Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyposażenie łazienki, gdzie je kupić?
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-09-08, 18:45   Wyposażenie łazienki, gdzie je kupić?

Gdzie mogę znaleźć wysokiej jakości wyposażenie do łazienki w dobrej cenie i do tego też bez problemów w zakresie jakości, ponieważ chciałbym je kupić na kilka lat. Chodzi tutaj o meble, kabinę, czy armaturę.
Mam nadzieję, że z Wami pójdzie nam to dużo łatwiej!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-09-17, 10:48   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-09-17, 10:48   

Koniecznie w takim razie odwiedź sklep internetowy lazienkaplus.pl/ w którym znajdziecie mnóstwo propozycji co do wyposażenia łazienki i to od podstaw, czyli meble, kabiny, zlewy, meble i wiele innych. Jednak trzeba na to wszystko trochę czasu, aby całość stworzyła wyjątkowy styl oraz było to funkcjonalnie rozmieszczone.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-09-23, 14:02   

I my robiliśmy u nich całkiem duże zakupy w przypadku wyposażenia łazienkowego i uważam, że to bardzo dobra decyzja jeśli chodzi o poszukiwania. Bogata oferta i do tego zawsze świetne przeceny, warto się zapoznać i samemu przekonać ;)
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-09-24, 22:14   

Ja szukam nowej kabiny prysznicowej i umywalki więc też sobie sprawdzę w wolny weekend co tam ciekawego jest i jak to wygląda z konkurencyjnością cen.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-09-25, 07:19   

Dzięki za podpowiedzi, właśnie przejrzałem już trochę ich propozycje i teraz mogę się z Wami zgodzić, że jest w czym przebierać. Jak na razie takim numerem jeden dla mnie jest wersja prostokątna Deante Abelia https://www.lazienkaplus....5p,476247,63,i/ no ale jeszcze trochę mi zostało do dokładnego sprawdzenia, więc ewentualnie czekam na kolejne wskazówki :)
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2019-09-25, 12:26   

Jeśli chodzi o meble do łazienki to śmiało możesz zajrzeć na stronę https://meble-bik.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji meblowych, zresztą nie tylko do łazienki, ale także do całego mieszkania. Na pewno coś Ci przypadnie do gustu.
 
     
audica
Budowlaniec

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 118
Wysłany: 2019-10-08, 15:18   

Myślę, że śmiało po takie rzeczy jak Szafki z umywalkami możesz Ceneo wykorzystać. W zasadzie, jak się zastanowić, to nie ma rzeczy, której z wymienionych tam nie znajdziesz. A ceny będą najniższe, bo to w sumie jest porównywarka internetowa, prawda? Więc wiesz, drogo być tam nie może. [/code]
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 402
Wysłany: 2019-10-25, 07:39   

A zależy czego dokładnie szukasz. Na przykład na https://sklep.sotbe.com są bardzo dobre baterie łazienkowe i to polecam, bo jakość super a ceny też mają bardzo dobre moim zdaniem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11