Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór piekarnika
Autor Wiadomość
Mateo 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Łomża
Wysłany: 2014-07-30, 07:54   Wybór piekarnika

Na co zwrócić uwagę kupując kuchenkę? Jest w zasadzie tyle teraz tego, że ciężko się zorientować, która lepsza, a która gorsza. Znalazłem porównanie na http://elektrogadzeciarz....ego-nowego.html gdzie jest ranking najlepszych kuchenek i zastanawiam się nad GORENJE BO 87 ORAB, o którym piszą, że "to również idealna propozycja dla wszystkich, którzy urządzają kuchnię w nowym domu. Podstawowe funkcje, które posiada ten piekarnik, to: funkcja pizzy, która sprawdza się podczas przyrządzania mocno mrożonych potraw typu pizza czy frytki, grill o dużej i małej powierzchni, termoobieg, turbogrill czy rozmrażanie. Bardzo wygodną opcją jest direcTouch, czyli ekran dotykowy umożliwiający przygotowanie potraw w trzech krokach, a także unikalny kształt wnętrza HomeMade - na wzór tradycyjnego pieca chlebowego. Piekarnik Gorenje idealnie nadaje się zarówno do zabudowy w słupku, pod blatem, jak i na ścianie." Jednak z drugiej strony zastanawiam się, czy na pewno potrzebnymi taki zaawansowany piekarnik, bo mimo że potrafie gotować, to czy są mi potrzebne te wszytskie funkcje? Myslicie, że warto dopłacać do piekarnika?
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-08-19, 08:20   

 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-08-19, 08:20   

Podczas zakupu piekarnika sprawdzałam czy ma wszystkie te funkcje na których mi zależało, czyli przede wszystkim termoobieg (choć to obecnie jest raczej standardem), ale także opcję samooczyszczania.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-08-20, 12:34   

Opcja samooczyszczania to rzeczywiście całkiem ciekawa funkcja. Termoobieg znajdziemy dziś w zasadzie w każdym piekarniku.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-11-19, 20:19   

O...samooczyszczający się piekarnik. O tym jeszcze nie słyszałam!
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-02-16, 10:14   

Przydatna funkcja :)
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2015-02-19, 19:59   

fatima napisał/a:
O...samooczyszczający się piekarnik. O tym jeszcze nie słyszałam!


Często sami musimy potem poprawić co nieco. Ale przynajmniej wszystko się wypali w piekarniku i łatwiej potem zadbać o jego czystość.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-02-21, 11:45   

hmm, można i tak:)
 
     
patison
Nowicjusz

Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 23
Wysłany: 2015-02-27, 11:26   

Jeśli chodzi o tę funkcję samoczyszczenia to z tego co się orientowałem to są piekarniki z funkcją czyszczenia katalitycznego i pyrolitycznego, co się lepiej sprawdza? Dzisiaj sporo osób decyduje się na piekarniki parowe, warto zainwestować w taki sprzęt?
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2017-12-19, 15:05   

to czyszczenie katalityczne jest ciekawą funkcją w piekarniku

Related Site
 
     
stddmuchance 
Nowicjusz

Wiek: 34
Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-12-20, 10:38   

z pewnością oszczędzi nam to szorowania




ihr Kommentar ist hier
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2019-10-14, 17:37   

Często piekarniki parowe są wyżej oceniane niż te zwykłe.
Myślałam nad zakupem z https://piekarnikiparowe.com/ , wydawaj się być takie nowoczesne i energooszczędne. Dokładnie interesuje mnie Piekarnik parowy AEG BSE792320B , oceny bardzo interesujące, wielu kucharzy chwali sobie takie nowoczesne pieczenie :)
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 786
Wysłany: 2019-10-29, 09:12   

Polecam Electrolux 800 Pro z funkcją pary. Mam go w swojej kuchni i jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego, że piecze, to potrafi też gotować na parze.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2020-02-20, 09:51   

Zanim podejmiesz decyzję zakupową to radziłbym Ci jeszcze odwiedzić ofertę sklepu i sprawdzić rankingi https://piekarnikiparowe.com/kategoria-produktu/agd/piekarniki-parowe/ gdzie znajdziecie więcej wskazówek, jeśli chodzi o wybór najlepszych propozycji piekarników parowych. Jednocześnie można liczyć na pomoc obsługi klienta i też konkurencyjne ceny. W moim przypadku wybór ostateczny to jednak AEG :)
 
     
Nemix11
Nowicjusz

Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 44
Wysłany: 2020-05-26, 13:22   

Przy wyborze takiego sprzętu może pomóc wam portal https://zestawienie.pl/ . Można tam znaleźć zestawienia najlepszych sprzętów rtv oraz agd, a także przydatne poradniki, które pomogą wam wybrać sprzęt dostosowany do swoich potrzeb.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2020-09-20, 12:58   

Zależało mi na dużym piekarnik bo dla dużej rodziny gotowania jest wiele. Nie dość, że właśnie taki piekarnik znalazłam w Solgaz SP-70-DUO to ma on jeszcze funkcję Duo, która pozwala na przygotowywanie dwóch potraw jednocześnie bez przenikania się zapachów. Dodatkowe funkcje też są doskonale no i ma wkłady katalityczne, które pozwalają utrzymać go w czystości, a jego wygląd znakomicie wpasowuje się w nowoczesne wnętrze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12