Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór materiałów do wykonania obróbek blacharskich
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-03-12, 19:30   Wybór materiałów do wykonania obróbek blacharskich

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie dobrej jakości materiałów do wykonania obróbek blacharskich, dlatego chciałem zapytać czy macie swoje sprawdzone sklepy w których je znajdę w dobrych cenach?
Z góry dzięki!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2019-03-13, 22:12   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2019-03-13, 22:12   

W takim razie myślę, że warto abyś również odwiedził ofertę sklepu https://centrumblacharskie.pl/ w którym znajdziesz wysokiej jakości materiały do wykonania obróbek dekarskich w przystępnych cenach i też w dużej palecie kolorów oraz wymiarów więc z ich pomocą na pewno stworzyć porządny dach na lata.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-03-13, 22:22   

I tutaj jak najbardziej zgodze się z moim poprzednikiem. My zamawialiśmy u nich maskownice do okapu kuchennego, wiatrownice oraz kratki wentylacyjne. Z doborem odpowiednich nie było problemów, wszystko zostało już dokładnie zamontowane i efekt końcowy w pełni nas zadowala także oby tylko dłużej utrzymać tą szczelność.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-13, 22:24   

Bardzo dobre pytanie jako, że wiosna już zaraz będzie to trzeba będzie zabrać się za wszystkie poprawki wokół domu, ale i na dachu. Ja pewnie najpierw będę musiał zająć się uszczelnieniem komina także jak ich tak polecacie to materiały zamówię raczej u nich.
 
     
Kazon
Nowicjusz

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-03-14, 00:23   

To jest kompletnie nie moja branża. Zapytałbym fachowca jakbym był na Twoim miejscu.
_________________
Chciałbym spędzić z tobą każdą minutę, która pozostała mi do końca życia.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-29, 10:26   

Ja jednak wolałem wybrać podczas wykonywania pokrycia dachowego certyfikowanych dekarzy Braas ze względu że tutaj masz już 100% pewności że dach będzie wykonany dobrze a wybierając dachówkę i akcesoria od nich + dach wykonany przez ich certyfikowanego dekarza to dodatkowa 15 letnia gwarancja systemowa.
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-10-28, 22:07   

W mojej ocenie, akurat jeżeli miałbym stawiać na porządnej jakości pokrycie dachowe które ma nam odpowiednio posłużyć długie lata to akurat dachówka ceramiczna i cementowa są zdecydowanie najlepszymi rozwiązaniami. Jednak co do lekkich rozwiązań warto sprawdzić takie modele jak Decra, czy Quadro o profilu płaskim które są blachodachówkami panelowymi. Efekt robi naprawdę wrażenie, a do tego mamy świetne warunki gwarancyjne na cały dach (ponieważ mamy pełny dach własnie od Braas, także stawiając na ich certyfikowanych dekarzy).
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2021-04-19, 08:27   

Natomiast jeżeli będziecie szukali materiałów hydroizolacyjnych dla dachów i fundamentów to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę producenta Icopal u którego znajdziecie m.in Papy w Technologii Szybki Syntan SBS, czy także bezpieczny fundament, który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i jednocześnie 45 letnią gwarancją i cechuje się naprawdę dobrej jakości parametrami technicznymi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12