Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestaw kamer wewnętrznych do mieszkania
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2019-09-05, 10:11   Zestaw kamer wewnętrznych do mieszkania

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru kamer wewnętrznych do mieszkania, czy jest to dobra opcja? Zastanawiam się właśnie nad kupnem dwóch jednej do prywatnego użytku i drugiej do swojego biura, abym mieć pewność że nie ma tam nikogo wtedy bez mojej zgody.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-09-06, 10:03   

 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-09-06, 10:03   

Są oczywiście i takie propozycje, a znajdziesz je w ofercie producenta JBPartner i chodzi mi tutaj o wersje KZ14 https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/766-kz14-kamera-wewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-360.html która do tego jest obrotowa i spokojnie wykryje ruch oraz włączy alarm i prześle powiadomienie podczas naszej nieobecności.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-09-13, 09:19   

Też mamy zamontowane kamery bezprzewodowe od producenta JBPartner i przyznam, że spisują się bardzo dobrze zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, funkcjonalności oraz to co najważniejsze, czyli możliwości zarządzania nią poprzez prostą aplikację na telefonie, ale też przez komputer.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-09-19, 15:20   

Bardzo ciekawy temat, ogólnie widzę też po samych sąsiadach że coraz więcej z nich ma monitoring w swoim domu i też szukam właśnie więcej informacji na temat tego typu zabezpieczeń. Cenowo wygląda to u nich dobrze i też szeroki zakres funkcji bo nie będzie nam dodatkowo potrzebny system alarmowy.
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
Wysłany: 2020-12-09, 13:05   

Według mnie w mieszkaniu najlepiej sprawdzi się monitoring bezprzewodowy, ponieważ pozwala na uniknięcie nadmiaru okablowania. Ja cały potrzebny sprzęt kupiłem niedawno na https://dvspolska.pl/produkty/monitoring-bezprzewodowy,2,22634 i teraz czekam na montaż. Mam nadzieję, że przebiegnie on wyjątkowo sprawnie.

;-)
_________________
"Some people are just born with tragedy in their blood."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13