Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont dachu + urządzenie mieszkania na poddaszu.
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-02-25, 15:33   

Jeżeli chcecie wybrać dobrego dekarza, który dodatkowo pomoże Wam w wyborze dobrego pokrycia i zrobi to na "igłę" to śmiało mogę polecić Braas i ich certyfikowanych dekarzy (których listę znajdziesz na ich stronie internetowej). Spełniając inne warunki można liczyć jeszcze na dodatkową Gwarancję Systemową aż na 15 lat!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-09-02, 07:24   

 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-09-02, 07:24   

Ja od razu wybrałem dachówkę ceramiczną i nie chciałem już sobie mieszać szukając innych rozwiązań. W przypadku Braas mam pewność jakości, trwałości i pięknego wyglądu na długie, długie lata.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-02, 16:50   

Jeśli będziecie potrzebowali wysokiej jakości materiałów w zakresie wykonania nowego dachu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na Braas, szczególnie że właśnie teraz traficie na przystępną promocję House of Braas do 30.11.2019
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-12-26, 10:53   

Tutaj jak najbardziej propozycja blachodachówki panelowej Braas jest na miejscu. Przede wszystkim ze względu na świetną cenę, jakość i piękny design z możliwością doboru koloru bo występują aż w 4. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni zarówno z zakupu, jak i trwałości prze kolejne lata.
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-10-28, 21:56   

Na ten moment jestem zdecydowanie za dachówką, szczególnie że w ofercie Braas jest naprawdę szeroki wybór modeli, palety kolorów i bardzo dobry zakres cen w stosunku do tak dobrej jakości wykonania oraz zastosowanych zabezpieczeń. Mam nadzieję, że znajdziecie co potrzebne w nowoczesnym wydaniu i jednocześnie ciekawych zestawieniach kolorystycznych. Nie zapominając oczywiście o materiałach izolacyjnych, uszczelniających i hydroizolacji na dach i do fundamentu stworzone z Icopal.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-03-29, 13:17   

Jeżeli będziecie także chcieli skutecznie uchronić się przed wilgocią na dachu i fundamentach to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, zebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez najlepszego producenta na którego trafiliśmy czyli Icopal którzy mają materiały specjalnie przygotowane na dach i fundamentów, jak na przykład Technologii Szybki Profil® SBS to następca zwykłych pap płaskich, które jednocześnie zapewniają aż 45 letnią gwarancję jakosci.
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2021-04-27, 12:04   

Na poddaszu bardzo często w trakcie urządzania problem stanowią okna, a właściwie to, jak je ogarnąć pod względem rolet. Ja polecam w takim przypadku plisy - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html bo niestety rolety z różnymi magnesami itd nie sprawdzają się tak dobrze jak to :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12