Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie żelazko
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2013-05-27, 13:44   Jakie żelazko

Przyszedł czas na zakup nowego żelazka. Stare służyło bardzo długo, a od momentu kiedy je zakupiliśmy widzę, że w kwestii tych urządzeń trochę się pozmieniało. Nie bardzo się ogarniam z tymi nowymi technologiami. I tu moje pytanie jakie będzie dobre aby służyło bardzo długo.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-05-27, 14:53   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-05-27, 14:53   

Jak dla mnie kwota ok. 400 zł przeznaczona na zakup żelazka to nie mała suma, ale na dobre urządzenie moim zdaniem warto wydać trochę więcej, bo otrzymamy produkt dobry jakościowo i faktycznie powinien posłużyć nam bardzo długo. Standardem jest możliwość prasowania na morko i na sucho, blokada kapania wody, wyłącznik czasowy. Dobrej klasy żelazka wyposażone są najczęściej w zaawansowane technologicznie stopy grzewcze.
 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-07-12, 14:25   

W tej cenie można znaleźć generatory pary całkiem przyzwoite i profesjonalne, tak jaki jakie mają w pralniach. Prasowanie takim urządzeniem naprawdę idzie gładko.
 
     
budov
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-07-15, 11:39   

żelazko to już przeszłość
obecnie o wiele lepszym roziwązaniem jest stacja parowa, o wiele wygodniejsze rozwiązanie, a wygląda to tak - http://www.skapiec.pl/sit...gallery-image-1
 
     
wsxedc
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-07-17, 11:11   

Ja napewno mogę odradzić Philipsa, u mnie w domu już 3 takie były i wszystkie padły zaraz po okresie gwarancji, teraz jest MPM ale jakoś słabo grzeje
_________________
http://www.systemkominkowy.com/
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2013-09-30, 10:18   

Jakie modele polecacie? Generator pary to podobno świetna rzecz! Szczególnie prasowanie marynarki wiszącej na wieszaku przestaje być rzeczą niemożliwą.
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2013-10-01, 11:01   

A jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten zakup? Bo to będzie miało tutaj kluczowe znaczenie,do tego zacznijmy. Teraz szereg ciekawych promocji znajdziesz w dobrych sklepach internetowych,warto tam szukac.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-04-10, 07:05   

Myślę,że na porządne żelazko warto jest przeznaczyć te 150 czy nawet 200 zł. Najważniejsza jest moc oraz para. Jeśli żelazko ma dobry parownik o wiele wygodniej będzie się nam nim prasowało.
Odsyłam do dobrego porównania:
http://lepsze.co/ranking/zelazka

Znajduje się w nim ranking najpopularniejszych żelazek na ten miesiac. Polecam szczególnie ten drugi Philips w cenie 140 zł. Obecnie go posiadam i jestem zadowolona.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-07-01, 08:29   

Mam podobne zdanie w tej kwestii i również uważam że nie można oszczędzać na dobrym sprzęcie AGD,tym bardziej jeżeli chcemy aby posłużyło nam przez kilka lat a nie jeden sezon. Teraz warto poszukać ciekawych promocji w sklepach internetowych.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-05-31, 10:01   

Ja na Waszym miejscu pomyślałabym nad bosch żelazkiem. Ten sprzęt posiada generator pary, co ułatwia prasowanie. W sklepie Zadowolenie.pl możecie od razu do tego żelazka poszukać deski z przyłączem elektrycznym.
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2016-06-01, 09:43   

Philips też jest dobrą firmą jeżeli chodzi o wybór żelazka,tak faktycznie to kwestia przywiązania i przyzwyczajenia do danej marki,nic poza tym. My chętnie pomożemy podczas wyboru części w razie awarii sprzętu agd.
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-06-03, 08:03   

Dobrze jest za każdym razem patrzeć na specyfikacje produkty. Akurat moim zdaniem to żelazko z boscha jest jednym z lepszych.
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2016-06-15, 08:57   

A co za nim przemawia? Nie twierdzę,że Bosch ma złe produkty,wręcz przeciwnie ale może podaj szczegóły dlaczego akurat Twoim zdaniem ta firma jest najlepsza. Polecam też zastanowić się nad żelazkiem bezprzewodowym.
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2016-06-21, 07:36   Re: Jakie żelazko

aca napisał/a:
Przyszedł czas na zakup nowego żelazka. Stare służyło bardzo długo, a od momentu kiedy je zakupiliśmy widzę, że w kwestii tych urządzeń trochę się pozmieniało. Nie bardzo się ogarniam z tymi nowymi technologiami. I tu moje pytanie jakie będzie dobre aby służyło bardzo długo.


Nie polecam na pewno kupować taniego sprzętu bo tanie żelazka sa bardzo awaryjne ( już kilka razy to przechodziliśmy). Jesli chcesz sobie kupić jakieś dobre żelazko to zainwestuj w jakąś porządną markę . Żelazko powinno mieć dobra moc parowania oraz najlepiej zagięty czubek , którym dobrze jest wyprasowac na przykład brzegi koszuli czy tez kołnierzyk.

Dobrym rozwiazaniem jest stacja parowa. Hoover ma porządną:
http://www.hoover.pl/maly...ta_produktow/26 - jakiś czas temu sobie kupiliśmy do domu. Nie jest to tanie urządzenia ale pracuje jak burza.
 
     
Emdete
Nowicjusz

Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 13
Wysłany: 2016-09-16, 07:50   

Tanie żelazka powiedzmy do kwoty 50zł to bezcelowy zakup, ponieważ zaraz ulegną awarii i też nie są zbyt dokładne podczas prasowania. Co innego żelazko do 200zł, gdzie już możemy liczyć na wysoką jakość, dobrego producenta oraz bezawaryjność i kilka przydatnych funkcji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12