Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom starości
Autor Wiadomość
Antosia32
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 6
Wysłany: 2019-01-24, 22:05   Dom starości

Czy mieliście do czynienia z jakimś domem starości dla osób starszych schorowanych? Szukam jakiegoś miejsce, godnego uwagi , ale sama nie wiem co wybrać. Widziałam tutaj fajne miejsce, ale rejony dalekie ode mnie ale czasem warto zainwestować w coś dalszego a lepszego.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-08-29, 12:30   

 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-08-29, 12:30   

Na szczęście teraz w Polsce o wiele prościej będzie Wam znaleźć odpowiednie miejsca. Właśnie dlatego mogę Wam polecić, byście szukali tak długi, aż znajdziecie ośrodek idealnie dopasowany pod bliską Wam osobę. Wiem, że świetną opiekę zapewnia wrocławskie centrum seniora, więc na pewno warto bliżej poznać to miejsce.
 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2020-09-08, 09:15   

Są takie przypadki kiedy zarówno dla jednej jak i drugiej strony, taki dom opieki to jedyne, rozsądne rozwiązanie.
_________________
Zobacz : https://www.alugrip.pl/
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2020-12-29, 10:57   

Jeśli to ma być naprawdę dobry dom opieki to zobaczcie na ofertę http://domseniora24.pl/do...owieckie-uslugi . W takim miejscu najważniejsze jest by osoba starsza czuła się komfortowo i miała zapewnioną kompleksową opiekę. I tam tak jest. Towarzystwo, domowe posiłki, bardzo dobre warunki lokalowe, bezpieczna i spokojna okolica. Na pewno nie ma co się obawiać umieszczając tam bliską osobę.
 
     
franksa
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 231
Skąd: Brussels
Wysłany: 2021-02-19, 08:43   

Jak na razie babcia jest w dobrym stanie, ale nigdy nie wiadomo co będzie za rok, dwa. Wiadomo, że wraz z wiekiem często i problemy zdrowotne się potęgują. Staram się jak tylko mogę pomagać babci, też mam wsparcie ze strony innych jej wnuków, jest to bardzo ważne. Ostatnio byliśmy nawet na badaniu słuchu, wyszło, że nie jest najlepiej, ale jeszcze nie trzeba kupować aparatu słuchowego. Poczytajcie sobie coś o takich badaniach na https://aparaty-sluchowe.info/badania-sluchu/ Kupicie tu również aparaty słuchowe.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12