Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogrodzenie - z jakiego materiału?
Autor Wiadomość
azelatka
Nowicjusz

Wysłany: 2018-08-05, 12:47   

Zgadza się ogrodzenia łupane są bardzo efektowne,znajomi zamawiali w firmie joniec i faktycznie wygląda ciekawie,zresztą mają już któryś sezon i faktycznie wygląda jakby dopiero co postawili.Też chcemy zmienić ogrodzenie i chyba zdecydujemy się na takie samo.

REKLAMA

Wysłany: 2019-03-03, 15:35   

danko12
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2019-03-03, 15:35   

Teraz mamy taki wybór ogrodzeń, że ciężko się zdecydować. Ja wybrałem nowoczesne ogrodzenie metalowe od MStal 24. Mają najlepsze ogrodzenia legnica jakie według mnie obecnie są na rynku. Poza tym bardzo pasuje mi ich cena, ktora nie da się ukryć - jest konkurencyjna.

budek8
Budowlaniec

Wysłany: 2019-03-12, 15:37   

Bardzo różne materiały są wykorzystywane na ogrodzenia. To zależy od naszych upodobań. Stosuje się także siatki zgrzewane. Montaż takiego ogrodzenia jest szybki i sprawny. Wystarczy wybrać dobrą firmę, która się tym u Was zajmie.

misza
Nowicjusz

Wysłany: 2019-03-25, 12:50   

Warto zwrócić uwagę na ogrodzenie metalowe, jednak od sprawdzonego producenta jak Wiśniowski. Mają szeroki wybór modeli w przeróżnym stylu wykończenia i kolorach, także bez większych problemów uda Ci się je dopasować do indywidualnych potrzeb i stylu. My je kupiliśmy za pośrednictwem firmy https://expert-ogrodzenia.pl/ , która naprawdę świetnie się spisuje, jeżeli chodzi o doradztwo i przystępne ceny. Wcześniej mieliśmy ogrodzenie zakupione w supermarkecie, które niestety było bardzo złej jakości - szkoda pieniędzy i czasu na takie ogrodzenia.
Ostatnio zmieniony przez misza 2019-03-28, 17:27, w całości zmieniany 1 raz  

Czebulak 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2019-03-25, 14:45   

Teraz przepisy BHP wymagają nawet ogrodzenia placu budowy. W tym celu najlepiej sprawdzą się ogrodzenia ażurowe - https://artefence.pl/ogrodzenia-tymczasowe-azurowe/ Solidne, trwałe, stabilne i łatwe w montażu. Ciężko o lepsze rozwiązanie moim zdaniem.

Rolos35 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2019-04-06, 13:33   

Zgadzam się z poprzednikiem, jeżeli miałbym wybierać piękne ogrodzenie od frontu to szedłbym w tym kierunku bądź może wykonania muru samonośnego z elementów Amsterdam.

Odpowiedz do tematu