Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SKlep z częściami do samochodu
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-02-21, 16:00   SKlep z częściami do samochodu

Moim zdaniem , warto było by się zgłosić do jakiegoś sklepu w którym znajdziesz dobre części. Mogą też odpowiednio CI doradzić. Z tego co wiem to Moto Szef, ma wiele dostępnych cześci i profesjonalną obsługę.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 737
Wysłany: 2018-05-11, 17:31   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 737
Wysłany: 2018-05-11, 17:31   

W zakres części zamiennych również wchodzą wycieraczki samochodowe, które w dzisiejszych czasach niestety ale często robione są na ilość, a nie jakość. Dlatego jeżeli chodzi o właściwości aerodynamiczne oraz trwałość i efektywność pracy to śmiało mogę stwierdzić, że powinieneś sprawdzić producenta Visee. Wycieraczki płaskie sprawują się dużo lepiej, dodatkowo w Visee Aquatec użyte zostało specjalne metalowe mocowanie, a pióro zużywa się równomiernie, więc nie tracimy praktycznie na tym nic. Dzięki temu mogą służyć dłużej od zwykłych wycieraczek które znajdziemy w każdym supermarkecie, czy na stacji benzynowej:)
 
     
antek332

Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-26, 11:09   

W tym kraju jest mnóstwo sklepów z częściami do samochodów. Na dodatek też jest mnóstwo sklepów internetowych.

_____________________________________________
monitoring do sklepu
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2019-08-26, 14:54   

W przypadku akumulatora do Twojego modelu auta, ja bym skłoniła się do wybrania produktu od https://www.autopart.pl/ , bo to wiodący, polski producent i dystrybutor akumulatorów. Na ich stronie znajdziesz też wyszukiwarkę - wpisujesz napięcie, pojemność i prąd rozruchowy, a system podpowiada Ci, jaki akumulator będzie najlepszy dla Twojego auta.
 
     
osas.kol
Nowicjusz

Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-09-24, 11:25   

Motoszef owszem zawiera bardzo dużo tego typu cześci na pewno nalepiej się spradzają :)
_________________
pozycjonowanie stron Wrocław
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 303
Wysłany: 2019-09-26, 06:57   

Ja też widziałam sporo dobrych opinii o sklepie MotoSzef. Wybór faktycznie ogromny. Mają części np. do Fordów https://motoszef.pl/partscatalogue/ford,1-00036.aspx , a także marek ekskluzywnych, jak np. Lexus. Szybko realizując zamówienia, co też jest dużym plusem.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 885
Wysłany: 2019-12-20, 10:16   

Jak będziesz szukał wysokiej jakości wycieraczek do swojego auta to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na rozwiązania z oferty producenta Visee, który posiada kilka naprawdę interesujących rozwiązań zarówno dla aut osobowych, ciężarowych oraz autobusów. Nie są drogie, natomiast dobrze wykończone, do tego się równomiernie zużywają. W mojej opinii warto je sprawdzić i nie przepłacać za oryginalne.
 
     
nalazek 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 67
Dołączył: 28 Gru 2019
Posty: 78
Wysłany: 2019-12-30, 10:53   

Jeśli natomiast mowa o akumulatorze, to polecam producenta https://www.autopart.pl/ . Uważam, że to najlepsza jakość i najnowsze technologie. Mają akumulatory do każdego typu auta.
 
     
Katka 
Prawie ekspert

Dołączyła: 13 Sie 2017
Posty: 337
Wysłany: 2020-01-05, 14:15   

Wiele osób wspominało tutaj o wycieraczkach samochodowych. Ja akurat kiedy potrzebowałam takich nowych wycieraczek do mojego auta skorzystałam z oferty na stronie https://piorawycieraczek.pl/, która od samego początku wydała mi się bardzo atrakcyjna. Bez problemu udało mi się tam znaleźć wycieraczki do mojego modelu samochodu i to po całkiem niewygórowanych cenach :)
_________________
...
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2020-01-06, 22:57   

Ja natomiast mogę podrzucić Wam bardzo dobry i jednocześnie sprawdzony sklep internetowy https://e-autoparts.pl/ w którym można liczyć na różnorodne propozycje do najbardziej znanych aut i do tego liczyć na konkurencyjne ceny i cenionych producentów. Myślę, że się nie zawiedziecie i zakup w końcu będzie udany i to bez wydawania ogromnych sum :)
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2020-01-27, 17:45   

Ja natomiast korzystam z https://intrader.pl/ który jak najbardziej mogę Wam polecić i to zarówno ze względu na jakość wykonania, konkurencyjne ceny i profesjonalne wsparcie ze strony obsługi klienta. Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdziecie to czego potrzebuje Wasze auto w rozsądnej cenie.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 561
Wysłany: 2020-02-05, 07:49   

Ja potrzebowałem pomocy z turbosprężarką i znalazłem ją w AMSerwis w Trójmieście - polecam :)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-02-21, 10:24   

Taki sklep powinien być sprawdzony, poza tym warto mieć też namiary na dobry warsztat samochodowy, który jest w stanie ściągnąć też dobrej jakości części.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 404
Wysłany: 2020-03-14, 22:34   

Jednym z lepszych sklepów które znam jest Petrostar - tam bardzo dużo rzeczy do samochodu się da dostać i to w dobrych cenach
 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-03-16, 11:58   

Bardzo przydatne linki. Dzięki. ;)
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 13