Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocje na projekty?
Autor Wiadomość
anka15
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 56
Wysłany: 2019-10-15, 17:57   Promocje na projekty?

Od jakiegoś czasu myślę nad budową własnego domu dla siebie i dzieci W zasadzie mam już prawie wszystko opracowane, ale jeszcze dobry projekt gotowy pozostaje kupić. I tak przeglądając oferty, znalazłam pracownię architektoniczną http://www.mgprojekt.com.pl/ . A w niej same promocje na supernowości i nie tylko. Czy znacie to miejsce? Czy te ceny naprawdę są obniżone? A projekty warte rozpatrzenia?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2019-10-22, 17:47   

 
     
franciu
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2019-10-22, 17:47   

Tak, tak, tak. Tak, pracownia jest znana i to nawet bardzo, plasuje się w pierwszej 10 największych pracowni architektonicznych. Tak, warto się rozejrzeć za projektami, na ogól są dobrze rozrysowane i nie ma z nimi problemów. Tak, ceny są naprawdę obniżane. Po prostu zmniejszają cenę, a że są niejako "producentami " , to mogą szafować ceną.
 
     
audica
Budowlaniec

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 118
Wysłany: 2019-10-25, 17:27   

Jeśli tak zachwalacie, to ja chyba kupię jednak tam projekt, jaki mi się podoba. Wcześniej się wahałam, ale teraz wiem, że jednak warto tam kupić rysunek domu.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-10-31, 23:17   

No właśnie zauważyłam, że MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl często robi fajne promocje. Nie wiem czy wiecie, ale aktualnie jest obniżka o 20% cen za projekty na Helloween. Warto byłoby skorzystać z takiej promocji, nieprawdaż?
 
     
Edylia
Starszy budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 200
Wysłany: 2019-11-02, 12:42   

Jak chcecie mieć dobry projekt w dobrej cenie, to polecam zgłosić się do Biura Usług Technicznych Tomasza Łuczaka - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Tam są w stanie wam sprowadzić dowolny projekt, niezależnie od tego która pracownia go robiła, w dobrej cenie. Zajmą się też adaptacją projektu, pomogą w załatwianiu formalności (warunki zabudowy, mapy, media itd.), wprowadzą zmiany w projekcie, jeśli będziecie chcieli, zrobią projekt zagospodarowania działki, dopilnują całej budowy (można im zlecić funkcję kierownika budowy), a na koniec przygotują wszystkie dokumenty potrzebne do odbioru domu. Taka firma która kompleksowo wszystko ogarnia, to niesamowita wygoda dla inwestora.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12