Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić tanie wyposażenie do łazienki?
Autor Wiadomość
kaaarolek01 
Nowicjusz

Wiek: 59
Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-10-17, 12:33   Gdzie kupić tanie wyposażenie do łazienki?

Cześć,

planuje kompleksowy remont łazienki. Niestety nie mam dużego budżetu, dlatego tam gdzie można chciałbym zaoszczędzić. Znalazłem ciekawą ofertę nanolazienki.pl i zastanawiam się, czy nie kupić wszystkiego w tym sklepie. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność ze sklepem nanolazienki? Bardzo proszę o opinie i zachęcam do dyskusji.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 76
Wysłany: 2018-10-24, 15:08   

 
     
mysssia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 76
Wysłany: 2018-10-24, 15:08   

Czeka Cie na pewno bardzo dużo pracy. Myślę że powinieneś zajrzeć na stronkę https://krzemien.com.pl i zapoznać się z ich propozycjami armatury łazienkowej. Jak dla mnie to mają mega fajne rzeczy do łazienek. Głównie do nowoczesnych aranżacji ale takie teraz głównie się przecież robi
 
     
Carollo
Nowicjusz

Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-10-24, 15:48   

Ja się raczej średnio na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
_________________
Rozczarowania trzeba palić, a nie balsamować – Mark Twain
 
     
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-12-09, 17:58   

Na pewno przy remoncie łazienki będą się generowały spore koszty, bo trzeba zakupić zarówno płytki, kleje, gładzie jak i wyposażenie sanitarne typu prysznic czy toaleta. Sporo dobrej jakości akcesoriów np. do kabin prysznicowych można zakupić w okazyjnych cenach w internecie (np. https://stalglass.com/), w tym również nawet samo szkło do kabin prysznicowych. Kupując tego typu produkty przez internet masz szansę sporo zaoszczędzić na materiałach wysokiej jakości.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-12-18, 12:36   

Jednak tanie nie zawsze będą oznaczały dobry wybór, pamiętaj również w łazience o wykonaniu odpowiedniej hydroizolacji, szczególnie gdy wcześniej ten temat był zaniedbany. Tutaj może pojawić się naprawdę duży problem, dlatego lepiej temu zapobiegać. My w tym temacie postawiliśmy na hydroizolację WB Duo Flex od WaterBlock. Wysoka elastyczność, możliwość stosowania w pionie i poziomie a do tego niski opór dyfuzji który pozwoli wilgoci na odparowanie (z powierzchni wcześniej zawilgoconych). Można śmiało przyrównać ją do dużo droższych rozwiązań które trwałością i skutecznością na pewno od niej nie odstają.
 
     
Lakus.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 22
Wysłany: 2018-12-18, 13:48   

Tanie nie zawsze oznacza również dobre i musisz mieć ten fakt na uwadze. Jeżeli inwestujesz w akcesoria do wyposażenia łazienki, polecam szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie masz szeroki wybór i niższe ceny.
_________________
www.Lakus.com.pl
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2018-12-29, 12:05   

Najlepiej chyba w sklepach online i ja Ci mogę polecić https://modnydom24.pl/ . Znajdziesz tam szeroki wybór płytek, wyposażenia typu kabiny, wanny, umywalki, baterie łazienkowe ale też niezbędne akcesoria np. dozowniki do mydła, wieszaki na papier toaletowy, haczyki na ręczniki etc. Jednym słowem - pełne i kompleksowe wyposażenie dla Twojej łazienki!
 
     
kaffka
Budowlaniec

Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 150
Wysłany: 2019-05-24, 15:23   

Ja się naszukałam, żeby do łazienki kupić dobrej jakości ale nie za drogie wyposażenie. Ze sklepów online to na pewno ten jest warty uwagi - https://sklep.sotbe.com/ Bo mają baterie różnego rodzaju (duży wybór naprawdę) i w dobrej cenie w stosunku do jakości
 
     
werciad 
Nowicjusz

Dołączyła: 27 Mar 2019
Posty: 24
Wysłany: 2019-09-16, 13:10   

Jeśli chodzi o odpowiednie meble łazienkowe to zajrzyj do sklepu internetowego mirjan24 :)
Z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie :)
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-10-02, 09:56   

Przed zakupem warto sobie zrobić również rozeznanie. Dowiedzieć się jakie poszczególne elementy mają parametry etc. A tutaj https://www.zielonanews.p...-jakosci-52058/ macie szczegółowe informacje na co zwrócić uwagę wybierając dla siebie baterię łazienkową.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-10-03, 09:44   

Większość takich rzeczy kupowałam w Ikea. Tam jest wszystko w jednym miejscu.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2019-10-03, 19:08   

Stając przed wyborem zakupu grzejnika dokonałam zmiany decyzji i wymieniłam ogrzewanie w łazience na elektryczne. Zastosowałam w niej panel na podczerwień w formie lustra od Eco Partner. Zaoszczędziłam sporo miejsca, a lustro prezentuje się znakomicie i sprawia, że w łazience panuje miłe ciepełko.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-10-04, 13:11   

A ile kosztowała cała instalacja? I jakie są miesięczne koszty takiego ogrzewania?
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2019-11-25, 22:16   

Tutaj - https://www.prysznice.pl/ znajdziecie różnego rodzaju akcesoria prysznicowe, które z pewnością będą potrzebne do pełnego wyposażenia łazienki. Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej czy słuchawki jest bardzo ważny, bo od tego zależy czy potem wygodnie będzie się z nich korzystało. Ze swojej strony mogę polecić kabinę ze szkła oraz deszczownicę których używam na co dzień.
 
     
asia.kwiatek87
Nowicjusz

Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-12, 21:31   

Ikea albo pepco:) super ceny i ogromny wybór
chyba że aliexpress
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13