Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie okna wybrać do swojego domu - Poznań
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2019-10-07, 11:58   Jakie okna wybrać do swojego domu - Poznań

Cześć,
Zależy mi na wysokiej jakości oknach do naszego domu i chciałbym zapytać Was czy macie może dla mnie jakichś sprawdzonych specjalistów z Poznania, bądź okolic którzy mogliby się tym zająć.
Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-10-08, 10:56   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-10-08, 10:56   

Myślę, że w takim razie warto abyś odwiedził ofertę firmy Domega Poznań, gdzie znajdziesz szeroki wybór producentów i do tego możesz liczyć na bardzo dobre ceny. W takim razie sprawdź jak znajdziesz chwilę co ciekawego mogą Ci zaoferować i może jeszcze dodatkowo trafisz na ciekawą przecenę.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-10-10, 11:17   

Tutaj też zgodzę się z poprzednikiem, ponieważ udało im się zestawić wyłącznie najlepsze rozwiązania w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi. Do tego nie ma problemów z terminami realizacji, czy też naciąganiem na zakup. Starają się dobrać rozwiązania jak najlepiej do potrzeb klienta. Ja nie miałem i nie mam żadnych zastrzeżeń.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-10-14, 13:53   

No na pewno zwróć uwagę na jakość wykonania ramy, mechanizmu oraz właściwości izolacyjne i też dobrze żeby jednak były to okna antywłamaniowe.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-10-29, 10:18   

Podzielam pozytywne spostrzeżenia poprzedników, bo jak już wybierać to rzeczywiście najwyższej jakości propozycje w rozsądnych cenach. Jednak konkurencja jest na tyle wysoka, że ciężko jest podjąć dobrą decyzję bez pomocy specjalistów. Dlatego współpraca z taką firmą jak Domega na pewno wyjdzie Wam na dobre. Poza tym zapewnią najwyższą jakość realizacji oraz montażu, ale o tym pisali już moi poprzednicy.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2019-11-04, 11:19   

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę co są w stanie mi zaoferować i liczę, że w końcu wszystkie prace pójdą zgodnie z planem no i jeszcze w tym roku będziemy mieli nową stolarkę okienną.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13