Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacyjna wyprawa
Autor Wiadomość
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2019-03-21, 19:50   Wakacyjna wyprawa

Każdy tu żyje budową, a czasami trzeba się oderwać od tego tematu. Zbliżają się wakacje, wiec pora planowania odpoczynku od pracy, budowy itd. Wiem, że jak sie zostanie na miejscu, to zawsze będzie coś do zrobienia. A to jednak nie jest odpoczynek. Macie już jakieś plany?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2019-03-22, 10:35   

 
     
Karina33
Nowicjusz

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2019-03-22, 10:35   

Oj chciałabym ,żeby były już wakacje.Brakuje mi słońca i ciepła.My w tym roku za namową mojej koleżanki planujemy wypad do Gruzji.Nigdy nie byłam w tym kraju,z reguły wakacje spędzaliśmy w kurorcie nad morzem,ale moja koleżanka zakochana w gruzińskich krajobrazach ,klimacie i jedzeniu zaplanowała i zorganizowała już wszystko.Już nie mogę się doczekać urlopu
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2019-03-23, 20:20   

Karina33 napisał/a:
Oj chciałabym ,żeby były już wakacje.Brakuje mi słońca i ciepła.My w tym roku za namową mojej koleżanki planujemy wypad do Gruzji.Nigdy nie byłam w tym kraju,z reguły wakacje spędzaliśmy w kurorcie nad morzem,ale moja koleżanka zakochana w gruzińskich krajobrazach ,klimacie i jedzeniu zaplanowała i zorganizowała już wszystko.Już nie mogę się doczekać urlopu


Gruzja? Ciekawy kierunek. Nie brałam tego pod uwage na teraz ale może warto. Ciekawe czy lepiej tam jechać samodzielnie czy z biurem. Trochę obawiam się o brrak komunikacji juz na miejscu.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2019-03-26, 20:09   Wakacyjna wyprawa

Ja zawsze wolę z biurem bo wszystko zorganizują, a na dodatek opiekun/pilot wycieczki zawsze więcej dopowie niż nam uda się znaleźć w przewodniku. Gruzję polecam odwiedzić z Wytwórnią Wypraw, warszawskim biurem podróży, które słynie z dobrych cen i znakomitej organizacji swych wypraw.
 
     
8ozi
Nowicjusz

Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-03-28, 15:43   

Tak, mam już plany na wakacje :) Nawet czytałam ostatnio na https://adventureorient.pl/pieczatki-z-podrozy-co-mozesz-przywiezc-zamiast-tradycyjnych-pamiatek/ o tym, jak fajne są pieczątki z podróży! To super pamiątka, na pewno tym razem takie kupię.
 
     
Marcel 
Nowicjusz

Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-07-29, 17:10   

Również polecam Gruzję, w tamte wakacje zjeździłem ten kraj z moją narzeczoną. Podróżowaliśmy w trochę nietypowy sposób, mianowicie kamperem i była to niezwykła przygoda. Trochę baliśmy się, że gdzieś po drodze nasz wóz będzie miał jakąś awarię i ugrzęźniemy na pustkowiu, ale kamper z wypożyczalni https://kampery-wynajem.pl/ okazał się być niezawodny. Ich pojazdy są naprawdę zadbane i bogato wyposażone, nie brakowało nam w nich dosłownie niczego.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2019-07-31, 20:43   

Byle daleko od pracy :)
 
     
Slawomir443

Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-08-11, 11:28   

Moim zdaniem każda wakacyjna wyprawa jest bardzo interesująca.Tak na pewno myśli każdy.
_________________
przyczepy kempingowe pomorskie
 
     
mateo78 
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 382
Wysłany: 2019-08-19, 12:08   

My kiedyś pojechaliśmy i w trzecim dniu pobytu dostaliśmy wszyscy biegunki :/ Od tego czasu zawsze wozimy ze sobą probiotyki, lek Kebene i elektrolity. Przezorny zawsze ubezpieczony i zabezpieczony.
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2019-10-16, 06:16   

Trzeba przygotować się na różne ewentualności na wakacjach. My raczej wozimy podstawowe leki ze sobą, choć często polecają leczyć się lekami dostępnymi w danym kraju, oczywiście mowa tu o zagranicznych wakacjach. Same przygotowanie idą pełną parą przy planowaniu wakacji. Tu zawsze staramy się szukać najlepszych ofert na loty, od tego przeważnie zależy gdzie polecimy na wakacje. Myślę, że tu warto znać takie miejsca jak https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/co/se/szwecja Portal Esky to wygodna wyszukiwarka lotów, hoteli, także załatwicie tu ubezpieczenie turystyczne.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2019-10-17, 10:57   

To najlepszy sposób na poszukiwanie tanich połączeń.
 
     
malami5
Budowlaniec

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 164
Wysłany: 2019-10-23, 19:49   

W te wakacje sama z mężem wybrałam się w góry na tydzień, a naszego syna wysłaliśmy na kolonie. Bardzo interesuje go świat fantastyki, więc taka kolonia tematyczna https://quatromondis.pl/kolonie/tematyczne w zamku to był świetny wybór. Bawił się bardzo dobrze, był to jego pierwszy wyjazd tego typu i szczerze to obawialiśmy się, ale wszystko poszło po naszej myśli i młody już pyta kiedy następny raz pojedzie ;)
 
     
duff231
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 175
Wysłany: 2019-10-28, 14:57   

Fajnym sposobem na spędzenie wakacji jest żeglowanie. Są na mazurach bardzo fajne czartery np. https://www.sailor.pl/ . Mają ciekawą ofertę, więc jak się tym interesujecie to warto sprawdzic.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2019-11-14, 14:19   

Marcel napisał/a:
Również polecam Gruzję, w tamte wakacje zjeździłem ten kraj z moją narzeczoną. Podróżowaliśmy w trochę nietypowy sposób, mianowicie kamperem i była to niezwykła przygoda. Trochę baliśmy się, że gdzieś po drodze nasz wóz będzie miał jakąś awarię i ugrzęźniemy na pustkowiu, ale kamper z wypożyczalni okazał się być niezawodny. Ich pojazdy są naprawdę zadbane i bogato wyposażone, nie brakowało nam w nich dosłownie niczego.


Oj kamperem do Gruzji to trzeba by mieć dużo czasu. Sam dojazd to kilka dni. Już wolę z Wytwórnia Wypraw polecieć samolotem i spędzić dużo czasu tam na miejscu. Oni maja wycieczki nawet po 16 dni. I wszystko fajnie zaplanowane.
 
     
franksa
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 231
Skąd: Brussels
Wysłany: 2019-12-18, 19:57   

Wakacyjne wyprawy mogą być krótkie, nawet na kilka dni, jak i możecie postawić tu na dłuższe wyprawy do egzotycznych krajów. Macie jakieś swoje marzenia wakacyjne? Może przyszły rok to będzie właśnie ten rok kiedy spełnicie przynajmniej te marzenia:) Porozglądajcie się po ofertach na tanie loty, ogarniajcie noclegi i przede wszystkim plan podróży. Straszy wasz popularny Jetlag? Nie jest to nic takiego wcale strasznego, można też się oczywiście na takie coś odpowiednio przygotować, trzeba tylko wiedzieć oczywiście jak.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13