Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja sanitarna - jaki wykonawca?
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-02, 16:52   Instalacja sanitarna - jaki wykonawca?

Witam,
Szukam wykonawców instalacji sanitarnej pod Katowicami bądź ogolnie działający na terenie całego województwa. Kogo możecie polecić? Liczę na doświadczonych wykonawców i dośc dobre ceny. Zgóry dziękuję za wszystkie porady :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: 2018-02-04, 15:24   

 
     
Kacpi89 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: 2018-02-04, 15:24   

A jakiej powierzchni masz dom i jaki termin realizacji? Może jakaś firma się odezwie bądź też czekamy na opinie użytkowników. Ktoś z tych okolic powinien się znaleźć :)
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-02-12, 03:14   

A czy słyszałeś już może o firmie Ziterm? Jeżeli nie to polecam sprawdzić ponieważ działają własnie w naszym województwie i już kilka bardzo pozytywnych opinii na ich temat słyszałem. Od tempa realizacji projektów po jakość prac i dobre cenniki. Myślę, że z instalacją sanitarną poradzą sobie bez problemów jak u mojej znajomej dobrze zrobili całą wentylację mechaniczną w dość trudnym rozkładzie pomieszczeń jaki sobie wymyśliła.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-02-19, 13:16   

Również postawiłbym na firmę Ziterm, jeżeli chodzi o jakość wykonywanych instalacji, dobre terminy realizacji oraz przystępne ceny to warto się z nimi skontaktować. U nas zajmowali się instalacją grzewczą, jednak jeżeli otrzymują ten standard również przy innych pracach to możesz być spokojny :)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-02-26, 07:39   

Ja staram się nie polecać firm, których rzeczywiście nie sprawdziłem sam i nie poznałem opinii innych na ich temat. Co do firmy Ziterm jak widzisz są pozytywne opinie i ja również przy nich bym pozostawał. Potrafią dotrzymać obiecanego słowa i wykonać instalację według norm oraz projektu. Z resztą skontaktuj się z nimi i ustal warunki współpracy, bo myślę że to będzie najlepsza opcja tym bardziej, że możesz zapytać o wszystko co jest niejasne :)
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-03-07, 11:10   

No to super, że są jeszcze takie firmy, bo jednak zależy nam na wysokim standardzie. W takim razie w najbliższym czasie trzeba będzie się z nimi skontaktować
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-07-26, 12:09   

Jak najbardziej @EdwinMAk :) W takim razie czekamy na twoją opinię, czy realizacja się udała z pomocą Ziterm, czy jednak postawiliście na kogoś zupełnie innego. Pozdrawiam!
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-04-16, 12:46   

Chyba w takim razie również mnie namówiliście, żeby na nich postawić bo już teraz wiosną planujemy kilka rzeczy do zrobienia w naszym nowym domu i chodzi zarówno o rekuperację jak i wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego wraz z pompą ciepła. Potrzebujemy fachowej porady na początku i dobrze zrealizowanej pracy, także mam nadzieję że w ich przypadku rzeczywiście pójdzie to w dobrą stronę i całość uda się w tym roku zamknąć :)
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2019-04-16, 13:37   

Do wykonania instalacji warto wziąć fachowców. Jeśli szukasz ekipy z okolic Krakowa to zerknij na ofertę firmy Malhaus https://malhaus.pl/uslugi-instalacje . Oni zajmują się wykonywaniem instalacji sanitarnych a także elektrycznych i gazowych. Firma oferuje usługi bardzo profesjonalne - monterzy wykonujący instalacje posiadają stosowne uprawnienia.
 
     
audica
Budowlaniec

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 118
Wysłany: 2019-04-17, 12:49   

Na pewno przy wykonywaniu instalacji elektrycznej przyda się namiar na dobry i tani punkt z osprzętem do niej. Myślę, że wielu osobom ta hurtownia elektryczna wrocław przypadnie do gustu z dwóch powodów - przede wszystkim mają ogromny asortyment, ale też i pozytywne opinie w sieci. Sama tam nie kupowałam, ale podobny punkt jest w Gdańsku i też cieszy się dużą popularnością.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2020-10-06, 09:59   

Sanitarna, jak i instalacja grzewcza w naszym domu była wykonywana przez firmę ziterm. Wysoka jakość, bardzo rzeczowi i konkretni specjaliści bo potrafią zdziałać wiele nie narażając inwestora na duże koszta i problemy. Na koniec wszystko po sobie sprzątnęli. Polecam
 
     
aleksy3
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 42
Wysłany: 2022-10-26, 12:59   

Elementy instalacji sanitarnej, kanalizacji, ceramiki wyposażenia łazienek posiada w ofercie sklep http://holender.com.pl gdzie bez problemu zaopatrzysz się w rury, kształtki, uszczelki ale również w kompakty, sedesy, zawory, baterie umywalkowe i wszystko inne niezbędne do remontu łazienki.
 
     
Bombelok 
Nowicjusz

Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 49
Wysłany: 2023-04-19, 11:48   

Jeśli trzeba ci wykonać instalacje solarne, ogrzewanie podłogowe, instalacje wodno kanalizacyjne albo sanitarne to znajdź dane kontaktowe do http://in-serwis.pl/ . Oprócz tego na ich stronie znajduje się informacja, że są fachowcami w montowaniu kotłów marki Buderus i nie tylko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12