpowiednie maszyny, a to już spory wydatek. Lepiej zdecydować się na specjalistów, np http://www.drewnoszlif.pl/ z Poznania i Bielska Białej.
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1103
Wysłany: 2023-02-05, 10:45   

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Dolle, która jest czołowym producentem dolle schody strychowe , barierek dziecięcych i wiele więcej. Polecił mi ich znajomy, skorzystałem z ich oferty i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony z rezultatów.
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 303
Wysłany: 2023-05-23, 08:50   

W Warszawie jest firma Apex Parkiety dla Ciebie. Kompleksowo zajmują się podłogami drewnianymi. Wiem, że wykonują nie tylko usługi związane z montażem, ale także renowacją - cyklinowanie parkietu. Solidnie, a to ważne. Na ich stronie https://parkietydlaciebie.pl/ masz bliższe info. Podłogi drewniane w ich wykonaniu są naprawdę piękne. Może się z nimi skontaktować także bezpośrednio:
ul. Obrzeżna 1
02-691 Warszawa
tel 606 935 686
 
     
azuryt
Starszy budowlaniec

Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 299
Wysłany: 2023-05-25, 02:07   

Cześć wszystkim! Jeśli poszukujecie maszyn do cyklinowania, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Janser. Znajdziecie tam bogaty wybór profesjonalnych urządzeń, które pomogą Wam w odświeżeniu i naprawie drewnianych podłóg. Niezależnie od tego, czy jesteście profesjonalistami czy amatorami, Janser ma odpowiednie maszyny dla Was.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2023-09-05, 13:45   

Lakier akrylowy do parkietu może być dobrym wyborem do pomalowania podłogi, ale istnieje kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę. Przed nałożeniem lakieru akrylowego ważne jest, aby dokładnie przygotować powierzchnię podłogi. To oznacza, że trzeba usunąć wszelkie pozostałości po wcześniejszych pokryciach, takie jak stare lakiery lub farby. Podłoga musi być równa, sucha i czysta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12