Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
A co na dach ?
Autor Wiadomość
bierendaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 88
Wysłany: 2019-02-25, 09:43   

Sporo zależy od przeznaczenia budynku. Czasami warto wybrać jakąś alternatywę dla dachówki i sporo na tym zaoszczędzić. Zobaczcie sobie na https://icmarket.pl/pl/onduline.html ceny na onduline. Zakupy w tym sklepie internetowym są bardzo wygodne, no i co najważniejsze możecie liczyć na bardzo dobre ceny na przeróżne materiały budowlane.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Wysłany: 2019-02-26, 07:35   

 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-02-26, 07:35   

Na dachu sprawdzi się jakaś tania blacha, czy blachodachówka.
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-03-29, 10:30   

Może warto sprawdzić również dachówki betonowe i wykonane w technologii Cisar to sposób wykonania dachówki która składa się z warstwy: nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej. Dodatkowo została pokryta podwójną powłoka Lumino zmniejszając jej porowatość. Również te dachówki w Braas są również barwione w masie więc o zdzieranie koloru nie musisz się obawiać.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-04-04, 14:02   

W pełni popieram odpowiedź poprzednika jeżeli chodzi o wysoką jakość materiałów na dach to tutaj Braas nie ma sobie równych i jest w stanie dodatkowo nas o tym zapewnić wprowadzając jako jedyni dodatkową 15 letnią gwarancję systemową obejmującą cały dach.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-05-13, 14:34   

Również dopiero co usłyszałem o tego typu rozwiązaniu i jednak nie jestem też za takim wyborem. Wole postawić na dachówkę ceramiczną a w Braas rzeczywiście wybór jest ogromny. Dodatkowo mamy pewność co do warunków gwarancji i odpowiednich zabezpieczeń.
 
     
Kacia1001
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-05-14, 04:51   

Forumowicze korzystają z takich ofert. Liczę, że tu nie będzie inaczej.
_________________
(...)A każdy jego ruch odbija się echem w moim wnętrzu.
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 788
Wysłany: 2019-05-20, 16:37   

Polecam poczytać sobie o wiązarach dachowych w technologii płytek kolczastych. Dużo informacji na ten temat znajdziecie w internecie: http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane. Słyszałam o tym, że coraz więcej osób wybiera właśnie tę opcję gdyż ma ona mnóstwo zalet.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2019-06-17, 20:56   

Czytam wasze wypowiedzi i niedowierzań, że większość z was wybrała blachodachówkę. Patrząc na aktualne anomalia pogodowe bałabym się o wytrzymałość i szczelność takiego dachu nie mówiąc już o hałasie wewnątrz budynku podczas deszczu czy gradobicia. Dokonując jakiś czas temu wyboru materiału na pokrycie dachu wzięłam to pod uwagę i wybrałam dachówkę ceramiczną Simpla od Creatona https://www.creaton.pl/pl-pl/simpla . Jest to dachówka płaska wielkoformatowa, która spowodowała, że mój dach jest szczelny i wytrzymały i mam na niego 50 letnią gwarancję.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2019-07-31, 15:02   

W mojej opinii zdecydowanie najlepsza propozycją jest dachówka ceramiczna, natomiast ostatnio Braas także mnie zaskoczył, ponieważ w ich ofercie pojawiły się już dwa modele, ale ... blachodachówki panelowej. W tym model Quadro jest pierwszą w Polsce blachodachówką o płaskim profilu.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-08-12, 14:53   

W takim razie możesz również zajrzeć na stronę internetową producenta monier.pl gdzie znajdziesz listę dekarzy, którzy zajmują się wykonywaniem dachów z dachówki i do tego masz pewność, że na pewno zrobią to dobrze szczególnie wykorzystując produkty od Braas. A co do ich pokryć dachowych to moja opinia nadal pozostaje niezmienna i uważam, że to najlepszy producent z szerokim wyborem modeli ale również bogatą listą kolorów.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2019-10-21, 15:01   

Na dach przede wszystkim więźba dachowa. To podstawa :) Myśleliście może o prefabrykatach? Czytałam ostatnio o technologii MiTek: https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/. Zalet jest bardzo wiele dlatego sami też zastanawiamy się nad tym rozwiązaniem w naszym nowym domu.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-02, 16:48   

Tutaj jak najbardziej jestem za wyborem wysokiej jakości pokryć dachowych, dlatego ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na Braas gdzie znajdziecie wyjątkowe propozycje w tym również świetną promocję jaką jest trwająca promocja House of Braas do końca listopada.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-12-26, 10:54   

Akurat w zakresie wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów jestem zdecydowanie na wyborem producenta Braas, który moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, piękne modele i bardzo dobre ceny. No i do tego profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji, poza tym jako jedyni wprowadzili dodatkową gwarancję systemową na okres 15 lat.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2020-01-05, 12:18   

Wiecie, ze blachy są tez różnej jakosci i czasami cięzko jest sobie z czymś konkretnym poradzić? Jeżeli potrzebujesz blachy to u Impress Metal, na pewno znajdziesz wszelkie potrzebne o niej informacje. Ja wybrałem blachy mosiężne i uważam, że był to strzał w dziesiątkę.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2020-01-16, 23:24   

Porządny dach na pewno nie należy do najtańszych natomiast pozwala cieszyć się wysoką jakością i trwałością na lata. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to odwiedź ofertę Braas który przygotował szeroki wybór pokryć dachowych, akcesoriów oraz izolacji które będą pewniakiem na lata.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13