Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pozyczka dla Ciebie
Autor Wiadomość
janek2133
Nowicjusz

Dołączył: 14 Gru 2018
Posty: 10
Wysłany: 2019-01-29, 13:06   

W temacie pożyczek nie mam zbytnio rozeznania więc niestety w tej sprawie nie pomogę.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-01-30, 14:34   

 
     
znajdz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-01-30, 14:34   

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
_________________
Jakże wielką nieprawidłowością jest oceniać innych poprzez pryzmat swoich doświadczeń i wyobrażeń.
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2019-01-30, 15:25   

Sprawdzaj różne miejsca i porównuj, nie wybieraj na szybko i z niepewnych stron. Od siebie podsyłam 24pozyczka.pl tam jest w ofercie m.in color credit i inne oferty. Wszystko zależy od tego, czego szukasz oraz jak dużo chcesz pożyczyć no i na jakich warunkach.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 780
Wysłany: 2019-03-10, 17:50   

Pytaj znajomych, czytaj opinie, sprawdzaj rankingi. No niestety, aby dobrze wybrać, trzeba chwilę czasu poświęcić. Wśród moich znajomych panuje opinia, że Habza Finanse jest najlepszą opcją. Ja również mogę dodać, że z produktów, które u nich widziałam zainteresowałam się konsolidacją chwilówek To taki kredyt, który pomaga w spłacie zadłużenia. Kredyt pomagający wyjść ze spirali zadłużenia.
 
     
marak
Nowicjusz

Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 18
Wysłany: 2019-04-01, 03:05   

U mnie była sytuacja gdzie potrzebowałem zastrzyku gotówki na nowe auto, stare nie opłacało się już naprawiać. Oczytałem się sporo opinii, gdzie mogę dostać, jakie koszty i warunki. I wziąłem kredyt gotówkowy, zadziwiająco szybko się udało i na korzystnych warunkach. Zasady jasno miałem określone. Jak też tak chcecie to polecam poczytać na http://gotowkanajuz.com.pl/ jak starać się o taki kredyt.
 
     
Rebecca7
Budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 163
Wysłany: 2019-04-01, 11:39   

Spokojnie każdy z was otrzyma pożyczkę, z tego co widziałam to niektóre firmy mają bardzo fajne warunki i nie patrzą na historie kredytową, wiek i inne czynniki. Nawet jak piszą na https://www.zadluzenia.co...18-lat-ranking/ osoby mające dopiero 18 lat będą w stanie uzyskać pożyczkę.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2019-04-08, 11:54   

Ofert pożyczek, zwłaszcza tych pozabankowych znaleźć można naprawdę sporo. Warto sobie kilka ofert prześledzić, porównać i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję. Tutaj https://sprintcash.pl/ masz wiele ofert w jednym miejscy, więc możesz się zapoznać. Jest wiele osób, które nie mają szans na pożyczkę w banku, więc dla nich to jedyna forma zdobycia pieniędzy na jakiś nieprzewidziany wydatek, czy po prostu na załatanie dziury w domowym budżecie.
 
     
Zuzina 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 09 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Tuchowicz
Wysłany: 2019-04-09, 18:19   

Pamiętajcie, aby nie wpaść w spiralę długów.
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2019-04-28, 23:16   

Pożyczki pozabankowe pozwalają mieć pieniądze od razu na swoim koncie. Nie zależnie od sytuacji można zyskać gotówkę i poradzić sobie z problemami finansowymi. Tu https://kokos.pl/ można sprawdzić jakie są najlepsze.
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2019-05-04, 18:41   

Dobra pożyczka, dopasowana do Twoich potrzeb, jest jak najbardziej możliwa! Jeśli nie masz czasu na poszukiwanie, polecam zajrzeć na https://pozyczkolog.pl/pl/hapipozyczki i zobaczyć co oferuje HapiPożyczka. :) Pod linkiem znajdziesz opinie eksperta, a także wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji, czy jest ona dobra i odpowiednia na Twoje możliwości finansowe.
 
     
latolato 
Nowicjusz

Dołączyła: 21 Mar 2019
Posty: 43
Wysłany: 2019-05-08, 16:27   

znalezienie dobrej pożyczki, która spełni Twoje oczekiwania, wcale nie musi być trudne czy wymagające. to przede wszystkim wiedz,a gdzie powinno się jej szukać. dlatego na stronie https://pozyczkolog.pl/pl/solven znajdziesz wszystkie wytyczne dotyczące pożyczek do Solven i nie tylko :) opinie klientów, działanie firmy i ich oferta - to wszystko i więcej, czeka na Ciebie!
 
     
monikawalukiewi

Wiek: 67
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Polanica Zdrój
Wysłany: 2019-05-09, 14:27   

Próbował ktoś może w FamilyLoan zaciągnąć pożyczkę? Słyszałam, że należa oni do grupy Rapida jednak pewna nie jestem. Szukam tylko rzetelnych i potwierdzonych opinii, bez zbędnych komentarzy. Zależy mi na szybkim kredycie i właśnie tego czegoś takiego bym szukała. Chyba że macie coś innego, ciekawego do polecenia. Może to być nawet kredyt z gwarantem, nie robi mi to większej różnicy tak naprawdę ponieważ mam jedną zaufaną osobę z bardzo dobrą historią kredytową.
 
     
JoaU
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 75
Wysłany: 2022-01-18, 12:33   

gynis napisał/a:
Czy nie lepiej jest wstrzymać się z wysłaniem dzieci na obóz sporotwy i poszukanie zamiast tego lepszej pracy - resinet.pl/aktualnosci/praca-rzeszow-kto-moze-liczyc-na-zatrudnienie-w-tym-miescie.html? Pożyczki są ryzykowne, zwłaszcza jeżeli nie są brane na najpilniejsze rzeczy.



Zdecydowanie. Przecież nonsensem byłoby brać pożyczkę np. na ubrania dla dzieci
 
     
bador
Ekspert

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 403
Wysłany: 2022-01-21, 00:51   

Zastanawiam się czy możliwy jest kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Wrocław ? Jesteście zorientowani? Mam w rodzinie osobę, która niestety się zadłużyła, do tego pensja nie jest za wysoka , a trzeba jakość wyjść z tej pętli zadłużenia bo tylko gorzej będzie. Dajcie znać
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2022-03-09, 13:58   

hubert79 napisał/a:
Czy jest możliwość aby zwiększyć szanse na przyznanie kredytu hipotecznego, co jest ważne podczas takich rozmów z bankiem?

Myślę, że nowe zasady znacząco uproszczą procedury kredytu, zwłaszcza dla osób, które mają dzieci, więcej o dopłatach do kredytu hipotecznego przeczytasz tutaj. Ciekawe, co to będzie...
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13