Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki najlepszy producent ceramiki łazienkowej?
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-12-13, 11:47   Jaki najlepszy producent ceramiki łazienkowej?

Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-12-13, 13:04   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-12-13, 13:04   

Wykonawca polecił mi ceramikę ROCA i jestem zadowolony. Dla mnie jest to najlepiej wykończona ceramika, chodzi o krawędzie i profile wewnątrz jest to ważne przy utrzymaniu czystości. Baterie też mają eleganckie i oszczędne.
 
     
feeria
Nowicjusz

Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-12-16, 12:06   

Jest bardzo wiele dobrych producentów. Ja od lat używam Grohe i Roca i właściwie nic mi się jeszcze nie zepsuło, nie odprysnęło itp. Tutaj masz fajną listę producentów - sanit-express.pl, poprzeglądaj sobie, na pewno znajdziesz swojego ulubionego. Są tam różne ceny i różne formy.
Ja generalnie stawiam na prostotę i klasykę, bo to najłatwiej się sprząta.
 
     
24bud_pl
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 46
Wysłany: 2013-01-05, 10:35   

To się akurat zgadza,producentów jest bardzo wielu,jednak z doświadczenia wiem,że wśród tych najtańszych panuje też niska jakość,więc czasem warto po prostu dopłacić i cieszyć się dobra jakością danej ceramiki przez długie lata.
_________________
www.24bud.pl
 
     
wlasnietak

Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-08, 11:11   

Ja polecam ceramikę Roca
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-02-12, 10:51   

Zapraszam także do ans na stronę MagiaPlytek,gdzie masz największy wybór dobrych i sprawdzonych producentów. Jakość na najwyższym poziomie.
_________________
link

klik
 
     
radek
Nowicjusz

Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 4
Wysłany: 2013-03-25, 10:20   

Wszystkie te firmy robią jakościowo podobne płytki Nawet podobne inspiracje mają. Pamiętajcie tylko, że jak będziecie kupować np. w marketach budowlanych żeby sprawdzić płytki czy nie są uszkodzone. Znam przypadek co producent po prostu obciął większy rozmiar płytek na mniejszy i było sporo odprysków na rantach.
 
     
AutomatykaBramy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-03-26, 18:21   

Moim zdaniem im wyższa cena tym lepsza jakość danej ceramiki. Może nie trzeba od razu przesadzać,ale warto szukać w dobrych sklepach internetowych,jak słusznie twierdzą Przedmówcy: tam jest znacznie większy wybór,a i o promocje nie trudno.
 
     
cyrkiel
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-08-30, 13:08   

Moim zdaniem roca jest bezkonkurencyjna posiadam produkty z serii Gap. Na stronie producenta opisane są innowacyjne rozwiazania jakie zostały zastosowane w produkcji niepozornej dla większości osób ceramiki łazienkowej.
 
     
MebleMKZ.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-09-02, 13:14   

Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaki producent ceramiki łazienkowej będzie najlepszy,w wielu przypadkach każdy Użytkownik kieruje się po prostu ceną i to jest głównym wyznacznikiem. Sam wzór to już drugorzędna kwestia.
_________________
www.MebleMKZ.pl
 
     
Goldsun-Lampy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 26
Wysłany: 2013-09-12, 16:02   

Zgadza się,nie ma najlepszego i najgorszego,warto pytać np wśród naszych znajomych którzy zdecydowali się kupić np ceramikę Opoczno czy inną,jak się sprawuje. To chyba dobry pomysł.
_________________
www.Goldsun-Lampy.pl
 
     
cyrkiel
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-09-24, 12:57   

Jest wiele producentów na rynku i faktycznie trudno się zdecydować którego producenta ceramika łazienkowa jest lepsza. Warto wiec skorzystać z aranżacji na stronach internetowych bo wtedy możemy łatwiej będzie podjąć nam decyzję.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-11-04, 11:27   

Szeroki wybór ceramiki łazienkowej znajdziesz na www.Victori.pl generalnie na stronach sklepów internetowych będzie znacznie taniej,warto tam szukac.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
berserker
Nowicjusz

Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 19
Wysłany: 2013-11-15, 11:15   

Popatrz sobie na artykuły firmy Roca, są bardzo dobrej jakości i mają przyjemną dla portfela cenę.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2014-02-10, 14:13   

I zdecydowaliście się już na coś w kwestii ceramiki do swojej łazienki? Jeżeli tak to daj znać na forum,tak nawet z czystej ciekawości. teraz u nas na Victori.pl jest szereg ciekawych promocji.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12