Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Meble do jadalni
Autor Wiadomość
Januszekkk
Januszekkk

Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-12-13, 11:59   Meble do jadalni

Nie wiem czemu, ale temat ten w ogóle został pominięty.
Otóż zastanawiam się jakie meble pasowały by wam do jadalni.
Znalazłem interesujący katalog firmy freshbamboo, w którym to są bardzo ciekawe, nowoczesne meble z egzotycznych materiałów.




Ciekaw jestem waszych opinii.
Pozdrawiam
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-12-14, 10:35   

_________________

 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-12-14, 10:35   

Jak dla mnie to pierwsze zdjęcie prezentuje sie bardzo fajnie,ciekawa aranżacja- do jadalni będzie w sam raz,oczywiście zależne jest to także od kolorów jakie posiadasz na ścianach. Brakuje tylko kilku dodatków,np eleganckich stalowych donic.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2012-12-19, 10:00   

Ja wolałabym chyba coś w jakimś lżejszym stylu, jakieś nowoczesne linie, ale też bez przesady - żeby czuć się w jadalni jak w fajnym pomieszczeniu swojego domu, a nie jak w sklepie z meblami ;-)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-02-20, 12:50   

Bardzo fajnie się te meble prezentują, ale nie mam u siebie dodatkowego pokoju na jadalnię, więc póki co mnie to nie interesuje.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-02-20, 15:42   

Jeżeli mam być szczery,to mi osobiście bardziej podoba asie zestaw nr 2. Prezentuje się tak jakby nowocześnie,natomiast pierwszy- bardziej oryginalnie.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-03-12, 10:21   

Tutaj znalazłam dwa świetne komplety do jadalni: http://www.najlepszemeble...i-krzesla.html. Szczególnie podoba mi się ten w jaśniejszych kolorach. Myślę, że pasowałby do większości mieszkań.
Moim zdaniem w jadalni powinny królować jasne barwy.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 13:22   

Dla mnie jadalnia jest zbędnym pomieszczeniem:) Wspólny posiłek w kuchni albo salonie w zupełności wystarczy. A meble jakie się tam będą znajdować to już kwestia wystroju tych pomieszczeń.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-03-22, 15:49   

W sumie można się z tym zgodzić,jadalnia to taki pokój pośredni między kuchnią a salonem,miejsce gdzie można zarówno zjeść posiłek jak i po prostu posiedzieć. W wielu domach jest po prostu zbędnym balastem,który dodatkowo nie wiemy jak wyposażyć.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
Bernadeta82
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-05-16, 15:04   

W dobrze urządzonej jadalni naczelnym meblem jest stół – najlepiej duży, wygodny, z możliwością rozsuwania. W ten rodzaj mebla, akurat warto zainwestować, by cieszyć się nim przez lata. Rozsuwane stoły mają tę dodatkową zaletę, że w razie większej liczby biesiadników, wszyscy będą mogli wygodnie usiąść i zjeść, a po wizycie mebel można zsunąć i cieszyć się większą przestrzenią. Jadalniany stół może być drewniany, ze szklanym blatem, owalny, okrągły lub prostokątny – zgodnie z wizją domowników i możliwościami jakie daje nam przestrzeń. Ważne, by był dość wysoki, by siedzenie przy nim było wygodne i nie krępowało ruchów.
Duży, rozkładany stół Emil z kolekcji Paged Meble z pewnością zyska swoich zwolenników w każdej jadalni. Wykonany z solidnego bukowego drewna, rozkładany w dwóch konfiguracjach sprawdzi się zarówno w mniejszej jak i większej, goszczącej duża liczbę gości jadalni.
http://www.twojemeble.pl/...,mebel9981.html
Nie mniej ważnymi meblami do jadalni są krzesła. Powinny one być wygodne, niezbyt ciasno ustawione i stabilne. Siedzenie na nich powinno być jedynie przyjemnością, nie udręką- zrezygnujmy więc z twardych siedzisk, futurystycznych plastików, czy rattanu. Meble uzupełniające naszą jadalnianą przestrzeń tj.: kredensy i szafy na zastawy, sztućce, czy bieliznę stołową są bardzo przydatnymi meblami, nie każdy jednak może sobie na nie pozwolić, głównie przez wzgląd na metraż. Warto jednak wygospodarować miejsce na niewielką, przeszkloną komodę z szufladą – mebel taki jest piękny, funkcjonalny i nadaje jadalni charakter.
http://www.twojemeble.pl/...,mebel9158.html
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-05-25, 15:02   

Pierwsza aranżacja bardzo mi się podoba,komplet mebli plus krzesła wydają się takie egzotyczne co podnosi prestiż jadalni.
_________________
link

klik
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-06-05, 15:30   

A może warto byłoby kupić do jadalni meble z prawdziwego drewna? Prezentują się o niebo lepiej od tych ze sklejki i na pewno wytrzymają o wiele dłużej.
Swego czasu zamówiłem komplet w sklepie : http://www.salonmeblowy.net.pl/ . Postawiłem na jakość i było to bardzo dobre rozwiązanie.
 
     
rose 
Nowicjusz

Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 13
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2013-12-09, 18:08   

drugi zestaw świetny, poszukam czegoś podobnego dla siebie
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2014-01-15, 11:37   

ten zestaw z fotki nr 1 wygląda zabójczo!
 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2014-01-19, 11:15   

Jak większości, też podoba mi się szczególnie ta stylizacja na pierwszej fotce.
Myślę, jednak że jak się bierzemy za aranżowanie jadalni i kuchni, to musimy pamiętać też o drobiazgach, takich jak zastawa czy nawet serwetki. Wszystko musi ze sobą grać, a kiedy kuchnia jest urządzona w innym stylu niż jadalnia może być problem.
Tu są dość fajne pomysły: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ ale trzeba się dobrze zastanowić co wybrać, żeby aranżacja była pełna.
 
     
matskl 
Nowicjusz
matskl

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-19, 15:39   

Niezłe mebelki mają w tej Firmie
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12