Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestawy solarne
Autor Wiadomość
karol
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 83
Wysłany: 2009-06-22, 20:26   Zestawy solarne

zestawy solarne - Termoeko

ciekawa propozycja warto się z nią zapoznać zwłaszcza że rząd uruchamia program zwrotu 50 % kosztów takich zestawów solarnych czyli nie dość że oszczędzasz do dodatkowo masz zwrot z części zainwestowanych pieniędzy . A co do samej firmy to bardzo uczciwi ludzie także polecam


link do strony :
zestawy solarne




o firmie :
Firma Termoeko prowadzi sprzedaż nowoczesnych płaskich kolektorów słonecznych firmy Solver, które umożliwiają uzyskiwanie odnawialnej energii słonecznej. Energia czerpana ze słońca jest naprawdę za darmo!

Kolektory słoneczne to bezpieczne, czyste i proste uzyskiwanie energii. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje duże zużycie ciepłej wody, np. w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstwach, hotelach i obiektach sportowych. System ten, oprócz podgrzewania wody, może dogrzewać pomieszczenia, dzięki podłączeniu kolektorów do układu centralnego ogrzewania.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń, ale również proponujemy pomoc techniczną, montaż, serwis gwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie działania kolektorów.

zestawy solarne
_________________
Cześć .
znajdź swoją drogę do zdrowia ALVEO

blog
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-08-07, 10:23   

 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-08-07, 10:23   

mozesz coś wiecej napisac o tym programie zwrotu kasy za zestawy solarne? nei moge nic na ten temat znaleźc :/ a chętnie bym kupic 50% taniej
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-09-21, 10:54   

Zajrzyj sobie tutaj: solary Soleno - tam jest podstronka w której piszą o tym jak zyskac dofinansowanie z danej gminy na założenie kolektorów - więc i przydatne dość info o zwrotach, a nie chce mi się kopiować:)
 
     
debros
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 56
Wysłany: 2012-12-29, 12:13   

Dofinansowania mają ruszyć w I kwartale 2013, ja również mam zamiar skorzystać. Z tą różnicą, że zdecydowałem się na firmę Makroterm. Liczy się dla mnie renoma marki i długa obecność na rynku, poza tym miałem kontakt z tą firmą przy montażu kominka. Na stronie internetowej firmy znajduje się więcej informacji - dla zainteresowanych :)
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2020-02-19, 15:25   

Witam wszystkich użytkowników tego forum bardzo serdecznie!

Powiem wam, że fotowoltaika, to ogólnie bardzo ciekawy temat. Ostatnio sam zacząłem się mocno interesować tym tematem. Wiecie, chciałbym być eko, tak nowocześnie działać. Zacząłem więc szukać po internecie jakiś przydatnych informacji w tym zakresie. Przejrzałem mnóstwo stron, artykuł, forów i poradników. Wreszcie udało mi się natrafić na https://www.hewalex.pl/ . Mają naprawdę ciekawą ofertę w tym zakresie. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagłębić się w ten temat, to koniecznie sprawdźcie ich stronę internetową. Myślę, że z całą pewnością znajdziecie wszystkie potrzebne informacje i ciekawe szczegóły, które okażą się przydatne w życiu codziennym. Na ich stronie znajdziecie tam również wiadomości z zakresu ceny i tego co wchodzi w jej skład. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze niezainteresowanym, polecam się właśnie zainteresować. W mojej opinii jest to naprawdę dobra opcja na pozyskiwanie energii. Miłego dnia moi drodzy! Nie zapominajcie o temacie tego wpisu.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2020-04-21, 16:16   

Jeśli miałbym wybierać czy się zdecydować na solary czy na fotowoltaikę to na pewno bym wybrał to drugie. Cena może wyższa ale znacznie większe oszczędności i zyski, możliwości. Takie panele full black bym wybrał http://3sgroup.pl/panele-...zne-full-black/ , koniecznie z montażem od 3SGroup. Firma cieszy się dobrą opinią, w pełni profesjonalni, podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Zajmują się kompleksowo instalacją, od projektu, dobrania ilości ogniw po końcowy montaż i serwis. Można im zaufać, są w stanie także pomóc w zyskaniu dofinansowania. Bo do instalacji można z programu Mój Prąd uzyskać nawet 5 tysięcy złotych. To naprawdę duże pieniądze, jeśli mamy mały dom to znaczną część instalacji w ten sposób pokryjemy.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-03-17, 10:36   

W takim razie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości zestawów m.in fotowoltaicznych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę sklepu https://www.energetyczni.com/ u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i jednocześnie dużą rożnorodność propozycji oraz elementów do samodzielnego montażu. No ja się zdecydowałem bo też wychodzi to dużo taniej nawet o połowę :)
 
     
mazurekk
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 237
Wysłany: 2022-01-29, 23:22   

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to świetna sprawa. Nie ma co zwlekać, tylko trzeba się decydować, bo każdy miesiąc inwestycji już na dachu to miesiąc tańszych rachunków prądu. I szybciej też cała ta instalacja się wtedy zwróci. U mnie oni zamontowali panele więc ich polecam - https://calma.pl/ . Działają na terenie całej Polski.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12