Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Potzrebny lekarz.
Autor Wiadomość
boni20 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-03-24, 12:24   

Jeśli któryś z lekarzy to czyta, to zachęcam do zapoznania się z ofertą medicarine, gdzie mają oni możliwość skorzystania z najlepszych preparatów :-)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-03-26, 18:49   

 
     
drapczyk 

Wiek: 56
Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-03-26, 18:49   

Co do lekarzy, to moim zdaniem każdy człowiek powinien regularnie do nich chodzić na badania.
_________________
Klinika Poznań
 
     
arlek
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 240
Wysłany: 2019-04-16, 10:25   

Mam namiary na dobrą okulistkę: https://gabinetypawlik.pl/ Pani dr Hanna Twardosz-Pawlik, bardzo dobra specjalistka ze świetnym podejściem do pacjenta. Niedawno bylem na wizycie śmiało mogę doradzić panią doktor.
 
     
emilia71 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Wrz 2018
Posty: 113
Wysłany: 2019-04-17, 23:41   

Bardzo dobra okulistka przyjmuje w One Day Clinic w Oleśnicy jeżeli ktoś z tamtejszych rejonów to polecam. Dodatkowo mają klinikę w Ostrawie w Czechach gdzie operują zaćmę. Nie ma kolejek oczekiwania a zabieg można refundować z polskiego NFZ.
 
     
Mrlenas
Nowicjusz

Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 37
Wysłany: 2019-05-09, 14:07   

A jakiego lekarza potrzebujecie? Warto tu znać takie miejsca jak http://inmedico.pl gdzie w sumie przyjmuje wielu specjalistów różnych dziedzin medycyny. Ja znalazłam tu świetnego podologa jakim jest pani dr Mariola Sznapka. Zainteresujcie się ich propozycjami.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-05-09, 14:23   

Ja zwykle sprawdzam stronę znanylekarz.pl. Tam jest sporo opinii.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
ozzyon
Budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 154
Wysłany: 2019-05-17, 21:51   

Dobry lekarz, zwłaszcza ten pierwszego kontaktu to prawdziwy skarb. Jak ważne jest postawienie prawidłowej diagnozy i kierowanie do odpowiednich specjalistów. Do takiej wizyty warto się przygotować, tutaj https://topmedsulechow.pl/jak-przygotowac-sie-do-wizyty-u-lekarza-rodzinnego/ znajdziesz kilka istotnych wiadomości na ten temat, które mogą Ci się przydać.
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2019-05-18, 16:09   

Mi również jest potrzebny lekarz, powinien zobaczyć mnie nefrolog ponieważ mam od małego problem z nerkami, juz dawno nie poddawałem się badaniom kontrolnym a wiem że nie powinienem tego bagatelizować. Mam nadzieję że nie dzieje się z nimi nic niepokojącego.
 
     
jonywalker

Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-05-20, 09:55   

Korzystałem z podobnych ofert. Zdecydowanie jest to warte uwagi.
_________________
Jest różnica pomiędzy kochaniem kogoś, a kochaniem idei tej osoby.
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2019-05-28, 16:53   

Pomoc psychologa także często jest potrzebna i wręcz konieczna. Można tutaj w Psycho Medic w Łodzi także znaleźć dobrych specjalistów. Jakiekolwiek niepokojące objawy warto konsultować z lekarzem. Także on wysłucha i powie, czy jest potrzebna bardziej specjalistyczna pomoc.
 
     
Billy335 

Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-06-03, 22:40   

Witam was. Jestem aktualnie po bardzo cięzkiej chorobie i leki doprowadziły do straty ogromnej ilosci włosów. Czy mozecie podesłać strony z perukami? Oczywiści z w miarę przystępnymi cenami. pozdrawiam
_________________
peruki poznań głogowska
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 777
Wysłany: 2019-06-04, 17:27   

Mam dobrą wiadomość dlamieszkańców Londynu i okolic. Macie pod swoim nosem bardzo dobry gabinet https://polskidentystalondyn.co.uk/ . Przeprowadzicie tu kompleksowo leczenie zębów, przyzębia, czy załatwicie sprawy związane z protetyką. Wśród ekipy stomatologów jest również chirurg stomatolog, zatem nie straszna wizyta z ósemką do usunięcia. Dobry dentysta w Londynie to skarb, a do tego dentysta Polak w Londynie to już po prostu cud.
 
     
borowinka 
Nowicjusz

Wiek: 31
Dołączyła: 04 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-06-04, 18:01   

Jest fajna strona znanylekarz i tam można wiele informacji znaleźć. Ewentualnie można się poudzielać na grupach na facebooku i tam dużo ludzi poleca dobrych lekarzy z waszej okolicy.
_________________

 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 847
Wysłany: 2019-06-11, 15:02   

Wybierając lekarza warto pamiętać, że nie należy się sugerować ceną, bo zdrowie jest najważniejsze! Ja akurat potrzebowałem naprawdę dobrego specjalisty w swojej dziedzinie, bo endokrynolog musi być profesjonalistą. Tam umówisz się do lekarza przez ich stronę internetową - bardzo wygodne! Mają jeszcze ciekawe artykuły dotyczące zdrowia i ogólnego funkcjonowania naszego organizmu.
 
     
meganeza
Nowicjusz

Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 18
Wysłany: 2019-07-31, 11:04   

ja bardzo długo szukałam odpowiedniego ginekologa, który mi poradzi z moimi problemami jezeli chodzi o hpv, ostatnio miałam wynik cin1, wiec już muszę na siebie uważać, ginka kazała mi stosować żel papilocare, bo on ładnie cofa zmiany spowodowane własnie tym przeklętym wirusem. ZA poł roku znowu przyjsc do kontroli
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13