Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia podyplomowe
Autor Wiadomość
KamilkaKosmit

Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-02-14, 09:57   Studia podyplomowe

Jestem na pierwszym roku studiów magisterskich na UJ'ocioe, od października będę mieć mniej zajęć i myślę o pójściu na jakieś studia podyplomowe w moim Krakowie, gdzie najlepiej pójść?
_________________
Dla kogo są studia na kierunku cyberbezpieczeństwo?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 249
Wysłany: 2019-09-08, 04:59   

 
     
michał33
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 249
Wysłany: 2019-09-08, 04:59   

Studia podyplomowe możesz zacząć po zakończeniu magisterki, ale faktycznie warto się już zacząć rozglądać. Ja właśnie kończę swoją podyplomówkę na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ Bardzo sobie chwalę ich nowoczesne podejście, dzięki któremu mogę się łączyć z salą wykładową przez internet z dowolnego miejsca. Nie muszę tracić czasu na dojazdy. Kadra jest niesamowita! O wiele lepsza niż miałem na studiach dziennych.
 
     
Englen

Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-09-09, 12:05   

Ja nie mam wiedzy w tym zakresie. Pomocy szukałbym wówczas wśród najbliższych.
_________________
Oczy, które w smutku wiecznym śnią o śmierci.
 
     
malami5
Budowlaniec

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 164
Wysłany: 2019-11-26, 18:53   

Studia podyplomowe zawsze warto zrobić. To coś fajnego co zawsze się przydaje. Ja osobiście uważam, że jak najbardziej warto. Sama studiuję informatykę http://www.ue.wroc.pl/kan...w_biznesie.html i jej zastosowanie w biznesie. Po zakończeniu studiów planuje właśnie podjąć jeszcze studia podyplomowe ;)
 
     
Waskii987

Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-11-27, 22:31   

Bardzo trudny temat tutaj poruszyłeś. Mam nadzieję, że znajdziecie rozwiązanie.
_________________
Przy białym winie myśli się o głupstwach, przy czerwonym winie mówi się głupstwa, przy szampanie robi się głupstwa
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2020-02-20, 08:30   

Ja najpierw zrobiłam magistra z zarządzania a potem wybrałam się na studia podyplomowe, tym razem z zarządzania prawem medycznym. Jesli interesuje Was taki kierunek to warto składać papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Super poziom, ciekawe zajęcia, wykładowcy z doświadczeniem.
 
     
zofialipska
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 128
Wysłany: 2020-05-19, 12:37   

Polecam zajrzeć na strone WSEI https://wsei.edu.pl/. Mają ciekawe kierunki studiów dostosowane do zapotrzebowania na rynku pracy. Myślę że kazdy znajdzie coś dla siebie
 
     
Szkolna

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-06-18, 15:02   

Wybierając studia Kraków wydaje mi się być najlepszym miejsce - wprost wymarzonym :) zastanawiam się nad kierunkiem :) zawsze interesowałam się informatyką, ale obawiam się, czy wysoki poziom jest dla mnie :) co polecacie studiować w Krakwie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12