Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zdrowie
Autor Wiadomość
batutek
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 84
Wysłany: 2019-02-24, 11:16   zdrowie

Przyszłam do nowej pracy i się trochę zdziwiłam, ale pozytywnie bo jestem teraz objęta prywatną opieką medyczną. Oczywiście jestem zadowolona, ale u was też jest coś takiego?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-02-27, 22:00   

 
     
bonka

Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-02-27, 22:00   

Pytanie, teraz to pracodawca dba o swojego pracownika i chce by miał jak najlepsze warunki. A to że jest prywatna opieka medyczna to tylko potwierdza że trafiłaś do naprawdę dobrej firmy. U mnie też jest prywatna opieka medyczna i to w medicover. Także jak dbać o zdrowie to tylko u najlepszych
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2019-03-17, 10:03   

No to fajnie jak pracodawca dba o takie pakiety zdrowotne. W większych firmach jest to norma. Generalnie warto leczyć się w prywatnych klinikach. Jak będziecie szukac pomocy endokrynologa, podologa, czy też np profesjonalnego chirurga dziecięcego to zajrzyjcie na stronkę http://inmedico.pl Jest to centrum medyczne z Tychów.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2019-03-26, 20:34   

Przyznajcie się, u ilu z Was w pracy jest taka apteczka https://www.tanieapteczki...owym-c-1_7.html ? Pytając swoich znajomych dostawałam same negatywne odpowiedzi. Czy tak powinno wyglądać bezpieczeństwo w firmie? Wydaje mi się, że nie. W niektórych firmach nawet plastra nie ma, to według mnie skandal.
 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-28, 09:39   

Może źle Ci się wydaje?
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-28, 09:39   

Może źle Ci się wydaje?
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
marnika
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 517
Wysłany: 2019-04-10, 08:05   

to w pracy całkowicie normalne, ja też ostatnio chodzę na regularne badania - ale z własnej kieszeni. Teraz w laboratorium diagnostyka mamy promocyjne bony do pobrania na badania, ja już z mamą i babcią pobrałyśmy, bo dość kiepsko się czujemy po zimie, wiec warto się przebadać.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 554
Wysłany: 2019-04-23, 06:34   

Zdecydowanie warto dbać o swoje zdrowie. Co jakiś czas warto wykonywać odpowiednie badania, dzięki którym będziemy mieć stałą kontrolę nad swoim stanem zdrowia. Na stronie http://www.biogenetik.pl/...20-9-mutacji/38 można znaleźć sporo informacji na temat tego, jak wykonać określone badania - szybko i tanio.
 
     
kremalo 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna
Wysłany: 2019-04-26, 16:18   

Kazy dobry pracodawca, jakaś korporacja mają prywatną opieke medyczną. Ja też jestem zadowolony i w dodatku mam blisko i mogę wyskoczyć w każdej chwili z pracy do lekarza. Bez kolejek, bez nerwów, pakiety badań nawet za darmo.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2019-05-05, 09:17   

W sprawach zdrowia sam dbam o nie zdrowo się odżywiając i prowadząc aktywny tryb życia a dodatkowo zakupy robię w sklepach z zdrową żywnością. Przykładowo taki produkt jak https://www.bee.pl/olej-k...rac--a-474.html jest jednym z wielu w ich ofercie.
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2019-05-27, 19:46   

Jeżeli chodzi o zdrowie to mnie najprawdopodobniej będzie czekał teraz na dniach kardiolog Już dawno nie badałam mojego serca i mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku, potem muszę jeszcze zaliczyć gastrologa ale to na końcu.
 
     
Tereska087
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 42
Wysłany: 2019-06-02, 20:59   

Prywatna opieka medyczna to na pewno świetna sprawa, bo wiadomo jak długo czasami można czekać na wizytę. Ostatnio przy zapaleniu pęcherza wizytę miałam umówioną na kolejny tydzień, mimo dużego dyskomfortu. Ale dołączona do furaginum ulotka pomogła mi w zastosowaniu leku do walki z zapaleniem przed pójściem na wizytę. Dzięki temu szybciej uporałam się z problemem.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2019-06-08, 23:56   

Według mnie zdrowie jest najważniejsze. Należy zatem pomyśleć o powietrzu jakim oddychamy na co dzień. Bo czyste to ono nie jest. Znalazłam ostatnio sklep, na którym można zaopatrzyć sie w takie maski anty-smogowe causal https://dragonmask.pl/maski-antysmogowe-casual I wydaje mi sie to dobrym pomysłem, warto zastanowić się, co wprowadzamy co swojego organizmu przez samo oddychanie.
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1077
Wysłany: 2019-07-19, 15:54   

Czy widzieliście juz ofertę sklepu sprzęt ortopedyczny ? Zakupy przez internet pozwalają oszczedzic sporo wolnego czasu . Na stronie znajdziecie sprzęt rehabilitacyjne itp.
 
     
meganeza
Nowicjusz

Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 18
Wysłany: 2019-07-31, 09:54   

bardzo istotne jest przede wszystkim to, aby się badać regularnie nawet jeżeli myślimy ze nic nam nie dolega. ja robię regularnie cytologie, raz albo dwa razy w roku przez hpv, nawet nie wiem jak i kiedy się zaraziłam, wiec pilnować się trzeba, to nie są żarty, do tego stosuję żel papilocare zapobiegawczo i jest ok
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12