Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chwilówki
Autor Wiadomość
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2018-11-02, 17:47   

Trzymałabym się od chwilówek z daleka. Kredyt to insza inszość, możemy go ubezpieczyć i w razie np. utraty pracy nikt nas nie zlicytuje. Przy chwilówkach i ich wysokich kosztach bałabym się. Słyszałam o przypadkach osób, które nie potrafiły się już z takich problemow pozbierać. Wiem też o przypadkach, kiedy takie osoby trafiały do dobrych doradców, którzy załatwiali konsolidację chwilówek co ratowało im życie. Spłacali sobie raty w dogodnym dla siebie terminie. Nie przechodźcie obojętnie obok ludzi z problemami, czasem tak niewiele trzeba żeby im pomóc.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 301
Wysłany: 2018-11-13, 13:50   

 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 301
Wysłany: 2018-11-13, 13:50   

Biorąc np. kredyt dla firm, zdałabym się raczej na bank. Ale na takie bieżące potrzeby to chyba raczej o chwilówce bym pomyślała. Są one zwyczajnie łatwiejsze w uzyskaniu, a jeśli chodzi o koszt, to czasami są tańsze niż zwykły kredyt.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-11-14, 09:40   

Chwilówki to nie jest najlepszy pomysł, a wręcz bardzo ryzykowny. Nad chwilówkami praktycznie nie ma się kontroli, a oprocentowanie wywalone w kosmos. Łatwo dostać taką chwilówkę, tylko potem to spłać...
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2018-11-29, 21:16   

Ja nigdy nie zdecydowałam się na chwilówkę , jeżeli potrzebuję dodatkowych pieniędzy to korzystam z kredytu . Jakiś czas temu skorzystałam z kredytu gotówkowego w kredyt123 opinie . Zaoferowali mi niskie oprocentowanie , dogodne warunki a to wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do klienta.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2018-12-02, 18:20   

piszecie tu, że lepiej pzyczyć od rodziny niz w takiej firmie. Pewnie jest w tym sporo racji ale co w sytuacji, gdy taka zadłużona osoba nie moze liczyć na wsparcie rodziny czy przyjaciół ? Dobrze, że na rynku takie produkty jak Rapida Money. Możliwośc uzyskania pożyczki w kwocie do 25 000 zł na okres do 4 lat. Niskie oprocentowanie, minimum formalności i szybkie decyzje.
 
     
butterfly
Nowicjusz

Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-12-07, 14:49   

Moim zdaniem naprawdę fajny ranking tego typu ofert mają na http://www.nachwilke.com :) Absolutnie warto się im bliżej przyjrzeć ;)
_________________
Można by rzec, że w sztuce czas nie istnieje. (…) Właściwie każde dzieło sztuki zmierza do przemiany w mit.
 
     
malami5
Budowlaniec

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 164
Wysłany: 2018-12-09, 12:46   

Chwilówka to nie do końca dobre wyjście. Powiem szczerze, że nie warto się w to bawić, bo finalnie i tak trzeba oddać sporo więcej niż się pożyczyło i mało się to kalkuluje.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2019-02-06, 13:46   

A są gdzieś jakieś pożyczki gdzie nie trzeba oddawać więcej niż się pożycza??? to chętnie o takich poczytam i sprawdzę bo i w bankach mają odsetki niezłe i prowizje też a do tego łaskę robią że kredyt dają. Ja dlatego wolę pożyczki i chwilówki w firmach typu Kredyt OK. Chociaż poważnie klientów traktują i nie każą donosić miliona dokumentów.
 
     
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2019-02-11, 16:27   

Chwilówki to moim zdaniem najgorsza rzecz w życiu jaką można zrobić.
 
     
marcin2000 

Wiek: 68
Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-24, 12:06   

Szukając pożyczki chwilówki najlepiej korzystać z rankingów pożyczek. Przejrzałem wiele stron, ale najbardziej przekonują mnie zestawienia na https://lisekfinansowy.pl/
_________________
pożyczka na czek giro
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-02-27, 08:24   

A wiecie, że seniorzy też mogą liczyć na chwilówki: https://hotmoney.pl/chwilowka-dla-seniora-czy-chwilowka-jest-przyznawana-bez-wzgledu-na-wiek/? Są takie pożyczki, które przyznaje się bez względu na wiek - to może być całkiem korzystne rozwiązanie.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
anna776 

Dołączyła: 18 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-18, 11:49   

Jeśli chodzi o tanie chwilówki to polecam ten ranking: https://procredit.pl/darmowe Najlepsze są darmowe, czyli takie gdzie oddaje się tyle ile się pożyczyło, więc de facto jest to chwilówka za darmo.
 
     
kajtek89

Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-04-23, 08:53   

Ja korzystałem z chwilówek już nieraz. Podstawą jest przeczytanie umowy pożyczki. Znajdziemy w niej odpowiedzi na każde pytane lub wątpliwość. aby dobrze wybrać, warto skorzystać z porównywarki pożyczek. Polecam. Dzięki temu unikniemy ukrytych kosztów i skorzystamy z oferty jednej z wiarygodnych firm.
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2019-05-16, 20:29   

Znajdź odpowiednie miejsce, w którym będziesz mógł sprawdzić wszystkie, możliwe pożyczki. Polecam https://www.forum-kredytowe.pl bo tam wszystko jest przeanalizowane i zrobione według ustalonych reguł i ustalonego działania - wiesz dokładnie czego możesz się spodziewać. Wszystkie dostępne pożyczki czy kredyty rozłożone są na czynniki pierwsze
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-08-02, 10:05   

Pamiętajcie, że chwilówki nie pozostają bez wpływu na Waszą zdolność kredytową. Na http://finansowy360.pl/kr...-kredytowa,8629 znajdziecie więcej informacji na ten temat. Lepiej się z nimi zapoznać, łatwiej Wam będzie wtedy podejmować dobre decyzje.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12