Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Basen w ogrodzie
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Wysłany: 2018-10-31, 14:23   Basen w ogrodzie

Masz racje, posiadanie takiego własnego basenu to bardzo dobry pomysł. Ale jak chcesz go wykonywać sam to porady budowlane na pewno Ci się przydadzą, moze zerknij na tego bloga http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Budowa na pewno nie będzie też krótko trwała to może warto było by pomyśleć o krytym basenie by korzystać z niego i zimą?

REKLAMA 

Wysłany: 2018-11-19, 18:15   

Słoneczko89 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-11-19, 18:15   

Tak, basen to fajna sprawa. Ja już mam 4 roku basen i zawsze w porze letniej korzystam z niego całą rodziną. Teraz sprawdziłam jej stan i okazuje się, że pompka coś nieźle działa. Przypuszczam, że będzie ona do wymieniany. Dobrze, że tutaj znalazłam coś na wzór tej co miałam http://www.folkpool.pl/pompy-basenowe-hayward a nawet jest lepsza.

MechDecor
Nowicjusz

Wysłany: 2018-11-20, 16:36   

Basen w ogrodzie to świetna sprawa. Ważne jest to aby odpowiednio o niego dbać oraz systematycznie czyścić, inaczej zamiast znakomitej formy i miejsca relaksu, sprawimy sobie tylko problem.

mariuszwe 
Budowlaniec

Wysłany: 2019-01-29, 10:25   

Fajna sprawa, w sumie coraz cieplej sie robi w nasze lata, basen ma sens

Tofik 
Nowicjusz

Wysłany: 2019-05-12, 21:34   

Niby fajna sprawa, ale taki basen sporo kosztuję. Nie wiem, czy warto wydawać tyle kasy, jak i tak się okaże, ze dasz radę sie wykąpać 3-4 razy w sezonie.

GrandVan
Nowicjusz

Wysłany: 2019-05-13, 10:58   

Jak chcesz wybudować basen, to faktycznie dość drogo wychodzi, no i potrzeba sporo miejsca. Ale przecież zamiast budować, można kupić taki basen na stelażu - https://basenyogrodowe.pl/21-baseny-stelazowe . Koszt w sumie niewielki, a frajda ogromna i dla dzieciaków i dla dorosłych. U nas taki basen, to po prostu jest zawsze hit przez całe wakacje. I dzieciaki i my uwielbiamy się w nim chlapać (i nie tylko). A nawet goście chętnie z niego korzystają :). Oczywiście trzeba też pamiętać o dbaniu o niego, ale to też nie jest nic jakiegoś trudnego czy drogiego. Dlatego taki basen polecam dla wszystkich, którzy lubią zabawy w wodzie.

Joker123

Wysłany: 2019-05-31, 11:30   

GrandVan napisał/a:
Jak chcesz wybudować basen, to faktycznie dość drogo wychodzi, no i potrzeba sporo miejsca. Ale przecież zamiast budować, można kupić taki basen na stelażu...

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. :) Nie ma sensu obecnie budować tego typu basenów. Profesjonalne oczywiście, ale to inwestycja w granicach setek tysięcy. Obecnie baseny stelażowe są na takim wypasie, że szkoda się fatygować. Wystarczy dobrze poszukać na necie, np. dmuchane.pl, czy jak kolega podawał sklep wcześniej.

Odpowiedz do tematu