Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
JB Partner - napęd do bramy uchylnej dwuskrzydłowej
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-03-11, 10:21   JB Partner - napęd do bramy uchylnej dwuskrzydłowej

Witam forumowiczów!
Moje pytanie brzmi identycznie jak temat, czyli co sądzicie na temat napędu do bramy dwuskrzydłowej od JBPartner? Warto ich wybrać jeżeli chodzi o jakość, skuteczność oraz trwałość? Mam nadzieję, że tutaj w końcu uzyskam konkretne odpowiedzi i będę mógł zrobić już nową bramę na wiosnę.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-03-13, 12:13   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-03-13, 12:13   

Ja akurat uważam, że jest to bardzo dobra opcja. Nie wiem o której dokładnie wspominasz, ale ja od nich kupiłem ten model https://jbpartner.pl/zestawy/529-11-naped-do-bramy-uchylnej-2-skrzydlowej-lampa-zasilacz-uchwyty.html#/28-rozmiar_silownikow-12_cali_stosowane_do_bramy_do_4m i jak najbardziej jestem zadowolony z czasu otwierania, do tego nie ma problemów z zacinaniem i co ważne ma naprawdę spory udźwig na poziomie 300kg jeden siłownik!
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-03-17, 11:47   

Paweł21 napisał/a:
Ja akurat uważam, że jest to bardzo dobra opcja. Nie wiem o której dokładnie wspominasz, ale ja od nich kupiłem ten model https://jbpartner.pl/zestawy/529-11-naped-do-bramy-uchylnej-2-skrzydlowej-lampa-zasilacz-uchwyty.html#/28-rozmiar_silownikow-12_cali_stosowane_do_bramy_do_4m i jak najbardziej jestem zadowolony z czasu otwierania, do tego nie ma problemów z zacinaniem i co ważne ma naprawdę spory udźwig na poziomie 300kg jeden siłownik!


Tutaj zgodzę się z poprzednikiem, bo też brałem od nich napęd do bramy i pod względem parametrów, udźwigu oraz wykorzystanych elementów nie ma sobie równych. Do tego dostępna w rozsądnej cenie i na dobrych warunkach gwarancyjnych, także jak dla mnie wszystko jest ok (przez ostatni rok) zobaczymy jak długo jeszcze będzie bezawaryjnie.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-03-25, 21:39   

O proszę to może i ja się w końcu na wiosnę za to zabiorę, bo ja za każdym razem muszę wychodzić z auta i ją zamykać oraz otwierać także tą zimą już mnie to tak wymęczyło, że czas najwyższy wziąć się również za to i zostać bohaterem swojego domu :D
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-04-09, 11:34   

Dzięki za podpowiedzi, czyli jednak JBPartner. W takim razie sobie dziś sprawdzę, ale tematu jeszcze nie zamykam bo czekam na więcej podpowiedzi skoro już trochę się ich pojawiło w tak krótkim czasie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12