Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywan w mieszkaniu
Autor Wiadomość
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2018-08-06, 08:27   Dywan w mieszkaniu

Sierpień to okres, gdy mnóstwo z nas postanawia rozejrzeć się za dywanem do swojego domu. Jeśli poszukujecie zaufanego serwisu online prezentującego wykładziny różnych rodzajów, to zapraszam do sklepu kochamydywany.pl. Serwis prezentuje ogromny asortyment dywanów takich producentów jak: Agnella, MultiDecor, Hungarpet oraz Weltom. Znajdą Państwo tu rozmaite kategorie wykładzin, a w nich między innymi: dywany z wełny, dywany syntetyczne, dywany dla dzieci, do salonu, itp.
Polecam! https://www.kochamydywany.pl/




 
     
REKLAMA

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-06, 10:38   

 
     
ewacz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-08-06, 10:38   

Bardzo fajnie wyglądają. Na zimę idealne
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-08, 08:20   

Cześć, widzę, że temat jest jeszcze aktualny, więc się dołączę! Takie klasyczne dywany to chyba nie dla mnie. Bardziej podobają mi się nowoczesne wzory, dywany w jednym kolorze albo wersje w paski / zygzaki. Szukałem w sklepach internetowych oraz w moim mieście, ale nic nie wpada mi w oko. Jestem z Krakowa, więc szukam dywanów właśnie w tym mieście. Jak na razie znalazłem dywany od White Oaks i chyba na jeden z nich się zdecyduję (muszę tylko zobaczyć oferty innych sklepów). Jeśli znacie jakiś sklep z minimalistycznymi dywanami to dajcie znać!
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
Kamil.N 
Nowicjusz

Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-08-08, 08:36   

Adreas76 napisał/a:
Cześć, widzę, że temat jest jeszcze aktualny, więc się dołączę! Takie klasyczne dywany to chyba nie dla mnie. Bardziej podobają mi się nowoczesne wzory, dywany w jednym kolorze albo wersje w paski / zygzaki. Szukałem w sklepach internetowych oraz w moim mieście, ale nic nie wpada mi w oko. Jestem z Krakowa, więc szukam dywanów właśnie w tym mieście. Jak na razie znalazłem dywany od White Oaks i chyba na jeden z nich się zdecyduję (muszę tylko zobaczyć oferty innych sklepów). Jeśli znacie jakiś sklep z minimalistycznymi dywanami to dajcie znać!


Znam ten sklep! Chyba jedyny w sieci, który oferuje dywany na wymiar! Wystarczy wybrać wzór dywanu i wysłać niestandardowy rozmiar :) Żona kupiła biały dywan w czarne paski i bardzo ładnie prezentuje się w pokoju córki.
_________________
Zapraszam do mnie
 
     
Loftmodern_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-10-03, 17:32   

Uważam, że dobrze dobrany dywan na pewno dodaje uroku i klimatu dla salonu czy dla każdego innego pomieszczenia, w którym się znajduje, na pewno dzięki niemu będzie zdecydowanie przytulniej więc jestem "za" :)
 
     
nutek
Nowicjusz

Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-11-07, 23:18   

A jak dbacie o swoj dywan?
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2018-11-09, 23:06   

My pierzemy takim odkurzaczem piorącym. Mamy dywany wszędzie tutaj macie chyba największy wybór https://dywanyluszczow.eu/371-tradycyjne . Uwielbiam deptać po miękkiej i ciepłej podłodze. Nie wyobrażam sobie zimnych płytek.
 
     
MechDecor
Nowicjusz

Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-11-20, 16:39   

Dywany to wręcz tradycyjny element wystroju wnętrza, nie tylko w Polsce. Warto się w niego zaopatrzyć, najlepiej taki z ładnymi wzorami i ciekawą kolorystyką. To na jaki szablon się zdecydujemy zależy głównie od naszego gustu oraz stylu.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-11-27, 10:52   

Nie jestem zwolenniczką dywanów, mimo wszystko są one zbieraczami brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń.
 
     
elveer

Dołączył: 01 Gru 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-12-01, 19:26   

Ja dywanów unikam tam gdzie mogę.
 
     
MasterParkiet 
Nowicjusz
MasterParkiet.com.pl

Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-12-05, 15:24   

Zamiast dywanu który jest siedliskiem kurzu, polecam wybrać naturalne drewno- parkiet, który będzie się znakomicie prezentował a w dodatku przetrwa przez lata, to najlepsza opcja.
_________________
www.MasterParkiet.com.pl
 
     
zuzia.gola
Budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 194
Wysłany: 2019-03-25, 19:19   

Dywan na pewno dodaje charakteru wnętrzom. Warto dobrac odpowiedni i ciekawy. Mi podszedł do gustu portal https://7kd.pl/12-dywany-nowoczesne gdzie znalazłam bardzo wiele nowoczesnych dywanów.
 
     
GreenHat 
Nowicjusz

Dołączyła: 24 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-04-24, 23:08   

lepiej bez dywanu
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-05-13, 11:05   

Też jestem tego zdania. W dywanie głównie zbiera się kurz.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2019-05-31, 18:51   

Najwygodniej jest taki dywan kupić przez internet. Zerknij na ofertę sklepu TopWorld - http://www.topworld.pl/ mają tu bardzo duży wybór dywanów, więc z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie, a ominiesz kolejki i konieczność jeżdżenia do sklepu ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13