Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont łazienki-pomocy
Autor Wiadomość
pamelakojder
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 200
Wysłany: 2019-02-06, 22:20   Remont łazienki-pomocy

Witajcie, robię własnie remont łazienki. Może kojarzycie jakieś sklepy z dużym asortymentem urządzeń łazienkowych? Byłam już w stacjonarnych marketach ale nic mi się nie podoba, chciałabym mieć łazienkę w stylu nowoczesnym, a zarazem ciepłą i przytulną.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 73
Wysłany: 2019-02-07, 20:52   

 
     
delfinek34111
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 73
Wysłany: 2019-02-07, 20:52   

Zajrzyj tutaj https://www.lazienkaplus.pl/ sklep online posiadający ogromny asortyment sprzętów łazienkowych dobrych i znanych marek. Bardzo często robię tam zakupy i nigdy nie miałam problemu z dostawą czy też z innymi rzeczami. zawsze obsługa bardzo profesjonalna i ekspresowa.
 
     
pamelakojder
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 200
Wysłany: 2019-02-11, 11:08   

Dzięki nie znałam wcześniej tego sklepu. Możesz mi coś więcej powiedzieć na temat tego projektu łazienki, który sklep oferuje za darmo przy zakupach za 5tyś zł? Byłabym zainteresowana tą usługą, nie mam talentu do projektowania a taki projekt u architekta sporo kosztuje.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-02-11, 16:42   

Zdecydowanie tak, jeżeli decydujesz się na budowę domu to warto zadbać o odpowiednią hydroizolacja w miejscach gdzie rzeczywiście mogą być one narażone na negatywne działanie wilgoci. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci hydroizolacja WB Duo Flex od Waterblock, ponieważ wyróżnia się elastycznością, wysoka trwałością oraz co ważne można ją stosować w pionie i poziomie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. W tym zakresie cenowych moim zdaniem nie ma sobie równych, bo też widzę jak dobrze utrzymuje się w każdym miejscu naszej łazienki.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3624
Wysłany: 2019-02-12, 22:27   

Ja w celu wyremontowania swojego mieszkania, w tym łazienki udałem się po pomoc do firmy chttps://completehome.pl/. Kompleksowo zajmują się nie tylko wykańczaniem mieszkań, w tym łazienek, ale również ich projektem, wyrobem mebli, budowaniem domów drewnianych czy elewacjami i dociepleniami. Nie znajdziecie podobnej firmy, więc warto sprawdzić.
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2019-02-20, 22:40   

Ja na szczęście remont łazienki mam już za sobą, pozostaje mi tylko wybór dodatków. Pomyślałam sobie, że ciekawym rozwiązaniem będzie lustro z podświetleniem. Tego typu produkty można zamówić na http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/ , przy czym warto tutaj podkreślić, że są to produkty unikatowe, z opcją zamówienia lustra na wymiar, a przy tym prezentują się bardzo efektownie.
 
     
delfinek34111
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 73
Wysłany: 2019-02-25, 21:17   

pamelakojder napisał/a:
Dzięki nie znałam wcześniej tego sklepu. Możesz mi coś więcej powiedzieć na temat tego projektu łazienki, który sklep oferuje za darmo przy zakupach za 5tyś zł? Byłabym zainteresowana tą usługą, nie mam talentu do projektowania a taki projekt u architekta sporo kosztuje.


Oj projekty wykonywane przez biura projektowe to teraz bardzo duży koszt. Lepiej jest własnie tak jak piszesz skorzystać z planu jaki oferuje sklep LazienkaPlus. Jeżeli jeszcze nie masz kupionych rzeczy to polecam zakupy zrobić u nich w sklepie w tedy projekt masz całkowicie za darmo.
 
     
pamelakojder
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 200
Wysłany: 2019-02-25, 21:19   

Nie nie mam jeszcze kupionych rzeczy do wyposażenie łazienki także chyba tak zrobię. kupię urządzenie w sklepie Lazienka Plus dzięki temu oszczędzę na projekcie który otrzymam gratis.
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2019-03-07, 21:13   

Różnego rodzaju dobrej jakości wyposażenie łazienek znajdziesz tutaj - https://sanitbuy.pl/. Znajdziesz tam szeroką gamę wyposażenia, które jest niezbędne w urządzaniu łazienki. Wybór jest dużo większy niż w sklepach stacjonarnych więc na pewno znajdziesz coś co wpadnie Ci w oko. No i ceny są znacznie niższe niż w okolicznych marketach.
 
     
emilia71 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Wrz 2018
Posty: 113
Wysłany: 2019-06-05, 19:22   

Jak będziecie kładli płytki w swoim zakresie to warto pomyśleć o dobrej zaprawie.My kupowaliśmy zaprawę klejową PLUS ATLAS.Łatwo i szybko się miesza ,nadaje się do każdego formatu płytek
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 825
Wysłany: 2019-06-08, 13:24   jasna łazienka

Ja zanim zlecę remont łazienki, to szukam inspiracji w internecie i tak trafiłem tu https://www.tubadzin.pl/collection/495 Nigdy nie pomyślał bym że zdecyduję się na tak jasną łazienkę. Ale ta mi się bardzo podoba. Wykorzystano kafelki róznego rozmiaru, o delkatnym wzorze. Daje to bardzo ciekawy efekt.
Ciekawe czy znajdę fachowca który podejmie sie wykonania takiej łazienki.
 
     
Olek11

Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-08-02, 10:17   

Wybór odpowiedniego wyposażenia łazienki jest niezwykle ważny. To w końcu tam prawie cały czas panuje wilgoć, więc należy wybierać tylko i wyłącznie najwyższe jakości sprzętu. Tutaj poczytacie o tym więcej Pamiętajcie też, żeby nie szaleć z kolorami. Nie wszystko tak dobrze ze sobą współgra.
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 786
Wysłany: 2019-08-05, 15:35   

Najlepiej takie kwestie po prostu zlecić specjalistom. Tu dobrym rozwiązaniem będzie firma remontowa Poznań i okolice Waldemar Pisarek: http://www.remonty.w.poznaniu.pl/firma/. Warto się skontaktować i dopytać o wszystko.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-08-06, 16:03   

Właśnie mam remontować swoją łazienkę, która już "X" czasu nie była robiona. Chce nadać jej świeżego, nowoczesnego wyglądu. Po zapoznaniu się z różnymi ofertami ta tutaj https://grupamo.pl/marki-producenta/roca/ wydała mi się najkorzystniejsza. Czy ktoś z was może u nich kupował płytki, czy inne artykuły?
 
     
Tereska087
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 42
Wysłany: 2019-10-08, 22:07   

Ze swojej strony mogę polecić ciekawe rozwiązanie jakim jest renowacja luster. Pozwoli to Wam na wykorzystanie starego lustra jakie obecnie posiadacie i zapewnienie mu całkiem inny, ciekawszy wygląd, który będzie dopasowany do nowej aranżacji łazienki. Według mnie takie ponowne wykorzystanie lustra to nie tylko oszczędność, ale również ciekawe podejście do kwestii wyboru dekoracji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12