Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Perfumy - opinie
Autor Wiadomość
KaśkaSo
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 18
Wysłany: 2019-05-26, 10:34   Perfumy - opinie

Witajcie, mam prośbę do panów używających perfum z firmy Dolce Gabbana https://perfumy.pl/firm-pol-45-Dolce-Gabbana.html Czy możecie pdpowiedzieć mi, który z ich zapachów jest według was najlepszy? Chciałam kupić coś w prezencie dla męża, ale nie mogę się zdecydować na konkretny zapach.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 16 Wrz 2018
Posty: 7
Wysłany: 2019-06-13, 15:10   

 
     
cegielka 
Nowicjusz

Dołączyła: 16 Wrz 2018
Posty: 7
Wysłany: 2019-06-13, 15:10   

Moim zdaniem dobrych perfum trochę się szuka w internecie. Na szczęście jak się ma nosa, można bardzo szybko znaleźć, gdy się śpieszy. Ostatnio koleżanka miała urodziny i uznałam że zakup jej ulubionych perfum będzie idealny. Szukając natknęłam się na firmę https://perfumy.pl/product-pol-1402-Ralph-Lauren-Romance-woda-perfumowana-100-ml-TESTER.html która w swojej ofercie miała akurat jej ulubione perfumy. Po dostarczeniu paczki z perfumę od razu wręczyłam jej paczkę. Była naprawdę szczęśliwa!
 
     
rutha199
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 241
Wysłany: 2019-06-14, 17:52   

No ja takich akurat nie używam. Moje ulubione mam zupełnie inne, ale nigdy się nie dzielę ich nazwą. Nie chcę, aby więcej facetów pachniało jak ja. To ma być jak najbardziej oryginalny i niespotykany zapach.
_________________
Z czasem ból staje się znośniejszy. Nie mija, lecz robi się znośny.
 
     
madzialena_s
Nowicjusz

Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 10
Wysłany: 2019-06-18, 11:25   

Sama znasz swojego męża najlepiej i z pewnością wiesz jakie ma preferencje zapachwoe
 
     
Sarija 
Nowicjusz

Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Skawina
Wysłany: 2019-06-18, 13:43   

Ja nie przepadam akurat za tym typem perfum, ale może komuś się one spodobają.
 
     
Katka 
Prawie ekspert

Dołączyła: 13 Sie 2017
Posty: 337
Wysłany: 2020-03-25, 11:00   

A czy ktoś z Was kupował może kiedyś perfumy w sklepie internetowym https://francuskieperfumy.pl/? I jak z ich jakością? Czy są trwałe? Bo pod względem cenowym wypadają one naprawdę bardzo atrakcyjnie ;) Czy warto tam zamówić jakieś zapachy?
_________________
...
 
     
Edylia
Starszy budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 200
Wysłany: 2021-01-18, 06:21   

Ja wolę kupować w sklepach stacjonarnych perfumy. Wtedy mam możliwość sprawdzenia jak pachną i mogę wybrać nowy, ładny zapach.
 
     
Magdzia 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 24 Lip 2020
Posty: 61
Wysłany: 2021-01-18, 12:08   

Też długo kupowałam tylko w sklepach stacjonarnych bo się bałam kupować online. Ale już od jakiegoś czasu kupuję perfumy przez internet, bo jest to zazwyczaj tańsza, ale też wygodniejsza opcja. Przed zakupem czytam recenzję o wybranych perfumach i za każdym razem jestem zadowolona z zakupów. Na święta kupiłam sobie Lancome La Vie Est Belle i to był strzał w 10. Idealnie wpasowały się w mój gust.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13