Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Plazma vs. LCD
Autor Wiadomość
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-05-24, 20:43   Plazma vs. LCD

Plazma vs. LCD

która opcja lepsza nie znam się na tym i zawsze zastanawiałem się co lepsze telewizor Plazmowy czy LCD

osobiście jakiś czas temu wybrałem LCD 32 cale z LG toś tani był dlatego się skusiłem na niego , a ciekaw też jestem waszego zdania na ten temat
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-05-25, 21:00   

 
     
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-05-25, 21:00   

ja podobnie jak ty jakoś wolę LCD , nie wiem może jakby kto przekonał mnie do plazmy to i bym się skusiła nie znalazł się jednak jeszcze taki
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
Mirek
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 71
Wysłany: 2009-05-28, 20:16   

widzę że na razie jest 3:0 dla LCD jakoś też wolę :)
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
karol
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 83
Wysłany: 2009-05-29, 20:14   

ja reż LCD wole przyznam się szczerze , pomimo to że plazma była wcześniej jakoś nie ma przekonania do niej , może to temu większość woli LCD bo plazmy były swego czasu strasznie drobie a LCD w przystępniejszych cenach i tera procentowo więcej osób ma po prostu LCD bo są tańsze , i nikt już na plazmę się nie napal
_________________
Cześć .
znajdź swoją drogę do zdrowia ALVEO

blog
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-06-10, 20:33   

ja też wybieram LCD - mam LG Lh5000 od dwóch tygodni, a zdecydowałem sie na niego po wizycie w MM. obejrzałem sobie jak wygląda obraz na plazmach i lcdkach, ten wyglądał najlepiej więc kupiłem - oczywiście nie w MM tylko przez neta :)
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-06-11, 09:51   

no to wychodzi że plazma jakoś w Polsce nie zdobyła popularności , co do netowych zakupów ja kupuje w zadowolenie.pl przystępne ceny miła obsługa :) i takie tam , w miarę dobry kontakt ze sklepem potrzebujesz wymienić coś to raczej nie robią problemu
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-07-15, 14:06   

poprostu LCD jest więcej na rynku - swoją drogą coraz to nowe LCDki sie pojawiają, np. ostatnio była premiera LG LH7000 - w sumie ciekawy telewizor, można sobie zdjęcia przez bluetootha wyświetlac
 
     
Tomek 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 49
Wysłany: 2009-07-15, 20:38   

dokładnie rynek jest zalany , a i telewizory te są coraz tańsze z korzyścią dla nas , moim zdaniem spadek tych cen jest spowodowany tym że telewizory płaskie weszły w nurt sprzętu komputerowego , ciągłe nowinki wymuszają na producentach uciekanie ze starymi modelami co sprawie że są one takie tanie ,
_________________
Tomek
http://meega.pl
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-07-28, 22:13   

że zalany to nie wiem, ale napewno jest duża konkurencja, a jak wiadomo konkurencja działą na korzyśc konsumenta :) już widac, że nie tylko parametry zaczynają sie liczyc ale też nienaganny design :)
 
     
nerina85 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-07-29, 20:52   

Witam, trafiłam tu, bo szukam informacji na temat tego, co jest lepsze, lcd czy plazma. Po przeczytaniu kilku for, w tym i tego tematu doszłam do wniosku, że wybiorę jednak lcd i będzie to chyba Sharp, jakoś podobają mi się ich telewizory. Co do sklepu internetowego, to polecam electro.pl. Największą ich zaletą jest to, że sprzedają to, co mają na sklepie, a nie ściągają przez tydzień z innych magazynów.
_________________
Life for rent
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-08-06, 21:08   

podobno samsung jest tez bardzo dobry bo pracuje na podzespołach sony a cena jest dużo niższa
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-08-07, 10:30   

admin napisał/a:
podobno samsung jest tez bardzo dobry bo pracuje na podzespołach sony a cena jest dużo niższa


nie wiem dlaczego samsung mialby używac części sony skoro sami wszystko produkują, podobnie jak LG - produkują nie tylko dla siebie ale dla innych też, zwłaszcza same matryce
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-08-07, 21:26   

ta informacje jest zasłyszana od znajomego sprzedawcy ze sklepu

nie dam sobie ręki za nią odciąć , ale często tak jest że jedna firma egzystuje na podzespołach innej firmy taniej im to po prostu wychodzi nikt tego nie mówi ale tak czasem zdarza się
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Do-mownik
Gość
Wysłany: 2009-08-25, 18:57   

Jestem za LCD. Jako szczęśliwy posiadacz LCD Samsung LE32A451C1 mogę potwierdzić wyjątkową jakość obrazu i dźwięku :) A z częściami rzeczywiście tak czasem bywa, jak pisze Admin.
 
     
Bartosz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-08-29, 17:44   

Również przemawiam za LCD. Mają dłuższą żywotność i pobierają mniej prądu. W moim przypadku to ważne, bo telewizor chodzi prawie non stop.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12