Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Narożnik czy sofa i fotele?
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2019-02-18, 20:08   

Tutaj https://www.gama-sklep.co...e-klasyczne-316 sobie zobaczcie piękne aranżacje z meblami klasycznymi. Mi tak się to spodobało że postanowiłam zamówić takie meble, teraz czekam na dostawę, mają być w tym tygodniu. Już się nie mogę doczekać, a wiem że są solidne bo czytałam opinie.

REKLAMA 

Wysłany: 2019-02-25, 13:22   

AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2019-02-25, 13:22   

Skoro wątek jest nadal aktualny i szukasz dobrej klasy, jakości wykonania oraz wygodnych mebli wypoczynkowych to zerknij również na nasze kolekcje z AdidarMeble, w razie pytań służymy pomocą na forum.

Dorotta 

Wysłany: 2019-03-15, 19:18   

Wybrałabym sofę i fotele. Wygląda to lepiej.

franksa
Nowicjusz

Wysłany: 2019-03-26, 13:16   

Komu co tam bardziej będzie pasowało. Fotele i sofa na pewno lepiej się sprawdzą w większym salonie, zabiorą więcej miejsca. Narożniki też bardzo fajnie wyglądają, jak oczywiscie dopasujecie odpowiednie ;) Zobaczcie sobie może narożniki na wysokich nóżkach od https://www.galameble.com...sokich-nozkach/ Ja już do swojego salonu kilka fajnych modeli znalazłam.

Kozacka.pl 
Nowicjusz

Wysłany: 2019-04-10, 10:50   

A może narożnik plus fotele? To też bardzo dobra i ciekawa propozycja w szczególności do większych salonów, moim zdaniem sprawdzi się lepiej niż zwykłą sofa. Polecam szukać tapicerowanych kompletów wypoczynkowych.

Hackquapkar
Nowicjusz

Wysłany: 2019-04-11, 00:48   

Moim zdaniem dużo lepiej wygląda sofa i fotele :) Sama zdecydowałam się na taką opcję i nie żałuję. Już dawno w oko wpadła mi designerska sofa 2-osobowa z http://www.mebleperfect.p...-produktu/sofy/ i to właśnie ją zamówiłam jak remontowałam salon :) Wygląda genialnie i jest naprawdę wygodna!

sowka
Nowicjusz

Wysłany: 2019-04-11, 11:40   

Mi bardziej podoba się narożnik. Wiem, że wprawdzie zajmuje więcej miejsca i jest nieco mnie "mobilny", bo trzeba znaleźć miejsce, gdzie ustawi się taki pokaźny mebel, bez żadnych możliwości podziału go na mniejsze części, ale jakoś tak wydaje mi się zdecydowanie bardziej wygodny. Sama jeszcze wprawdzie go nie mam, ale powoli się przymierzam do takiego zakupu

Odpowiedz do tematu