Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dachówka
Autor Wiadomość
Marek2000
Nowicjusz

Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 28
Wysłany: 2019-01-23, 20:03   

Wydaje mi się, że przy instalacji tego typu rzeczy mogą się przydać podnośniki. Szczególnie przy naprawach gdzie dostęp do uszkodzonych miejsc może być utrudniony. Ja ze swej strony mogę polecić bardzo fajne rozwiązanie a mianowicie podnośniki JLG - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-nozycowe/ . Myślę, że to bardzo dobra opcja na takie sytuacje.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 885
Wysłany: 2019-02-02, 13:35   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 885
Wysłany: 2019-02-02, 13:35   

Ja uważam, że tutaj powinieneś również zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który przygotował szeroki wybór dachówek ceramicznych i cementowych w różnych modelach i do tego szerokiej palecie kolorów w tym najmodniejszych jak szary, czarny, czy antracyt.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-03-05, 18:04   

Możecie również zajrzeć do oferty Braas, gdzie swoje miejsce oprócz dachówek ceramicznych i cementowych znalazły blachodachówki panelowe. Myślę, że warto zwrócić na nie uwagę ze względu na nowoczesny design oraz zabezpieczenia posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych bądź lakierowane proszkowo.
 
     
zofialipska
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 128
Wysłany: 2019-03-06, 11:33   

U mnie jest Braas na dachu, bardzo dobra dachówka. W zeszłym roku firma http://forumbudowlane.jun...p?p=40277#40277 czyściła nam dach i impregnowała go przed zimą - wygląda jak nowy
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 737
Wysłany: 2019-03-13, 15:02   

Lekki dach na pewno jest odpowiedni przy remoncie starych domów i tutaj również poszedłbym w blachodachówką typu Quadro która jak dla mnie na ten moment jest zdecydowanie liderem wśród tego typu pokryć, ale i tak najlepszym rozwiązaniem według mnie byłaby dachówka ceramiczna jak Turmalin.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-03-29, 10:29   

Są to pokrycia bardzo drogie jeżeli chodzi o łupek, dlatego lepiej jest mieć porządną dachówkę ceramiczna od Braas i zachować pewność, że jest to rozwiązanie na długie lata. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz zadowolony z efektu końcowego.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-05-13, 14:37   

A jaki jest spadek dokładnie na dachu? Jednak jeżeli chodzi o mnie no to tutaj przy odpowiednim modelu można sobie pozwolić na najlepsze rozwiązanie a mianowicie dachówkę ceramiczną. W ofercie Braas mają ponad 15 modeli w tym nowość wśród blachodachówek panelowych (Decra oraz Quadro) i co wiele osób ucieszy również dostępne są w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 885
Wysłany: 2019-08-12, 14:57   

Stawiaj na ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-11-12, 14:09   

Warto zadbać o odpowiednie akcesoria dachowe które pozwolą usuwać cały śnieg z powierzchni dachu i też zabezpieczą przed spadkiem dużych chaud, dlatego zajrzyj w wolnej chwili także do oferty producenta Braas bo z ich pomocą stworzycie stylowy i jednocześnie bardzo wytrzymały dach również pod względem izolacyjnym.
 
     
Szambelan 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 97
Wysłany: 2019-11-27, 10:42   

MarcinDor to nie dachówka zabezpiecza przed spadkiem śniegu z połaci a odpowiednie akcesoria. Creaton ma fajne noski do "rozcinania" większych tafle lodu, które mogą być niebezpieczne, a przed spadkiem większej ilości śniegu chronią odpowiednie płotki lub tzw. belki śniegowe.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-27, 16:04   

Ja zdecydowałem się postawić na piękną dachówkę ceramiczna barwioną w masie od Braas dzięki czemu nie muszę nic z nią robić i do tego jest odpowiednio zabezpieczona przed zabrudzeniami i porastaniem.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2020-01-02, 10:19   

Dach musi być pewny i bezpieczny. Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie mogę polecić Ci rozwiązania oferowane przez Braas ze względu nie tylko na jakość dachówki, ale i ich akcesoriów dachowych dzięki czemu są w stanie zapewnić dodatkową 15 letnią gwarancję systemową. Mam nadzieję, że również skorzystacie!
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-10-16, 18:34   

Warto zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas i tak piękne propozycje pokryć dachowych, jak Topas, Turmalin, czy Smaragd ceramiczny to jedna z ciekawszych dachówek płaskich jakie widziałam. W końcu wysoka jakość barwienia, wykończenia krawędzi i bardzo niska porowatość dzięki czemu nie ma mowy o porastaniu czy wsiąkaniu wody w jej powierzchnię. Nie zapominając jednocześnie o hydroizolacji, izolacji i jednocześnie dobrych warunkach gwarancyjnych.
 
     
PiotrPil
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2021
Posty: 17
Wysłany: 2021-10-30, 10:50   

Do rozważenia w zakresie wyboru materiałów dachowych w mojej opinii jest blachodachówka panelowa i jeżeli chodzi o jakość wykonania materiałów to tutaj śmiało mogę powiedzieć, że producent Braas zdecydowanie wyróżniają się wysoką jakością wykonania która pozwala cieszyć się najwyższą trwałością przez długie lata i pięknym wyglądem, no i oczywiście długim okresem gwarancyjnym.
 
     
Tofik 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 68
Wysłany: 2021-11-04, 05:53   

Pokrycie dachu to bardzo ważna sprawa. Trzeba wybrać nie tylko to co ładnie wygląda, ale trzeba też zwrócić uwagę by było to pokrycie trwałe i na lata. My u siebie mamy na dachu blachodachówkę model Diament Plus z firmy Blachotrapez - https://www.blachotrapez.eu/. To dachówka o klasycznym wyglądzie, pasuje więc super do wszelkich tradycyjnych w formie domów. Jest łatwa do położenia i daje mało odpadów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12